שאלון + התפקדות !!!!

שאלון + התפקדות !!!! ../images/Emo13.gif

משהו נחמד... שם- גיל- מיקום- אייסי/ מסן - בחופש הזה אני...- שנה הבאה אני מקווה ש... - החלום הגדול שלי הוא...- להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] - איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! - אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? - כשאני עצוב אני...- כשאני שמח אני...- כשאני עצבני אני..- כשאני משועמם אני..- כשאני מאוהב אני..- מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? - האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?- מהי אהבה בשבילך?- מהי שנאה בשבילך?- יומטוב כולם !!!!

ואני עונה....

שם- יוני גיל- 18.4 מיקום- פ"ת אייסי/ מסן - מסן- [email protected] בחופש הזה אני...- מתכוון להינות.. שנה הבאה אני מקווה ש... - שיהיה טוב.. ויהיה קל.. ויהיה שמח ופשוט !!! החלום הגדול שלי הוא...- להצליח בחיים, שתיהיה לי פרנסה טובה, אושר, עושר, בריאות, אהבה, וחופשה ארוכה באוסטרליה !!! להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] - האמת יש כמה... ניו פאונד גלורי, ברייקינג בנג'מין, הובסטנק, ווסטלייף.. אמממ וזהו !!! איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! - פלאפון, מחשב, חבר טוב !!! אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? - 1. שכל מה שאני מבקש יהיה. 2. את האהבה של חיי. 3. שמחה ועושר תמידי וכוחות על. כשאני עצוב אני...- מתבכין לחברים, שומע מוזיקה שקטה ומרחם על עצמי .... כשאני שמח אני...- משגע את החברים, שומע מוזיקה שמחה ומשגע את העולם
כשאני עצבני אני..- מתעצבן על החברים, שומע מוזיקה עצבנית, ומעצבן את עצמי עוד יותר... כשאני משועמם אני..- משתעמם... כשאני מאוהב אני..- חושף רגשות.. אני לא אוהב להסתיר... כשאני מאוהב אז זו אהבה אהבתית... חחחח מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? - שניהם. האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?- כן.. מהי אהבה בשבילך?- רגש לא מובן, מצד אחד טוב, מצד שני רע, לא תמיד אפשר להשיג אותו... אהבה היא לפעמים כמו דג, ברגע שאתה בא לתפוס אותו הוא נורא חלק לך בידיים, והופ.. נפל חזרה למים !!!! - אהבה זה דבר ניפלא.. רק חבל שהיא קשה להשגה. וזה עצוב
מהי שנאה בשבילך?- רגש מטומטם ומיותר... אך לפעמים הוא נחוץ.... לפעמים כדי לאהוב, צריך לשנוא... אני למשל יום אחד שנאתי חבר מסוים, אבל כ"כ שנאתי אותו, שהיום הוא החבר הכי טוב שלי.
ביי ביי !!!

EliranMaor

New member
היום אוונסנס^^

שם- אלירן שוגי מאור גיל-17 מיקום- נתניה
אייסי/ מסן -293636348 בחופש הזה אני...-יוצא לקורס מדריכים^__^ שנה הבאה אני מקווה ש... - אני אדריך, אעבוד ואתגייס ולמקום שאני ארצה החלום הגדול שלי הוא...- להצליח להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] - אוונסנס
איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! -מוזיקה, חברים, שוגי
אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? - כשאני עצוב אני...- מתנתק מכולם ושומע מוזיקה בד"כ כשאני שמח אני...- עושה שטויות
כשאני עצבני אני..- צועק[?] כשאני משועמם אני..- מנגן כשאני מאוהב אני..- קיטשי
מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? - אייסי האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?- אוונסנס ובעוד כמה קומונות מהי אהבה בשבילך?- לדעת שיש שם מישהי בשבילך. תמיד. מהי שנאה בשבילך?- ממש לא לחבב מישו שממש לא מחבב אותי יומטוב כולם !!!! גם לך

אלירני....

לא יכולתי להתעלם מהחתימה שלך... "נסיכה שלי האהבה הרגה אותי". רק אותך היא הורגת אתה חושב ???
גם כן אהבה... בעע

סיפור ארוך אה.?!?!?!?!?! ../images/Emo3.gif

מי כמוני יודע.. [ומי כמוך יודע לגביי] טוב אמממ... הלכתי לישון קצת .. חחחחח

זוהרוש15

New member
עונה:]

שם- זוהר גיל-15 עוד שלושה חודשים פחות יום.חחחחחחח מיקום-רמת גן אייסי/ מסן -.... בחופש הזה אני...-אממ לא יודעת שנה הבאה אני מקווה ש... -אצליח במתמטיקה החלום הגדול שלי הוא...-להיות רקדנית להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] - היהודים,אוונסנס איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! -את המורה שלי לריקוד,שינצל תירס וסירה לחזור כשיהיה משעמם אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? -להצליח במתמטיקה,למצוא אהבה,ושכולם יהיו מאושרים ובריאים כשאני עצוב אני...-בוכה?,רוקדת כשאני שמח אני...-צוחקקת,רוקדת כשאני עצבני אני..-לא מדברת אם אף אחד ושומעת מוזיקה כשאני משועמם אני..-אוכלת....חחח כשאני מאוהב אני..-אומללה מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? -למרות שכולם אומרים מסן אני אומרת אייסי האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?- מהי אהבה בשבילך?-סבל מהי שנאה בשבילך?-אמממממממ

זוהרוש15

New member
תיקון

סינרגיה,אונסנס והיהודים הם לא עולם ומלאו בשבילי...פשוט לא ראיתי את זה אני פשוט אוהבת אותם ומקשיבה להם אני חושבת שהם אנשים מוכשרים אבל בסך הכל אנשים ולא מעבר לכך!

McFreaKy

New member
מה אני עושה כאן במקום להתארגן. >:

שם- גל. גיל- 19 וחצי. מיקום- חיפה. אייסי/ מסן - מסרים. בחופש הזה אני...- אני כל השנה כמעט בחופש, אבל מבחינת יולי אוגוסט - אולי בחו"ל, אני חושב שאיזה קורס הכנה לשירות לאומי ו... להנות.
שנה הבאה אני מקווה ש... - אהנה בשירות לאומי ויהיה טוב וגם שאר הדברים בחיים יסתדרו.
החלום הגדול שלי הוא...- להיות שחקן עם סידרה משלי בהוליווד?
להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] - אוונסנס?
איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! - מחשב ו... לא יודע. אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? - אושר, עושר ואהבה?
לא יודע.
כשאני עצוב אני...- עצבני.
מתבודד. כשאני שמח אני...- היפר. כשאני עצבני אני..- היפר ונקמני.
כשאני משועמם אני..- אוכל? >: כשאני מאוהב אני..- אוהב?
מפנק? עוגיה? מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? - מסן.
האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?- יאפ. מהי אהבה בשבילך?- לא יודע. מהי שנאה בשבילך?- לרצות שמישהו ימות?

../images/Emo204.gif../images/Emo199.gif

שם- רון גיל- 16 וחצי מיקום- פ"ת אייסי/ מסן- במסרים. בחופש הזה אני...- אתבאס. שנה הבאה אני מקווה ש... - אני לא אתבאס? החלום הגדול שלי הוא...- אושר. להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה]- סינרגיה נו מה איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! אותו, פלאפון, סירה אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? אממ. כשאני עצוב אני...- מתבאסת עם המוזיקה כשאני שמח אני...- מטומטמתD: כשאני עצבני אני..- אממ כשאני משועמם אני..- משתעממת? כשאני מאוהב אני..- מתגעגעת. מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? - מסן האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?- שייגעצ בקטנה. וקוראת בעוד כמה.. מהי אהבה בשבילך?- לרצות באושר אחד של השני. והכל בעצם. מהי שנאה בשבילך?- \:

סינטטית

New member
../images/Emo1.gif

שם- אור גיל- עוד פחות משבועיים 18 מיקום- נתניה אייסי/ מסן - [email protected] בחופש הזה אני...- עובדת
שנה הבאה אני מקווה ש... - תהיה שנה טובה החלום הגדול שלי הוא...- להיות מאושרת וזה כולל הכל. להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] - עולם ומלואו? נה. איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! - הייתי לוקחת בן אדם מסויים וזהו. אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? - לא יודעת [מה רק קמתי[ כשאני עצוב אני...- מתעצבת כשאני שמח אני...- משתמחת[.!?] כשאני עצבני אני..- מתעצבנת כשאני משועמם אני..- משתעממת כשאני מאוהב אני..- מתאהבת מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? - מסן האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?- כן מהי אהבה בשבילך?- לא משהו שאפשר להגדיר במילים מהי שנאה בשבילך?- לא אוהבת לשנוא

oRTaLi 612

New member
../images/Emo39.gif מתפקדת : D

שם- אורטל[י] ;-D גיל- בקרוב 16 מיקום- הוד השרון D : אייסי/ מסן - בקשו וזה בחופש הזה אני...- מתחילה לאכול בריא, עוברת דירה, עובדת [?], מבלהמבלהמבלה. שנה הבאה אני מקווה ש... - יהיה טוב
החלום הגדול שלי הוא...- אני אצליח להגיע לכל המטרות השלי.
להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] - חח, אין להקה כזאת. איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! - קרם שיזוף, מזרן ים ולימונדה קרה. (אם כבר- אז כבר!) >
אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? - המ כשאני עצוב אני...- גם
כשאני שמח אני...- ככה| חבול| כשאני עצבני אני..- אפחד
כשאני משועמם אני..- לא
כשאני מאוהב אני..- קורא
מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? - מסן, אופקורסס. האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?- כבר לא מהי אהבה בשבילך?- "אהבה היא רגש בכלל לא ברור, לפעמים היא מגע, לפעמים היא ציור" > NOT. רק שאתה שם אתה יודע. מהי שנאה בשבילך?- להעניש את עצמך על משהו שאחרים אשמים בו.

menori

New member
היי היי! מתפקדת!

משהו נחמד...
נחמד ביותר
שם- ספיר כהנים
גיל- עוד 4 חודשים+ 4 ימים 14
מיקום- דרום |ב''ש|
אייסי/ מסן - [email protected] 264545540
בחופש הזה אני...- ישנה הרבה
שנה הבאה אני מקווה ש... - אצליח יותר בלימודים [ואמצא אהבה???
חחחחח] החלום הגדול שלי הוא...- להתלבש ממשממש כמו גוטית.. יענו החצאיות המגניבות האלה וזה..
להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] - Evanescence/ MCR.
... ויש עוד...:) איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! - מטוס, טייס חתיך עם אולר ואבטיח
חח
אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? - אושר, אהבה ועושר... |צריך כסף ולא בריאות כי אם אני אהיה חולה ויהיה לי כסף אני אוכל לשלם על כל טיפול בריאותי..|
כשאני עצוב אני...- בוכה ושומעת מוסיקה בפול ווליום
כשאני שמח אני...- שרה ורוקדת
כשאני עצבני אני..- מתקלחת ומרביצה לשק איגרוף שלי
כשאני משועמם אני..- ישנה או מתקלחת
כשאני מאוהב אני..- מרחפת
מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? - מסן.. זה cool
האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?- כן מהי אהבה בשבילך?- ברכה מהי שנאה בשבילך?- קללה זהו

XxXSynergitXxX

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo205.gif../images/Emo109.gif../images/Emo205.gif../images/Emo109.gif../images/Emo205.gif

שם- אורפז.
גיל-עוד חודשיים 13
מיקום-קריות וזה
אייסי/ מסן - מסנ' - [email protected] בחופש הזה אני...- אעשה הרבה דברים [
]
שנה הבאה אני מקווה ש... - אני אצליח הרבה יותר מהשנה [שזה אומר לקבל מאיות בכמויות ע צ ו מ ו ת] החלום הגדול שלי הוא...- להיות בריאה, מאושרת , רק כייף וטוב בחיים
להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] - אין עוד אחת כזו. רק סינרגיה
.
איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! - אותו]; ,
אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? - המ. כשאני עצוב אני...- מנסה לחשוב על דברים טובים , חברים מעודדים אותי. כשאני שמח אני...- פורח! [זהלאכמובשירשלשאלתיאלקוואק?] כשאני עצבני אני..- מתעצבנת . :X כשאני משועמם אני..- עושה איזה משו . כשאני מאוהב אני..- שמחה, מאודמאוד שמחה מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? - מסנג'ר לשלטון
!
האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?- קומונת מעו!
מהי אהבה בשבילך?- רגש אדיר. אי אפשר להגדיר את זה, זה דבר עצום. מהי שנאה בשבילך?- לאיודעת. , קשה להגדיר.

adi295

New member
בוקר טוב ../images/Emo13.gif

משהו נחמד... שם- עדי גיל-15 מיקום- ת"א אייסי/ מסן - [email protected] בחופש הזה אני...- יהנהההה
שנה הבאה אני מקווה ש... - יהיה לי כיף וקל בבית ספר החדש
החלום הגדול שלי הוא...- להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] - ממ אין
איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! - מוזיקה קולה ואיזה ספר טוב אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? - בריאות, אושר, אהבה כשאני עצוב אני...- שומעת סינרגיה
כשאני שמח אני...- דואגת שכולם יהיו שמחים
כשאני עצבני אני..- מקללת את כולם
כשאני משועמם אני..- מנגנת בגיטרה, יושבת על המחשב כשאני מאוהב אני..- אחחחח
מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? - מסן
האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?- ממ רק קוראת.. מהי אהבה בשבילך?- "כשאחד מתאהב, והשני מחבב- זו לא אהבה, זה כאב. " מהי שנאה בשבילך?- אממ..

דורה17

New member
משתלם להקשיב בשיעורי ספרות....

שם- דור[ה] גיל- 17 וחצי מיקום- אי שם בעולם... [כפר סבא] אייסי/ מסן - אין לי כוח לכתוב.. מי שרוצה שיגיד.. בחופש הזה אני...- מוציאה רישיון ועובדת! שנה הבאה אני מקווה ש... - יהיה לי כיף.. ואחלה תפקיד בצבא החלום הגדול שלי הוא...- להיות רופאה להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] - גם סינרגיה היא לא עולם ומלואו חחח אני פשוט ממש ממש אוהבת אותם.. אהה כן ואני ממש אוהבת את ניקלבק איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! - אמ.פה, בטריות, וחבר/ה אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? -להיות מאושרת, להיות רופאה, ושאני תמיד אוכל לעזור למי שצריך כשאני עצובה אני...- עצובה.. חחח סתם.. אמ... לא מרוכזת כל כך.. כשאני שמח אני...- מחייכת בלי סוף.. אפילו לחתולים חחח כשאני עצבני אני..- שומרת מרחק מאנשים.. לטובתם חחח כשאני משועמם אני..- עונה על שאלונים.. כשאני מאוהב אני..- מעופפת מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? - מסן האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?- בערך.. לא ממש.. מהי אהבה בשבילך?- הרגש הכי יפה שיש מהי שנאה בשבילך?- רגש מיותר ואני משתדלת לא להשתמש בו.. יום נפלא!

למעלה