שאלון לסיכום החופש

2MayaN2

New member
שאלון לסיכום החופש../images/Emo13.gif../images/Emo42.gif ../images/Emo221.gif

אמנם יש עוד כמה ימים אבל זה בהחלט זמן מתאים לסכם את החופש, תענו גם אם אתם לא חוזרים לבי"ס
סכמי את החופש בכמה מילים: מי הבן אדם שעשה לך את החופש? מה הדבר\האירוע שעשה לך את החופש? מי הבן אדם שאיכזב? היה אירוע שהיית מעדיפה שלא יהיה? היית בחו"ל? איפה? המקום בילוי שיצאת אליו הכי הרבה? סרט הכי טוב שראית: השיר הכי טוב ששמעת: היית בהופעה? של מי? היית בהצגה? איזו,איך היה? עשית שופינג? מה קנית? טיילת בארץ? איפה? השתזפת? היית יותר בים או בבריכה? כמה כסף בערך ביזבזת? עבדת? הכרת אנשים חדשים? הסתפרת? קנית דיסק? איזה? עשית כל מה שתיכננת? השעה הכי מאוחרת שבה הלכת לישון: השעה הכי מאוחרת שבה קמת: למדת משהו חדש? היית בכפר המוזיקה או ווליום כינרת? לאיזו כיתה את עולה? את מכירה את הילדים בכיתה? איך המחכנת? הייתה לך עבודת קיץ-עשית אותה? יש לך תלבושת אחידה? קנית ספרים? קנית יומן-איזה?? קנית תיק-איזה?? קנית כבר את כל הציוד? את שמה מדבקה עם שם וכיתה על המחברות? את עוטפת את החוברות והספרים? מה את כותבת ביומן במהלך השנה? את מקשקשת על הקלמר? ועל התיק? מה את לובשת ליום הראשון בבי"ס? יש לך תוכניות או ציפיות מהשנה החדשה? ליד מי תישבי? איפה תישבי? איך הבית ספר? את מכירה את כל המורים? מה את מאחלת לעצמך מבחינת הישגים: מה את מאחלת לעצמך מבחינה חברתית: שנה טובה
*השאלון מנוסח בלשון נקבה אך מתייחס לשני המינים*

shaharEB

New member
עונה D:

מי הבן אדם שעשה לך את החופש? הממ..כל מי שכתב לי ברכה משמעותית ואמיתית ליומלדת
מה הדבר\האירוע שעשה לך את החופש? לטייל בת"א כל היום ולראות את אורי חזקיה D: מי הבן אדם שאיכזב? הממ אף אחד
היה אירוע שהיית מעדיפה שלא יהיה? אהה לא :) היית בחו"ל? איפה? לצערי לא
המקום בילוי שיצאת אליו הכי הרבה? אהה..כנראה לסרטים
סרט הכי טוב שראית: ליל האימה
השיר הכי טוב ששמעת: הרבה D: היית בהופעה? של מי? לא הייתי =] היית בהצגה? איזו,איך היה? לא הייתי
עשית שופינג? מה קנית? קניתי חולצה ממש יפה שדגל בריטניה מצויר עליה D:!! טיילת בארץ? איפה? בת"א וב"צפון הארץ" [
בארץ ישראל אין צפון >< ] בחד-נס :) השתזפת? כן D: שלושה ימים בקיץ עשו את העובדה
היית יותר בים או בבריכה? בבריכה כמה כסף בערך ביזבזת? מספיק ^^ עבדת? כן
הכרת אנשים חדשים? לא ממש.. הסתפרת? ממש לא
קנית דיסק? איזה? נואופ
עשית כל מה שתיכננת? כמעט הכל D: השעה הכי מאוחרת שבה הלכת לישון: 5 ומשהו כנראה.. השעה הכי מאוחרת שבה קמת: רבע ל-2 :-O אני לא חושבת שזה קרה לי אי פעם למדת משהו חדש? בטוח שכן אבל אני פשוט לא זוכרת
היית בכפר המוזיקה או ווליום כינרת? נואופ =] לאיזו כיתה את עולה? י"א את מכירה את הילדים בכיתה? כן
איך המחכנת? אחלה
הייתה לך עבודת קיץ-עשית אותה? עשיתי את כמעט רובה
יש לך תלבושת אחידה? יאפ =] קנית ספרים? לא ..
קנית יומן-איזה?? כן D: של אולסטאר ! קנית תיק-איזה?? לא, נשאר לי התיק משנה שעברה של אולסטאר D: קנית כבר את כל הציוד? כן =] את שמה מדבקה עם שם וכיתה על המחברות? לא
את עוטפת את החוברות והספרים? לא =] מה את כותבת ביומן במהלך השנה? כנראה שיעורי בית או שטויות כשמשעמם
את מקשקשת על הקלמר? לא ממש=] ועל התיק? לא =] מה את לובשת ליום הראשון בבי"ס? בגדים D: יש לך תוכניות או ציפיות מהשנה החדשה? שהיא לא תהיה קשה מדי בבקשה
ליד מי תישבי? לא יודעת
איפה תישבי? כנ"ל
איך הבית ספר? יכול היה להיות טוב יותר
את מכירה את כל המורים? ממש לא
מה את מאחלת לעצמך מבחינת הישגים: שאני אעבור את הלימודים בהצלחה
מה את מאחלת לעצמך מבחינה חברתית: שאנשים סביבי יפסיקו להיות צבועים
!

למעלה