שאלון לחברי הפורום

אביקאט

New member
שאלון לחברי הפורום

שלום רב. הכנתי שאלון ואשמח אם תקדישו מספר רגעים לענות עליו לצורך מחקר שיווקי. מצ"ב השאלון בצורת מסמך WORD שניתן למלא ולשלוח אליי למייל. מודה לכם מראש על העזרה. נ.ב השאלון מיועד לבני 40 ומעלה. ********************************************************************** סקר בנושא סרטי משפחה וביוגרפיה שלום רב. שאלון זה בנוי בלשון זכר מטעמי נוחות ומיועד הן לגברים ולנשים. יש באפשרותם לבצע אותו באנונימיות ע"פ החלטתכם. הפרטים האישיים שמסומנים בכוכבית הם חובה למילוי. סקאלת התשובות בחלק א' הן מ-1 עד-5 ע"פ הצורה הבאה: 1 נכון מאוד 2 נכון 3 לא יודע 4 לא 5 בהחלט לא סמנו את הבחירה שלכם מתחת לשאלה הרלוונטית. בחלק ב' של השאלון סמנו כוכבית בסוף אחת מהאפשרויות הרצויה לכם. נתחיל במילוי הפרטים שלכם (שדות חובה) *מין: ז\נ: *שנת לידה: *ארץ לידה: *מקצוע: *מצב משפחתי: *מספר ילדים: *מספר נכדים: כעת מספר פרטים נוספים (לא חובה) שם פרטי ומשפחה: כתובת מגורים: מס טלפון: מס טלפון נייד: ועכשיו נעבור לשאלון עצמו. חלק א'. 1. אני מרגיש שיש חשיבות גדולה בידיעה שדור ההמשך ידעו את מורשת המשפחה 2. אני מרגיש פתוח לדבר על נושאים משפחתיים/עברי 3. אני מפחד שאם אתעד את קורות חיי ומשפחתי זה יגרום לי למזל רע. 4. אני לא אוהב שמצלמים אותי בוידיאו. 5. אני ארצה שיעשו עליי סרט ביוגרפי מבלי שאדע. 6. אני רוצה לחדש קשר עם אנשים מעברי. 7. אני אוגר הרבה תצלומים מכל שנות חיי. 8. אני זוכר היטב כל מה שהיה בחיי מאז ילדותי. 9. ארגיש יותר נוח להיות מרואיין מאשר לדבר ישירות למצלמה 10. אנשים נוספים שישבו לצידי בזמן הראיון יפריעו לי 11. אעדיף לצלם את הראיון בסלון ביתי מאשר באולפן 12. חשוב לי להיות מצולם במקומות שעליהם אני מדבר (בי"ס, עסק, צבא וכ'ו) 13. יש לי בני משפחה בחו"ל שחשוב לי מאוד שיקבלו עותק מהסרט. חלק ב'. נושאים שיהיה לי חשוב לדבר עליהם בסרט הם: 1 שנות ילדותי 2 תקופת הלימודים 3 השירות בצבא 4 לימודי האקדמיים 5 טיולים והרפתקאות 6 תהליך ההיכרות שלי עם אשתי והחתונה 7 המקצוע שלי או בניית העסק שלי 8 תחביבים או אוספים שלי 9 גידול ילדיי וטיפול במשפחתי 10 נושא האמונה המסורת והדת. 11 הדור הקודם (ההורים והסבים\סבתות שלי) 12 דעותי הפוליטיות 13 בני משפחתי שאינם בחיים האם יש נושא שהיית מוסיף? אנו מודים לכם מאוד על שיתוף הפעולה. אנא לשלוח את השאלון לכתובת האלקטרונית הבאה: [email protected] בכבוד רב, אביקאט קסב C.T.B הפקות וידיאו דרך העצמאות 49 חיפה - 04-8663531 .
 

9910

New member
טעית בכתובת

לא נראה לי שיש כאן מישהו מעל גיל 40,אני הכי זקן כאן ועוד לא הגעתי ל30 אבל וזה אבל גדול מאוד אם יש כאן מישהו מעל גיל 40 תעשו 2 דברים: 1)תענו לו 2) תכתבו כאן משהו שנדע שאתם קיימים
 

אביקאט

New member
תשמע...

חשבתי לתומי שקיבוצניקים זה מהדור הקודם... טוב לדעת שיש גם דור המשך. ולגבי הנוכחות של ה"זקנים" פה... אם אתה אומר אני מאמין שאין, אבל תמיד אפשר לסחוב את אמא\אבא\סבא\סבתא למחשב ולעשות איתם את השאלות...ככה סתם כדי להראות להם שהם חשובים לנו ושהם לא סתם רהיט בפינת החדר.
 

moranka

New member
זאת לא סבתא של אמרי!

ושיפסיק כבר לכתוב שטויות! (ולנסות לשבור את השיא בהודעות בפורום- כי זה סתם!)
 

brozky

New member
חחח זה מזכיר לי משהו על זקנים

חחח יש לי חבר מהקיבוץ בין גילי אבל הוא הסבא שבחבורה בכל קיבוץ יש את החבר שהוא ה"זקן" של החבורה אז אצלנו הוא הזקן קוראים לו שרגא(שגיא) והוא י"ג עכשיו ויש לי שערות לבנות והוא הולך עם מקל של סבים כאלו ואנחנו תמיד אומרים לו שרגא הזקן
 

LEATHER REBEL

New member
"הנה שרגא הגדול והוא מחפש משולש"

קטע מתוך רחוב סומסום הישן, כשגידי גוב היה מאחורי קולו של שרגא המפלצת. בתמונה: שרגא הוא הגדול ביותר, במרכז!
 

imri2

New member
יכול להיות שבגלל זה קוראים

למישהו מאוד שמן אצלנו שרגא (שרון זה השם המקורי) ?. עוגיפלצת אימפריה. חבל שהוא לא טובל את העוגיות בתה.
 

LEATHER REBEL

New member
לא מדוייק. שרגא השמן הוא

מחסמבה - הדור השני. מי שעקב אחרי סדרת ספרי חסמב"ה (חבורת סוד מוחלט בהחלט) בוודאי שם לב שכשהחבורה הראשונה בגרה והתגייסה לצה"ל, הילדים שלהם והחברים של הילדים שלהם החליטו להמשיך את המסורת. שרגא השמן נכנס לנעליו של אהוד השמן.
 
למעלה