שאלון + התפקדות !!!!

שלומיתת

New member
...

שם-שלומית גיל-16 מיקום-חיפה אייסי/ מסן -בפרטי.. בחופש הזה אני...-עובדת שנה הבאה אני מקווה ש... -אני אעבוד
החלום הגדול שלי הוא...-לעבוד!סתם.אמ.לא יודעת להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] - radiohead איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! -גיטרה,מחשב וטלפון אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? -שיהיו לי עוד 1000 כשאני עצוב אני...-בוכה,שומעת מוזיקה,מנגנת כשאני שמח אני...-בוכה
שומעת מוזיקה ומנגנת כשאני עצבני אני..-בוכה שומעת מוזיקה ומנגנת
כשאני משועמם אני..-עוד פעם?!
כשאני מאוהב אני..-. מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? -מסן האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?-יאפ מהי אהבה בשבילך?-אושר מהי שנאה בשבילך?-אושר
לא יודעת

Lilosh95

New member
../images/Emo214.gif../images/Emo210.gif עונה ../images/Emo210.gif../images/Emo214.gif

שם- הללי גיל-13 וחצי :p מיקום-באר שבע אייסי/ מסן -בפרטי בחופש הזה אני...-לא משתעממת ונהנית שנה הבאה אני מקווה ש... -אנסה להמשיך להיות בלימודים כמו שאני עכשיו החלום הגדול שלי הוא...-שכולם יהיו בריאים, מאושרים ואוהבים להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] - שייגעצ איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! -טלפון, מחשב וחברות אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקשת? - אמ... שיהיו לי עוד 100 משאלות כשאני עצובה אני...-בוכה, ומנסה להיות שמחה כשאני שמחה אני...-שמחה כשאני עצבנית אני..-עצבנית כשאני משועממת אני..-עושה דברים בפוטושופ ומנסה להעביר את השיעמום כשאני מאוהבת אני..-מאושרת, שמחה עד השמיים, משתגעת מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? -מסן האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?-כן מהי אהבה בשבילך?-הרגש הכי ענק בעולם, מה שעושה אנשים מאושרים מהי שנאה בשבילך?-דבר מגעיל, מעצבן, שתמיד יש בכל אדם

עונה נה נה../images/Emo3.gif

שם-
מורן גיל-
19 מיקום-
ת"א אייסי/ מסן -
בפרטי
בחופש הזה אני...-
מה זה חופש בכלל?
שנה הבאה אני מקווה ש... -
אני אשתחרר
בעצם זה לא לקוות זה לדעת
יאיי
החלום הגדול שלי הוא...-
להיות מאושרת להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] -
בית הבובות, היהודים איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! -
מכבי, מחשב, והרבה חברים
אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? -
חחחחחחחחחחחחחחחח עזבו אותי באמאשלכם כשאני עצוב אני...-
מסתגרת כשאני שמח אני...-
בהיפר
כשאני עצבני אני..-
צועקת וצורחת כשאני משועמם אני..-
משחקת שולה עם שלומצ
כשאני מאוהב אני..-
חסרת ביטחון מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? -
מסן! האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?-
כן מהי אהבה בשבילך?-
המשפחה והחברים שלי מהי שנאה בשבילך?-
הפועל

../images/Emo195.gif

שם- מי שיודע יודע. גיל- 16 באוגוסט. מיקום- ראשון לציון אייסי/ מסן - [email protected] להודיע במסר לפני שאתם מוסיפים כי אני לא מאשר אנשים שאני לא מכיר... (כי אני לא יכול להיות בטוח שזה מהפורום
) בחופש הזה אני...-אני קודם כל רוצה לנוח, אחרי זה אולי טיפה להרזות, להתקדם בנגינה, אולי למצוא עבודה אם יתמזל מזלי. שנה הבאה אני מקווה ש... - אלמד במגמה שאני רוצה, ושילך טוב בשנה.. החלום הגדול שלי הוא...- אני אשמור אותו לעצמי. להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] - אין כזו. איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! - מוסיקה, גיטרה , ואוכל. אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? - עוד 3 משאלות כשאני עצוב אני...- מנגן כשאני שמח אני...- צוחק כשאני עצבני אני..- לא יודע. כשאני משועמם אני..- מתכתב במסנג'ר
כשאני מאוהב אני..- ... מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? - מסנג'ר. האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?- השיר שלנו, וקורא בעוד כמה, מהי אהבה בשבילך?-... מהי שנאה בשבילך?-...

מגניב

שם- אמיר גיל- 18 מיקום- איזור חיפה אייסי/ מסן - יש בפרטים בחופש הזה אני...- אין לי חופש כמו של בי"ס שנה הבאה אני מקווה ש... - אתקבל לטכניון בתור סטודנט אמיתי ולא סתם תלמיד מכינה החלום הגדול שלי הוא...- כרגע זה כמו בשאלה הקודמת להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] - משפחת תאקט
איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! - מחשב (עם אינטרנט כמובן), לא עולה לי לראש עוד דברים עכשיו אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? - אני אחשוב על זה אחר כך כשאני עצוב אני...- מנסה להיות שוב שמח כשאני שמח אני...- מרגיש הכי טוב שיש כשאני עצבני אני..- שובר דברים
כשאני משועמם אני..- עונה על שאלונים
כשאני מאוהב אני..- שמח מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? - שניהם האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?- כן מהי אהבה בשבילך?- החיים מהי שנאה בשבילך?- דבר לא רצוי

N o y 1 6

New member
יומטוב!! ../images/Emo24.gif

שם- נוי גיל-16 מיקום-כרמיאל- חור צפוני קטן אך שווה
אייסי/ מסן - לא כרגע
בחופש הזה אני...- כנראה אמתמק לי עד הבגרות ב-16
ואז לישון, והרבה. וגם ים ובריכה וחיפה וכאלה
שנה הבאה אני מקווה ש... - אני אצליח לא להשתגע מכמות הבגרויות
החלום הגדול שלי הוא...- יש לי הרבה
להקה שהיא בשבילי עולם ומלואו [חוץ מסינרגיה] - ממ לא עולם ומלואו אבל אוונאסנס (ובכ"ז אני לא בהופעה
) איזה שלושה דברים הייתי לוקח איתי לאי בודד?! -מטוס, טייס ודלק למטוס
*אויש התחכום
* אם היו לי שלוש משאלות, מה הייתי מבקש? - להצליח בכל הבגרויות, שהאנשים שאני אוהבת יהיו בריאים ומאושרים לנצח ועוד משהו..
כשאני עצוב אני...- שומעת מוזיקה או רואה חברים/ פיג'מות כשאני שמח אני...- בד"כ כשאני שמחה זה מלווה בהיפראקטיביות מסוימת
אז אני שמה מוזיקה חזקה וקופצת בכל הבית
כשאני עצבני אני..- נכנסת לחדר ומשתדלת לא לדבר עם אנשים
כשאני משועמם אני..- שוכבת על המיטה וחושבת על כל מיני דברים
כשאני מאוהב אני..-ממממ..תנו לי לחזור אליכם עם תשובה כשזה יקרה...
מה הכי עדיף, אייסי? או מסן? - מסנג'ר
האם אתה משתתף בעוד פורומים חוץ מהפורום הזה?-כן מהי אהבה בשבילך?- לפי איך שכולם מגדירים את זה זה כנראה אחד הדברים שבשבילם שווה לחיות
מהי שנאה בשבילך?- אני לא אוהבת לשנוא אנשים..ברצינות XD הם צריכים לעשות דבר ממש קיצוני שיגרום לי לשנוא אותם..

למעלה