שאלון לחברי הפורום

אביקאט

New member
שאלון לחברי הפורום ../images/Emo124.gif

שלום רב.
הכנתי שאלון ואשמח אם תקדישו מספר רגעים לענות עליו לצורך מחקר שיווקי. מצ"ב השאלון בצורת מסמך WORD שניתן למלא ולשלוח אליי למייל. מודה לכם מראש על העזרה. נ.ב השאלון מיועד לבני 40 ומעלה. ********************************************************************** סקר בנושא סרטי משפחה וביוגרפיה שלום רב. שאלון זה בנוי בלשון זכר מטעמי נוחות ומיועד הן לגברים ולנשים. השאלון הוא אנונימי, אך הפרטים שמסומנים בכוכבית הם חובה למילוי. סקאלת התשובות בחלק א' הן מ-1 עד-5 ע"פ הצורה הבאה: 1 נכון מאוד 2 נכון 3 לא יודע 4 לא 5 בהחלט לא סמנו את הבחירה שלכם מתחת לשאלה הרלוונטית. בחלק ב' של השאלון סמנו כוכבית בסוף אחת מהאפשרויות הרצויה לכם. נתחיל במילוי הפרטים שלכם (שדות חובה) *מין: ז\נ: *שנת לידה: *ארץ לידה: *מקצוע: *מצב משפחתי: *מספר ילדים: *מספר נכדים: ועכשיו נעבור לשאלון עצמו. חלק א'. 1. אני מרגיש שיש חשיבות גדולה בידיעה שדור ההמשך ידעו את מורשת המשפחה 2. אני מרגיש פתוח לדבר על נושאים משפחתיים/עברי 3. אני מפחד שאם אתעד את קורות חיי ומשפחתי זה יגרום לי למזל רע. 4. אני לא אוהב שמצלמים אותי בוידיאו. 5. אני ארצה שיעשו עליי סרט ביוגרפי מבלי שאדע. 6. אני רוצה לחדש קשר עם אנשים מעברי. 7. אני אוגר הרבה תצלומים מכל שנות חיי. 8. אני זוכר היטב כל מה שהיה בחיי מאז ילדותי. 9. ארגיש יותר נוח להיות מרואיין מאשר לדבר ישירות למצלמה 10. אנשים נוספים שישבו לצידי בזמן הראיון יפריעו לי 11. אעדיף לצלם את הראיון בסלון ביתי מאשר באולפן 12. חשוב לי להיות מצולם במקומות שעליהם אני מדבר (בי"ס, עסק, צבא וכ'ו) 13. יש לי בני משפחה בחו"ל שחשוב לי מאוד שיקבלו עותק מהסרט. חלק ב'. נושאים שיהיה לי חשוב לדבר עליהם בסרט הם: 1 שנות ילדותי 2 תקופת הלימודים 3 השירות בצבא 4 לימודי האקדמיים 5 טיולים והרפתקאות 6 תהליך ההיכרות שלי עם אשתי והחתונה 7 המקצוע שלי או בניית העסק שלי 8 תחביבים או אוספים שלי 9 גידול ילדיי וטיפול במשפחתי 10 נושא האמונה המסורת והדת. 11 הדור הקודם (ההורים והסבים\סבתות שלי) 12 דעותי הפוליטיות 13 בני משפחתי שאינם בחיים האם יש נושא שהיית מוסיף? אנו מודים לכם מאוד על שיתוף הפעולה.
אנא לשלוח את השאלון לכתובת האלקטרונית הבאה: [email protected] בכבוד רב, אביקאט קסב C.T.B הפקות וידיאו דרך העצמאות 49 חיפה - 04-8663531 .

למעלה