שאלון לחג. סוג של.

whynot5

New member
שאלון לחג. סוג של.

על איזה חג אנחנו מדברים? אה יפה, אז אנחנו לא כאלה כופרים.
איפה אתם בחג?
איפה הייתם רוצים להיות?
אוהבים ת'חג הזה?
למה?
ת'אמת, נמאס כבר מהחגים?
למה?
הולכים להקפות?
יש לכם דגל?
יש לאחים הקטנים שלכם דגל?
חוזרים לביצ'פר ביום חמישי?
שמחים לחזור?
תודו שכל הבאסה זה שיש חופש רק בחנוכה! שאלות כלליות, על חגי תשרי.
אוהבים את ראש השנה?
אוהבים את יום כיפור?
אוהבים את סוכות?
בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים?
נכון שההופעות הכי שוות יהיו בימי חול?
יאללה! חג שמח!

sheygetsit

New member
אניאניאני ../images/Emo13.gif

על איזה חג אנחנו מדברים? "שלומית בונה סוכה..."(לא מזכיר לי שום חג!!) איפה אתם בחג? בביתת =] איפה הייתם רוצים להיות? אממממ בסוכה (אבל לא היה מקום לבנות) אוהבים ת'חג הזה? אממ הוא בסדר.. ת'אמת, נמאס כבר מהחגים? כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן למה? כי משמינים
הולכים להקפות? בטח!!! יש לכם דגל? לא.. יש לאחים הקטנים שלכם דגל? אין לי אחים קטנים
חוזרים לביצ'פר ביום חמישי? לצערי
תודו שכל הבאסה זה שיש חופש רק בחנוכה! כן.. שאלות כלליות, על חגי תשרי. אוהבים את ראש השנה? כן אוהבים את יום כיפור? צריך לאהוב אותו? אמממ לא יודעת אוהבים את סוכות? אממממ.... בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים? נחמד שרואים את כל המשפחה.. =] נכון שההופעות הכי שוות יהיו בימי חול? כן חבל לא בחגים

daf16

New member
את אוהבת שאלונים?

סתאם. כפרעלייך
על איזה חג אנחנו מדברים? שמחת תורה דה? איפה אתם בחג? ברעננה איפה הייתם רוצים להיות? ברעננה
אוהבים ת'חג הזה? נחמד. למה? עוד סיבה למסיבה ת'אמת, נמאס כבר מהחגים? לא! למה? כי זה כיפ
משפחה חופש וכו' הולכים להקפות? חע. לא. יש לכם דגל? לא. יש לאחים הקטנים שלכם דגל? חושבת שכן חוזרים לביצ'פר ביום חמישי? אה הא שמחים לחזור? נחמד שאלות כלליות, על חגי תשרי. טוב. אוהבים את ראש השנה?
אוהבים את יום כיפור?
אוהבים את סוכות?
בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים?
נחמדת ביותר. נכון שההופעות הכי שוות יהיו בימי חול? ההופעה הכי שווה תהיה בצוותא
יאללה! חג שמח! (ולמי שלא יודע על איזה חג מדובר התמונה שבצד מיועדת לו...)

ברוש15

New member
יאאא דפנה את ברעננה!

בחג סבתא וסבא באים אלינו אז אני לא יהיה ברעננה!!!
תהני לך... וואי אני רוצה צוותא!!!!!!!!!!!!!!!

daf16

New member
חחח

מזל שיש את צוותא אחרת בחיים לא היינו מצליחות להיפגש..
בררררררררררר
חג שמייח!

האגוש

New member
אני! ../images/Emo2.gif

על איזה חג אנחנו מדברים? שמחת תורה אה יפה, אז אנחנו לא כאלה כופרים.
איפה אתם בחג? פה איפה הייתם רוצים להיות? לא עם פלקטיות זה בטוח. אוהבים ת'חג הזה?אממ..אין כל כך הרבה מה לאהוב למה? סתם חג ת'אמת, נמאס כבר מהחגים? כן למה? במילה אחת..פלקטיות הולכים להקפות? לא
יש לכם דגל? לא
יש לאחים הקטנים שלכם דגל? לא
חוזרים לביצ'פר ביום חמישי? כן
שמחים לחזור? לא
תודו שכל הבאסה זה שיש חופש רק בחנוכה! כן! שאלות כלליות, על חגי תשרי. אוהבים את ראש השנה? מאוד אוהבים את יום כיפור? ממ.. אוהבים את סוכות? ממ..2 בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים? סבבה..נמאסת מהר נכון שההופעות הכי שוות יהיו בימי חול? לא יודעת

סטינקיי

New member
אני כלכך אוהבת [:

אוקע. מתחילים [: על איזה חג אנחנו מדברים? אה יפה, אז אנחנו לא כאלה כופרים. נראה לי סוכות ב' , לא? איפה אתם בחג? או פה או אצל סבאסבתא איפה הייתם רוצים להיות?הופעעעעעעעעה!כלכך. אוהבים ת'חג הזה?ממ כן,בערך. למה?חופש,נו מה[: ת'אמת, נמאס כבר מהחגים? ממש לא! כמה שיותר חופש יותר טוב! למה?אמרתי, חופש [: הולכים להקפות?לאיודעת יש לכם דגל?ממ..אמור להיות לי? יש לאחים הקטנים שלכם דגל?אמור להיות להם? חוזרים לביצ'פר ביום חמישי?כן ): שמחים לחזור?לא! טוב קצת. תודו שכל הבאסה זה שיש חופש רק בחנוכה! נכון:)S מה?!) שאלות כלליות, על חגי תשרי. אוהבים את ראש השנה?כע אוהבים את יום כיפור?לא. אתם? אוהבים את סוכות?כן בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים?חופש זה שלווה נכון שההופעות הכי שוות יהיו בימי חול?כןכןכןכןכן! יאי [:

Black Ang£l

New member
אני../images/Emo9.gif

על איזה חג אנחנו מדברים?חג? שמחת תורה זה גם חג? זה מועד
אה יפה, אז אנחנו לא כאלה כופרים. איפה אתם בחג?בראשון לציון איפה הייתם רוצים להיות?על אי באמצע שום מקום אוהבים ת'חג הזה?בטח כל חג בא בברכה למה?ככה ת'אמת, נמאס כבר מהחגים?לא למה?תמיד כיף חופש הולכים להקפות?לא יש לכם דגל?
יש לאחים הקטנים שלכם דגל?לא אני הכי קטנה
חוזרים לביצ'פר ביום חמישי?יש ברירה? שמחים לחזור?האמת שלא לא יזיק עוד שביתה קטנה או גשר נחמד חח תודו שכל הבאסה זה שיש חופש רק בחנוכה! מודה! שאלות כלליות, על חגי תשרי. אוהבים את ראש השנה?אממ כן... אוהבים את יום כיפור?חח מאוד
אוהבים את סוכות?בטח כמו שאמרתי קודם כל חופש בא בברכה בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים?ערב חג וזה..נחמד לא יותר מי זה אבל אחר כך החופש שווה נכון שההופעות הכי שוות יהיו בימי חול? יאללה! חג שמח!

FollowTheLIDER

New member
עוד שאלון חג ואחד ואני מתפוצצת..!

איפה אתם בחג? בבית איפה הייתם רוצים להיות?לא בבית אוהבים ת'חג הזה?נראלי.. כילו שמח כזה.. אני יודעת.. למה?ראה תשובה לעיל ת'אמת, נמאס כבר מהחגים? כן! ארוחה ביום כיפור, ארוחה יום אחרי, ארוחה ערב אחרי כי זה ערב שישי, וארוחה ביום שני, ואז בשלישי, ואז שוב בשישי, ושוב בשני, ושוב בשלישי.. די אני שבעה! למה? אררר תשובה לעיל! הולכים להקפות? לא נראה לי אין לי כוח.. יש לכם דגל? אממ.. דגל ישראל? דגל הגאווה? דגל של מייקל ג'קסון! הא! יש לאחים הקטנים שלכם דגל? אממ לא.. :| חוזרים לביצ'פר ביום חמישי? לא.. חיחי.. נו מור סקול שמחים לחזור? לא חוזרת אמרתי! תודו שכל הבאסה זה שיש חופש רק בחנוכה! לי יש חופש כל החיים [עד מרץ זה כל החיים בשבילי..] שאלות כלליות, על חגי תשרי. אוהבים את ראש השנה? אממ.. חג בסדר כזה.. אוהבים את יום כיפור? לא. מה יש לאהוב?? אה בעצם שרואים את כולם ברחובות זה מגניב.. אוהבים את סוכות? כן.. כי אני בועדת קישוט.. בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים? מעייפת. טוב שזה נגמר עוד מעט.. נכון שההופעות הכי שוות יהיו בימי חול? ברור!!

FollowTheLIDER

New member
מי? אני או גל?!

:] ובלי קללות.. חוצמזה שאני לא מסננת אותה כבר.. זוהר חמודה, היא קצת רשעית אבל חמודה !

אני ../images/Emo13.gif

על איזה חג אנחנו מדברים? סוכות, מה לא? אה יפה, אז אנחנו לא כאלה כופרים. איפה אתם בחג? אהמפ.. אין תגובה איפה הייתם רוצים להיות? מממ אוהבים ת'חג הזה? לא הכי למה? ככה ת'אמת, נמאס כבר מהחגים? אמ מהחגים כן, כמה שיותר חגים ככה יותר משמינים
למה? נו כתבתי למעלה הולכים להקפות? ל-מה? יש לכם דגל? לא. יש לאחים הקטנים שלכם דגל?לא חוזרים לביצ'פר ביום חמישי?כן שמחים לחזור?כן
תודו שכל הבאסה זה שיש חופש רק בחנוכה!לא מודה שאלות כלליות, על חגי תשרי. אוהבים את ראש השנה? כן אוהבים את יום כיפור? יום כיפור זה חג? LOL אוהבים את סוכות?לא בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים? אהמפ נכון שההופעות הכי שוות יהיו בימי חול? זה לא כזה משנה לי.

זוהרים

New member
../images/Emo7.gif

על איזה חג אנחנו מדברים? שמחת אה יפה, אז אנחנו לא כאלה כופרים.
איפה אתם בחג? אבא
איפה הייתם רוצים להיות? לא משנה לי
אוהבים ת'חג הזה? לא אוהבת חגים באופן כללי
למה? כי כזאת אני
ת'אמת, נמאס כבר מהחגים? מאוד
למה? כי נהייתי פיל.
הולכים להקפות? לא
יש לכם דגל? ישראל?
יש לאחים הקטנים שלכם דגל? אין לי אחים קטנים, אז סביר להניח שאין להם
חוזרים לביצ'פר ביום חמישי? כן
שמחים לחזור? כן ולא
תודו שכל הבאסה זה שיש חופש רק בחנוכה! הא? אהה הבנתי. כן חפיפ.
שאלות כלליות, על חגי תשרי.
אוהבים את ראש השנה? לא
אוהבים את יום כיפור? מה יש לאהוב בו?
אוהבים את סוכות? לא, נמאס לי שאבא מסנג'ר אותי לקשט ת'סוכה
בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים? חרא אחד גדול
נכון שההופעות הכי שוות יהיו בימי חול? כן
אני רוצה הופעה כבר

GR££N woMAN©

New member
../images/Emo9.gif

על איזה חג אנחנו מדברים? שמחת תורה אה יפה, אז אנחנו לא כאלה כופרים. איפה אתם בחג? בבית.
יפה הייתם רוצים להיות? לא יודעת אוהבים ת'חג הזה? אף פעם לא ממש התייחסתי אליו
למה? --- ת'אמת, נמאס כבר מהחגים? לא.. זה היה קצר מידי
למה? כי זה עבר מהר הולכים להקפות? לאאא.. יש לכם דגל? לא.. יש לאחים הקטנים שלכם דגל? לאאא.. חוזרים לביצ'פר ביום חמישי? אז זהו.. שלאאא
יום ראשון שמחים לחזור? לאאאא
תודו שכל הבאסה זה שיש חופש רק בחנוכה!
אוהבים את ראש השנה? המממ כן אוהבים את יום כיפור? לפעמים אוהבים את סוכות? כן.. בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים?נחמד אבל שיהיה יותר ארווווך נכון שההופעות הכי שוות יהיו בימי חול?
חג שמייח

אנייייייייייי

על איזה חג אנחנו מדברים? שמחת תורה :)) איפה אתם בחג? בבית מנסים להשלים שעות שינה מאתמול איפה הייתם רוצים להיות? בהופעה של עברי אוהבים ת'חג הזה? כן למה? קצת חופש מהעבודה ת'אמת, נמאס כבר מהחגים? כןןןןןןןןןןןן למה? כי אני אוהבת לעבוד ואנחנו לא פתוחים בשבתות וחגים (תחנת דלק שומרת שבת) הולכים להקפות? לא יש לכם דגל? כן יש לאחים הקטנים שלכם דגל? אין לי אחים קטנים אני הקטנה ואחים שלי נשואים אחת עם 4 ילדים ואחד לא גר בארץ. חוזרים לביצ'פר ביום חמישי? לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא שמחים לחזור? לא רלוונטי תודו שכל הבאסה זה שיש חופש רק בחנוכה! יש חופש מתי שרוצים אז מה זה משנה? שאלות כלליות, על חגי תשרי. אוהבים את ראש השנה? כן כי אחי בדרך כלל בא בחג הזה לארץ אוהבים את יום כיפור? לא משעמם רצח אוהבים את סוכות? נחמד בכלל, מה דעתכם על תקופת החגים? כיףףףףףףףףףף נכון שההופעות הכי שוות יהיו בימי חול? לא ההופעות הכי שוות זה הופעות הקיץ ואם אני אתחיל לעבוד במה שאני חושבת להתחיל (אל על) אני אוכל רק בסופי שבוע כן אני תמיד מסבכת עניינים מה לעשות :)

למעלה