שאלון מוזיקלי קצר!

שאלון מוזיקלי קצר!

כי הרבה זמן לא היה וגם כדי לראות איפה הפורום עומד...

פורמלי
שם :

מהותי
ז'אנרים אהובים (חו"ל והארץ) :
ישראלית או לועזית (או שבכלל אלבנית
) :
אומנים אהובים אשר שווים תרומת כלייה :
אומנים לא אהובים ששווים תלייה :
אלבומים אהובים :
קליפים אהובים :
שיר כל הזמנים : (בעקבות טרנד מצעדי כל הזמנים שנחתו עלינו כאן.)

2012
עד כה מבחינת מוזיקה לועזית :
עד כה מבחינת מוזיקה ישראלית :
אומן שגיליתם ונכנס ללב :
אומן שפתאום התחלתם לא לסבול :
טופ 5 עד כה :

שאלת סיכום אשר התשובה שתתקבל עליה תהיה רק "כן"

נכון שקיילי מעלפת חושים בקליפ האחרון שלה?

תהנו

עונה

שם : שהם
מקום מגורים : בבית

ז'אנרים אהובים (חו"ל והארץ) : כמעט הכול חוץ ממזרחית בעיקר כבד/דיכאון
ישראלית או לועזית (או שבכלל אלבנית) : לועזית
שיר כל הזמנים : אני לא יכול לבחור אחד

2012
עד כה מבחינת מוזיקה לועזית : האמת אין יותר מדי להיטים בולטים, ואני חושש ש-STIUTK יזכה בתור שיר השנה

עד כה מבחינת מוזיקה ישראלית : סבבה
אומן שגיליתם ונכנס ללב : לנה דל ריי וכריסטינה פרי

נכון שקיילי מעלפת חושים בקליפ האחרון שלה? עוד לא ראיתי את הקליפ

ady18

Well-known member
עונה

זארנר אהובים הכול מהכול
ישראלית
אומנים כרגע: זה לאונרד כהן, משינה ,שלמה ארצי.
תליה: לא חסר: ריאנה ,אדל, לירן דנינו,הדגש נחש אלה מה שעולים לי בטח שיש עוד כרגע מאוד מציקים לי באוזן
אלבום לא חסר
שיר ישראלי:לא משתנה:נצחת איתי הכול לועזי הללויה לאונרד כהן.
לועזית אין משהו מיוחד מאוד.
ישראלי: יהודית רביץ החדש ,שלמה ארצי, דודו אהרון, מאור אדרי ענבל אבנעים,הראל מויאל
אומנים:ענבל אבנעים\מאור אדרי
קצת סקעת ירד לי ממנו.
טופ 5 משתנה עדין לא מגובש

אורישקי

New member
טובבבבב

פורמלי
שם : אורי
מקום מגורים : חולון

מהותי
ז'אנרים אהובים (חו"ל והארץ) : ממ לועזי אני אוהב בעיקרון פופ אבל יש עוד כמה שירים שאני אוהב מסגנונות אחרים. ישראלי - רוק,פופ,בכללי כמעט כל סגנון אני אוהב.
ישראלית או לועזית (או שבכלל אלבנית) : אלבנית. סתם, המוזיקה הישראלית של פעם הייתה מדהימה אבל משנה לשנה היא נהיית איומה ונוראית. בוחר בלועזית כמובן
אומנים אהובים אשר שווים תרומת כלייה : לועזי - מדונה,כריסטינה אגילרה,קווין (למרות שפרדי כבר מת צקצקצק
), אבבא, אדל ועוד כמה שבטח שכחתי. ישראלי - שלמה ארצי, עפרה חזה (כנ"ל לפרדי
), יהודית רביץ, מירי מסיקה

אומנים לא אהובים ששווים תלייה : לועזי - קולדפלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, וגם כל מיני מג'עייפים אחרים שהשנאה כלפיהם היא קונצנזוס
. וישראלי - בכללי כל זמרי המזרחית המעצבנים והמאוסים (לא אייל גולן או שרית חדד
למשל, אלא עומר אדם וכו')
אלבומים אהובים : "קרן אור", "חוזרת לשחור", "לילה באופרה" ועוד כמה שבטח שכחתי. ישראלי - "מירי מסיקה" ו"מעמקים" מהעשור האחרון, אין לי כוח לחזור לאלבומים ישנים יותר.
קליפים אהובים : "טלפון" של הברווזה וביונסה, "קפואה" של המלכה, ולא יודע אין לי כוח תאמת לחשוב על עוד קליפים שאני אוהב, יש מלא.
שיר כל הזמנים : (בעקבות טרנד מצעדי כל הזמנים שנחתו עלינו כאן.) פי מלא מים כי אני מתכוון גם כן לערוך מצעד כזה בקרוב

2012
עד כה מבחינת מוזיקה לועזית : התחילה רע, ממשיכה סביר, מה שיפה זה שאין מושג על מה יהיה שיר השנה כי אין איזה להיט שהוא קונצנזוס, ויש הרבה שירים חמודים אבל לא יודע אם מישהו מהם ימשיך איתנו הלאה.
עד כה מבחינת מוזיקה ישראלית : התחילה רע, המשיכה רע.
אומן שגיליתם ונכנס ללב : אמילי סנדה
וסוג של פלורנס אבל איתה זה התחיל בסוף 2011 והמשיך עכשיו
אומן שפתאום התחלתם לא לסבול : קייטי פרי למרות שהיא חמודה מתחילה להימאס עליי. דייויד גואטה כי כל שיר שלו נשמע אותו דבר למרות שאני מתמכר אליהם בסוף. וניקי נאג' תמיד לא החלטתי מה דעתי עליה, אז אני לא סובל אותה אבל מודה שיש לה כישרון ושירים מדבקים.
טופ 5 עד כה : בשליפה: "מישהו שנהגתי להכיר" של גוטייה וקימברה, "הרגשה טובה" של לורין, "לצידי" ו"סוג האהבה שלי" של אמילי סנדה ו"דומינו" של ג'סי גימל

נכון שקיילי מעלפת חושים בקליפ האחרון שלה? היא באמת מושלמת.

Love Music Yoni

New member
עונה

פורמלי
שם : יוני
מקום מגורים : מודיעין

מהותי
ז'אנרים אהובים (חו"ל והארץ) : הכל מהכל (כמעט). אבל בכללי פופ/רוק.
ישראלית או לועזית (או שבכלל אלבנית) : לועזית ברורררררררררר.
אומנים אהובים אשר שווים תרומת כלייה : כריסטינה אגילרה, בריטני ספירס, רוקסט,אלאניס מוריסט, אבבא, מדונה, מיי פיינגולד, אנסטסיה, ביטלס.
אומנים לא אהובים ששווים תלייה : ניקי מינאג', ליל וויין וכל המיליוני חברים הראפרים בשקל המעפנים והמסריחים שלו, ו... תנו לי לחשוב על זה, בטוח יש עוד.
אלבומים אהובים : לא שומע אלבומים.
קליפים אהובים : אוווווו זה קשה!
עשיתי מצעד קליפים אהובים במצעד כל הזמנים שלי, תעיפו מבט.
שיר כל הזמנים : (בעקבות טרנד מצעדי כל הזמנים שנחתו עלינו כאן.) Christina Aguilera - Hurt

2012
עד כה מבחינת מוזיקה לועזית : אע. נחמד אבל אין המון טובים.

אומן שגיליתם ונכנס ללב : אמלי סנדה!
אומן שפתאום התחלתם לא לסבול : ריהאנה. לא יודע אם "לא לסבול" זו בדיוק ההגדרה, אבל היא בהחלט נהייתה מעפנה לגמרי.
אה וגם מארון 5! לא מסוגל לשמוע אותם אחרי Moves Like Jagger, איזה שיר חופר ומזעזע! ולא אכפת לי שכריסטינה שם!
טופ 5 עד כה : אממממ...
1. Eva Boto - Verjamem
2. Kelly Clarkson - Stronger
3. Sabina Babyeva - When The Music Dies
4. Emeli Sande - Next To Me
5. Karmin - Crash Your Party
אבל הכל עוד פתוח!

Love Music Yoni

New member
אוי ושכחתי באמנים לא אהובים כמובן את

כל הזמרים המסחריים-מזרחיים - דודו אהרון, אייל גולן ושות'.
ובלי קשר, לאחרונה התחלתי לחבב את משה פרץ (בתור אישיות בלבד!) בזכות כוכב נולד. אני הרבה פעמים מסכים עם הדעות שלו ורואה שהוא באמת אובייקטיבי ולא מעביר רק זמרים מזרחיים. משום מה נוצר אצלי מין סטיראוטיפ מוזר כזה שזמרי מזרחית לא אוהבים זמרים לא מהז'אנר שלהם. אולי מה שהצדיק את זה זה אייל גולן קורא לך המזוויע.

אורישקי

New member
אייל גולן בליגה אחרת מכל הזמרים המזרחים

למרות שהמסחריות שלו בשנים האחרונות מעצבנת, הוא לא רואה אף אחד מבחינת ביצוע וכריזמה ממטר.

Puskas

New member
הוא מתגעגע לאישתו

ולכן משגע לנו את השכל עם בלי סוף שירים עליה..
אני לא מתלונן כי רובם נהדרים אבל שיוותר על האגו ויתחנן אליה שתיקח אותו חזרה (אני בטוח שאלירז שדה לא השאיר רף גבוה מדי חח).

survivortvk3

New member
עונה

שם :בר
מקום מגורים :ראשון לציון

מהותי
ז'אנרים אהובים (חו"ל והארץ) :בעיקר רוק, אבל יש עוד כמה סגנונות עם שירים מסוימים..
ישראלית או לועזית (או שבכלל אלבנית) : גם וגם..אבל בעיקר לועזית
אומנים אהובים אשר שווים תרומת כלייה :ביטלס(ז"ל), קווין(ז"ל), קולדפליי, שלמה ארצי, אביב גפן, בוב מארלי(ז"ל)
אומנים לא אהובים ששווים תלייה :דודו אהרון, עומר אדם, ליידי גאגא, בריטני ספירס ועוד...
אלבומים אהובים :X&Y,ABBEY ROAD,A NIGHT AT THE OPERA,Revolver , עברית:עכשיו מעונן, ממעמקים, ירח וכו'....
קליפים אהובים :לא מהותי בשבילי
שיר כל הזמנים : (בעקבות טרנד מצעדי כל הזמנים שנחתו עלינו כאן.):קשה.....לא יכול כרגע להחליט

2012
עד כה מבחינת מוזיקה לועזית : לא משהו
עד כה מבחינת מוזיקה ישראלית :שלמה ארצי ואלבומו החדש
אומן שגיליתם ונכנס ללב :X
אומן שפתאום התחלתם לא לסבול :אני שונא יותר את כל הזמרי מזרחית זה נחשב?

טופ 5 עד כה :אין לי מושג

תומס277

New member
עונה...

שם : תומר
מקום מגורים : אילת

ז'אנרים אהובים (חו"ל והארץ) : מי שמכיר אותי יודע שאני אוהב הרבה ז'אנרים ואין ז'אנר אחד שאני מעדיף על פני האחר והמוזיקה שאני מאזין לה מאוד מגוונת.
ישראלית או לועזית (או שבכלל אלבנית) : גם לועזית וגם ישראלית ואין לי בעיה עם אלבנית :)
אומנים אהובים אשר שווים תרומת כלייה : יש הרבה, מאריה, אלאניס, מדונה, אנני, סטיבי, אלטון ועוד ועוד
אין הרבה כאלו ולא עולה לי לראש מישהו כזה.
אלבומים אהובים : וואו יש המון, פעם הייתי מאזין להרבה אלבומים, היום הרבה פחות, מעדיף שירים יחידים אבל כל האמנים שציינתי למעלה, לכל אחד מהם יש לפחות אלבום אחד שאני ממש אוהב.
קליפים אהובים : יש הרבה קליפים שאני אוהב אבל באופן כללי קליפים פחות עושים לי את זה.
שיר כל הזמנים : (בעקבות טרנד מצעדי כל הזמנים שנחתו עלינו כאן.) אין אחד כזה ואני לא יכול לבחור אחד, זאת הסיבה שאני לא עושה מצעד כל הזמנים, אני פשוט לא מסוגל לדרג שירים, כל שיר מסמל משהו או תקופה בחיים שלי, יש שירים שהשפיעו עליי, שירים שמלווים אותי, שמזכירים לי דברים, שמרגשים, שעושים לי טוב וכו',

2012
עד כה מבחינת מוזיקה לועזית : יש כמה דברים טובים שיצאו השנה וכמה דברים פחות טובים, השנה יש הרבה שמות חדשים לצד אמנים מוכרים, חלקם מאכזבים וחלקם מסקרנים, אני באופן אישי מתחיל ממש לא לסבול את כל השירים שדומים אחד לשני.
אני לא יודע אם השנה הזאת היא שנה חלשה, אני אוכל להביע את דעתי בסוף השנה, מבחינת להיטים יש עוד כמה חודשים ואת הקיץ לפנינו. בכל מקרה אני חושב שמשהו קורה בעולם המוזיקה, הגבולות בין כל הז'אנרים מטשטשים ונראה כאילו זאת מן תקופה שקורים דברים חדשים שאולי ישפיעו גם בעתיד.
עד כה מבחינת מוזיקה ישראלית : גם במוזיקה הישראלית יצאו כמה דברים טובים וכמה פחות טובים וגם כאן בארץ קורים דברים חדשים.
אומן שגיליתם ונכנס ללב : לא עולה לי מישהו מיוחד.
אומן שפתאום התחלתם לא לסבול : לא קרה לי
טופ 5 עד כה : זה משתנה כל יום, החדש של אלאניס, האחרון של ריהאנה והחדש של גוסיפ מאוד בולטים אצלי

נכון שקיילי מעלפת חושים בקליפ האחרון שלה? לא ראיתי :)

Puskas

New member
קודם כל שבת שלום :)

עכשיו לעסקים.

שם: גיל

מגורים: שפלה

ז'אנרים אהובים: מוזיקה ים תיכונית, מזרחית (כן יש הבדל בין השתיים) ישראלית, מוזיקה טורקית, יוונית, פרסית.
ג'אז אמריקאי קלאסי, ישן וטוב. ממש ממש בקטנה היפ הופ אמריקאי אבל רק גדולים כמו אמינם ופאק (פעם הייתי פריק של שחורה ושמעתי בכל רגע נתון איזה 300 אמנים שונים אבל הפסקתי לשמוע שחורה כמעט לגמרי ומה שאני עוד שומע פה ושם זה את הקלאסיקות). סול וגרוב כמו סטיבי וונדר וריי צ'ארלס.
מת על פרנקי עיניים כחולות, ענק ללא שום ספק. מעבר לזה אני סבבה עם פה ושם שירים של שלמה ארצי, אריק איינשטיין וגידי גוב וגם של אדל.

עברית או לועזית: גם וגם, אני שומע טורקית ויוונית כמעט בכמות שאני שומע עברית.

אומנים אהובים: איברהים טטליסס הגדול מכולם, הקול הכי ענק אי פעם במוזיקה המסלסלת, אייל גולן כמובן, סגנו של הטורקי הגדול.
ואסיליס קאראס, ניקוס ורטיס, ישי לוי, עמיר בניון, עופר לוי, מאור אדרי, חיים משה, אורחן גנצ'באי, פרדי (Ferdy לא Fredy) טייפור, לינט, מוחמד רזה שג'ריאן, גוגוש, מואין, האיידי, זהבה בן הגדולה, פאריד, פיירוז, לואי ארמסטרונג, סינטרה, ריי צ'ארלס, אמינם ויש עוד המון, נעצור כאן :)

אומנים לא אהובים: לא מתעסק בזה כל כך.. מי שאני לא אוהב אני לא שומע וכמעט לכל אמן יש איזה שיר אחד לפחות שאני מסוגל לשמוע אבל אם אני חייב להתאמץ אז בריטני ספירס וכל מי שעושה פופ קקה כמוה, נינט כי אני לא אוהב את הפוזה שלה וזהו בערך.. אני מתעסק באהבה של אמנים ולא בשנאה.

אלבומים אהובים: בלעדייך, חייל של אהבה והסתכלי אליי של אייל, כל האלבומים הישנים של איברהים, רק את, ניצחת איתי הכל ושלכת של עמירוס, האלבומים המקודמים של זהבה בן (עד תחילת שנות ה-00) ועוד כל מיני.

קליפים אהובים: לא צופה בקליפים, צורך את השירים ביוטיוב (גרסאות אולפן לרוב ולא קליפים) ובווינאמפ.

שיר כל הזמנים: אין דבר כזה, התחרות היא בין 100 שירים לפחות.. כמה גדולים שמועמדים הם בדד של זוהר, טיפת מזל של זהבה, אראמם ואמינם של איברהים טטליסס.

עד כה מבחינת לועזית: לא שמעתי לועזית חדשה בערך משנת 2010 אני חושב חח..

מוזיקה ישראלית: אחלה שנה, גיליתי הרבה זמרים חדשים שאהבתי מאוד.

אומן שנכנס ללב: מאור אדרי, חיים דדון ואביעד סהר בישראל, בורחן צ'צאן בטורקיה (זמר ותיק אבל רק השנה נתקלתי בו לראשונה) וניקוס ורטיס ביוון (שר כמה שנים ואחראי על כמה שירים בארץ שנעקצו ממנו והפכו ללהיטים ישראלים אבל כאמור רק השנה התעמקתי בו ממש).

אומן שהתחלתי לא לסבול: שוב, לא מתעסק בשלילי.. אין לי מישהו כזה כי אני שומע רק מה שאני אוהב ומחפש אמנים חדשים רק באזורים שאני אוהב.

טופ 5 עד כה:
1. מאור אדרי-כאן בלעדייך/Nikos Vertis - Pos na to eksigiso (האחד הוא המקור ביוונית משנת 2011 והשני הוא גרסה מושלמת בעברית).
2. אביעד סהר-מאמי זה נגמר
3. אייל גולן-בוחר מחדש
4. Nikos Vertis – An eisai ena asteri (המוכר בישראל כ-אייל גולן-כשאת איתו).
5. חיים דדון-אמא יקרה (לא סינגל רשמי אלא הקלטה מקריוקי אבל זה ביצוע עוצר נשימה וחרשתי לו את הנשמה).

המשך סופ"ש מקסים!

Mrs Brightside

New member

שם : הילה
מקום מגורים : פ"ת

ז'אנרים אהובים (חו"ל והארץ) : כמעט הכל חוץ ממזרחית טראנסים למינהם
ישראלית או לועזית (או שבכלל אלבנית) :
לועזיתתתתת
מארון 5 (
),אדל,אמיר דדון,קולדפליי,שלמה ארצי,טורי איימוס,פלורנס אנד דה מאשין,דמיאן רייס..ויש עוד מלא..
אומנים לא אהובים ששווים תלייה : בשתי מילים-עומר אדם
אלבומים אהובים :
Maroon 5-Songs About Jane
Florence + The Machine-Ceremonials
Adele-21
Alanis Morissette-Mtv Unplugged
Coldplay-A Rush Of Blood To The Head
Damien Rice-9
מירי מסיקה-מירי מסיקה
אמיר דדון-אמיר דדון
עברי לידר-יותר טוב כלום מכמעט
כנסיית השכל-אוטוביוגרפיה
ויש עוד ועוד...
קליפים אהובים :אממ לא יודעת
שיר כל הזמנים : (בעקבות טרנד מצעדי כל הזמנים שנחתו עלינו כאן.) זה ממש ממש קשה לבחור

2012
עד כה מבחינת מוזיקה לועזית : סבבה והכל :)
עד כה מבחינת מוזיקה ישראלית : הופתעתי לטובה
אומן שגיליתם ונכנס ללב : לנה דל ריי
להכניס גם לכאן את עומר אדם?

טופ 5 עד כה :
יש לי רק שיר אחד בינתיים...Somebody That I Used To Know:)

לא יצא לי לראות

עונה בעצמי

פורמלי

שם :
עומרי (רפאל)
מקום מגורים :
באר שבע

מהותי

ז'אנרים אהובים (חו"ל והארץ) :
פופ,דאנס,אלקטרוני!!!,R&B,פרנץ האוס ואלטרנטיב שהוא טוב.

ישראלית או לועזית (או שבכלל אלבנית) :
קודם כל - אלבנית
אבל ברור שלועזית!

נחלק את זה לקטגוריות :
זמרים - מייקל ג'קסון,ג'ורג מייקל,אסף אמדורסקי,קנייה ווסט החל מהאלבום ה4.
זמרות - מדונה עד מודל 05',ריהאנה,בריטני,גהגא,קיילי,אנני לנוקס,קלייר מוגייר,ויטני יוסטון,מאריה קארי,אמילי קרפל,מירי מסיקה,עפרה חזה,ריטה ועוד רבות....
הרכבים - רקסופ,פט שופ בויז,שוגבייבז שנים 00'-05',הגוסיפ.

אשר,ביונסה,ניקי מינאג',טאיו קרוז,טי פיין,טי איי,ליל ויין,מיילי סיירוס,דב,אייל גולן,שלומי שבת ועוד... ברוך השם סרחים לא חסר

אלבומים אהובים :
Madonna - Bedtime Stories
Rihanna - Rated R
Lady GaGa - The Fame Monster
Mariah Carey - Butterfly

קליפים אהובים :
יש המון,העיקריים :
Daft Punk - One More Time
Madonna - Bedtime Story
Rihanna - We Found Love
Mariah Carey - Heartbreaker
Lady GaGa - Bad Romance
Michael Jackson - In The Closet
Annie Lennox - No More I Love You's

שיר כל הזמנים : (בעקבות טרנד מצעדי כל הזמנים שנחתו עלינו כאן.)
קשה לי...יש יותר מדי!

2012
עד כה מבחינת מוזיקה לועזית :
משעממת,ממוחזרת וצריכה רענון דחוף. עם זאת,יש קצת חזרה לנורמליות בעקבות אדל ויש הרבה שירים מקסימים,אבל המון חרא ממוחזר שנמאס לאחר שנייה.

משעממת,ממוחזרת וצריכה רענון דחוף,זה מזה 7 שנים

אומן שגיליתם ונכנס ללב :
השנה אני ממש לא בעיניינים. היו את אזלייה בנקס,לנה דל ריי ומס' שמות אבל עדיין,לא משהו ספציפי יותר מדי. מה שכן - בעבר שנאתי את דמי לובאטו ועכשיו אני די מחבב. אני מאוד אוהב את 2 הסינגלים שלה מאלבום האחרון שלה.

אין כזה בינתיים.

טופ 5 עד כה :
וואי קשה,אני אזרוק חמישה שממש אהובים - טייק קאר של דרייק וריהאנה,ילו היילו של גולדפראפ,וור הב יו בין של רירי (שוב
),]פיקינג אפ דה פיסס של פלומה פיית וכן כניסה חדשה - קיילי עם טיימבומב!

כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

למעלה