שאלון התפקדות מגניב ^_____^

Lust chan

New member
לאנשים שכותבי םהודעות ב4 בבוקר../images/Emo135.gif

אין חיים. OBJECTION. (כן אממ היי מה קורה :ג)

Lust chan

New member
HOLD IT!../images/Emo135.gif

הנאשם העלה טענה מעניינת אך חסרת כל הגיון, אבקש לבצע חקירה נגדית, כבוד השופט.

PakoLina

New member
מישהו בכלל קורא את הדברים האלה?../images/Emo12.gif|../images/Emo118.gif

שם: נעם תאריך לידה: 26.4 מקום מגורים: שוהם. שיר אהוב: אאא... יש המון. קשה מדיי לבחור אחד. X.X סרט אהוב: מלך האריות [/m\], סוויני טוד.. אבל יכול להיות שזה בגלל שראיתי אותו לפני כמה ימים ואני עדיין חורשת על הפסקול.
תוכנית טלוויזיה אהובה: אני לא רואה הרבה טלוויזיה X: זמר אהוב: X זמרת אהובה: X יום אהוב בשבוע: כשעוד למדתי זה היה שני, אבל עכשיו חופש, אז זה לא כזה משנה
דיסק אהוב: הרבה.. תאריך אהוב:
האם אי פעם עישנת? לא האם אי פעם שתית אלכוהול? כן האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? לא משהו רציני.. ._. האם אי פעם נשבר לך הלב? אני לא חושבת האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כל כך הרבה פעמים >> האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כנ"ל. האם אי פעם בכית על מישהו? כן האם אי פעם בכית על מישהי? כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב? אני מקווה מאוד שלא ם.ם האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן האם אי פעם שיקרת? כן יש\אין חבר: אין גובה: 1.65 ככה מידת נעלים: 39 פריסינג: הליקס? קעקועים: נופ. ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? כן <: ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן D: ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כן XD ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא. X: בימים אלו אתה מאוהב? לא. הדבר שהכי קשה לך איתו: אנשים מסויימים.X: מישהו אחד שהייתי רוצה להיות?לא הייתי רוצה להיות מישהו אחר.. לכל אחד יש את הבעיות שלו. אבל הייתי שמחה לשנות כמה דברים בחיים שלי X: האדם האחרון שהתקשר אלי- חברה. האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אין לי אייסיקיו S: המקום האחרון שהייתי בו: בית? הסטיה שלי היא: אלפחורס הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- המשפוחה? תכונה טובה שלי: אני לא יכולה. >< תכונה רעה שלי: כנ"ל.. האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא. יש לי חיים. בערך. האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום? לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? כמעט >> עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא \: תרמת פעם לקבצן? כן. האם גנבת משהו במכולת? לא למיטב זכרוני. יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? כן. אכלת משהו לא כשר? חחח אתה שומר כשרות? לא. שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא X_X אני שונאת את הרעשים האלה. הפרת הבטחה שהבטחת? כן \: השתכרת עד אבדן חושים? לא השתכרתי מה צבע החדר שלך? כחול חרא.
באיזה בושם אתה משתמש? פנטסי של בריטני ספירס X-X אתה אוהב לענוד תכשיטים? כן מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לא זוכרת X-X באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מעל 14, 15.. כשמוכנים
מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? X חיבקת מישהו/י? אתמול מישהו/י חיבק/ה אותך? אתמול. עישנת? X שתית משקה אלכוהולי?כשאמא שלי נתנה לי מהבריזר שלה לפני כמה שבועות
השתכרת? X שכבת עם מישהו/י? X היית במועדון? כיתה ו'.
לבשת חצאית? יום שישי קנית בגד? כמה שבועות
אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? אתמול? הקדישו לך שיר? בבת מצווה
שיפרו לך את המצברוח? אתמול ^^ היום: באיזו שעה התעוררת? 7!!!!!!!!!!! ראבאק. מה/מי העיר אותך?אבא עשה מלא רעש. >> מה היה הדבר הראשון שאמרת? "מה השעה?!" מה היה הדבר הראשון ששמעת? את הרעשים שאבא שלי עשה. מה היה השיר הראשון ששמעת? משהו מהפסקול של סוויני טוד. מה אכלת? יוגורט בטעם תות-וניל
איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?שאני צריכה ללכת היום ללונה פארק. איזה כיתה את: עולה לט' הבנאדם הכי יפה שראית: אהה.. קשה להחליט. אולי ג'וני דפ ואיזו דוגמנית מדהימה.. איך קוראים לה, נו
אמה משהו. את חושבת שאת יפה? לפעמים את חושבת שאת צבועה? משתדלת שלא את חושבת שאת קנאית? לא את חושבת שאת קרצייה? לפעמים את חושבת שאת עקשנית? כשמדובר במשהו שממש חשוב לי.. את אוהבת את עצמך? לפעמים P: בזבזנית או חסכנית? אין לי מושג .___. בנאדם ש: שונא/ת: X אוהב/ת: הרבה. מתגעגע/ת אליו: כל כך הרבה ): אל כולם פה! 3> חסר לך: כנ"ל עושה לך טוב להיות איתו: חברות הכי מצחיק: חברות.. המורה לפיזיקה
הכי דפוק: כנ"ל. הכי מוזר: כנ"ל
הכי כיף לדבר איתו: שקד! D: יש לך פלאפון? כן. למי אתה מתקשר הכי הרבה? חברות איזה צלצול יש לך? uncle fucker מסאות' פארק. מה שמזכיר לי שאני חייבת לשנות אותו, כי זה נורא מביך שהטלפון שלי מצלצל כשאני בחנות לדוגמא, ולוקח לי המון זמן למצוא אותו
הקול הכי יפה ששמעת? הקול של הלנה בונהאם קרטר. בחיי, היא מדהימה איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? הזה של ווינדוס, אני לא במחשב שלי את רוצה להיות זמרת? לא. את רוצה להיות שחקנית? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת?לא נראה לי. אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן. כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן :) איפה את רוצה פירסינג? לאברט.. חלום שלא יתגשם. ): אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? בטח הייתי נלחצת מהסכום ומפחדת לעשות איתו משהו @-@ פורום אהוב: X באיזה פורומים את כותבת: אני בקושי כותבת יש לך חברים בפורומים? כן מי האדם האחרון שדיברת איתו? אמא מה את עושה עכשיו? כותבת? את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן מה את/ה שומע/ת? את הפסקול של סוויני טוד.. מה שאני שומעת כבר ארבעה ימים כמעט ._. מה הסרט האחרון שראית? סוויני טוד, הDVD החדש של MCR מה התוכנית האחרונה שראית? ילד בן זמננו 2004
מה הדיסק האחרון ששמעת? אבסולושן של מיוז מה החלום שלך? להצליח, נראה לי. האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כן רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? כן X_X שאבת אבק בלי שביקשו ממך? חחחח לא.
בנית טירה מחול? לא. ילדות עשוקה >; היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא. סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? אפשר לדעת.. רק שלא ידעתי את זה כשעשיתי את זה X_X היית בחקירה משטרתית? לא.

../images/Emo13.gif

שם: נועה. תאריך לידה: 10.3.92 מקום מגורים: סוד! ^-^ שיר אהוב: אין. סרט אהוב: אין. תוכנית טלוויזיה אהובה: "האוס" ו"דוקטור הו". זמר אהוב: אין. זמרת אהובה: אין. יום אהוב בשבוע: שישי. דיסק אהוב: אין. תאריך אהוב: לא יודעת. האם אי פעם עישנת? לא אקטיבית. האם אי פעם שתית אלכוהול? לא. האם אי פעם לקחת סמים? לא. האם אי פעם עברת על החוק? אולי. האם אי פעם נשבר לך הלב? לא יודעת. האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? ודאי. האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? אכן אכן. האם אי פעם בכית על מישהו? יכול להיות. האם אי פעם בכית על מישהי? כנ"ל. האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא יודעת, אני מקוה שלא, אבל אני באמת לא יכולה לדעת. האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? אני מקוה שכן. האם אי פעם שיקרת? כן. יש\אין חבר: אין. גובה: מטר שישים וקצת. מידת נעלים: 41. פריסינג: אין. קעקועים: אין. ב24 שעות האחרונות בכית? כן. ב24 שעות האחרונות צחקת? כן. ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן. ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? אני תמיד עושה שטויות. ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא. ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא. בימים אלו אתה מאוהב? לא. הדבר שהכי קשה לך איתו: לא יודעת. מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אין מישהו כזה. האדם האחרון שהתקשר אלי: לא זוכרת. האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: זה היה ממש מזמן, אז גם אם אני אתאמץ יהיה לי קשה להזכר. המקום האחרון שהייתי בו: המטבח? הסלון? הסטיה שלי היא: מה יוגדר כסטיה? הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים: לא יודעת. תכונה טובה שלי: לא יודעת, הן באות והולכות. תכונה רעה שלי: אני מאד ביקורתית כלפי עצמי. האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא. האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא. האם צחקת על מישהו בעל מום? לא זכור לי. האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? אני בספק. עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? כן. תרמת פעם לקבצן? כן. האם גנבת משהו במכולת? לא. יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? לא יודעת, זו שאלה קשה שאפשר לענות עליה רק ברגע האמת. אכלת משהו לא כשר? יכול להיות. אתה שומר כשרות? משהו כזה. אם אני שומרת שעה, זה נחשב? שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא זוכרת. הפרת הבטחה שהבטחת? כמובן. השתכרת עד אבדן חושים? לא יודעת. מה צבע החדר שלך? לבן ולעניין. באיזה בושם אתה משתמש? לא ידעתי שאני משתמשת או אמורה להשתמש בבשם
. אופס. אתה אוהב לענוד תכשיטים? הייתי רוצה לענוד, אבל זה גורם לי להרגיש גנדרנית. מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? קשה להחליט. באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? זה משתנה מבן-אדם לבן-אדם וממערכת יחסים למערכת יחסים, אבל מצד שני, לא הייתי ממליצה על גיל 16 ומטה. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? בחלום.
סתם. אולי כשהייתי בגן. חיבקת מישהו/י? מתישהו אתמול, כפי הנראה. מישהו/י חיבק/ה אותך? כנ"ל. עישנת?
איך התחלתי לעשן ולא ספרתי לעצמי??? ועכשיו ברצינות - לא עשנתי אף-פעם. שתית משקה אלכוהולי? אף-פעם, אלא אם תירוש נחשב. השתכרת? באיזו ארוחת צהריים בחוה"מ פסח, כשהחלטתי שהטעם של התירוש שלי מוזר ולכן הוא חייב להיות משכר, ואם הוא חייב להיות משכר, משמע אני שיכורה (ורגעים תמימים לאחר המחשבות הללו התחלתי לצחקק). שכבת עם מישהו/י? לא שכבתי עם אף-אחד, אם זכרוני אינו מטעיני. היית במועדון? כתה ו'?
אולי גם בסוף כתה ט', אבל אולי זה היה אולם ולא מועדון. לבשת חצאית? לפני כמה שבועות. קנית בגד? כנ"ל. אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? לא זוכרת. הקדישו לך שיר? לא יודעת. שיפרו לך את המצברוח? ודאי זה קרה לא מזמן או לפני כמה שבועות ואני פשוט לא זוכרת. היום: באיזו שעה התעוררת? 10:41. מה/מי העיר אותך? לא יודעת, פשוט התעוררתי, להערכתי. מה היה הדבר הראשון שאמרת? לא זוכרת. מה היה הדבר הראשון ששמעת? לא זוכרת. מה היה השיר הראשון ששמעת? שירים שזמזמתי נחשבים? מה אכלת? "מילקי" קטנטן וסנדוויץ' עם מיונז וגבינה צהובה. איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? לא זוכרת. איזה כיתה את: בקרוב אני מסיימת יו"ד. ואז אני אהיה עולה לי"א. הבנאדם הכי יפה שראית: לא יודעת. את חושבת שאת יפה? לפעמים. את חושבת שאת צבועה? לפעמים. את חושבת שאת קנאית? כן. את חושבת שאת קרצייה? כן. את חושבת שאת עקשנית? לא. את אוהבת את עצמך? אני מקוה שכן. בזבזנית או חסכנית? נעה בין בזבזנות-על לקמצנות מוקצנת. זה תלוי בתקופה ובמצב הרוח. בנאדם ש: שונא/ת: לא יודעת. אוהב/ת: יש הרבה. מתגעגע/ת אליו: יש הרבה. חסר לך: יש כל מיני. עושה לך טוב להיות איתו: יש כל מיני. הכי מצחיק: שוב, יש כל מיני. הכי דפוק: אני לא חושבת על אנשים שהם דפוקים. הכי מוזר: אני גם לא חושבת על אנשים שהם מוזרים. הכי כיף לדבר איתו: לא יודעת. יש לך פלאפון? כן. למי אתה מתקשר הכי הרבה? לקומונרית שלי. איזה צלצול יש לך? צלצול של טלפון ישן. הקול הכי יפה ששמעת? לא יודעת. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? תמונה של פרות. את רוצה להיות זמרת? לא. את רוצה להיות שחקנית? פעם רציתי. אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא. אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן. כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? אני מקוה שכן. אני משתדלת. איפה את רוצה פירסינג? לא עלי, זה בטוח. אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? מנסה לאתר את בעליו האמיתיים כדי להחזיר אותו. פורום אהוב: זה! באיזה פורומים את כותבת: זה! והפורומים של ביה"ס. יש לך חברים בפורומים? לא יודעת. מה ההגדרה לחברים? (זה לא משהו אישי נגד אף-אחד, אני פשוט לא בקטע של ההגדרות האלו כי הן תמיד מסבכות וכובלות אותי וגם לא בהכרח משקפות את טיב הקשר) מי האדם האחרון שדיברת איתו? המטפלת של אחי. מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון. את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא. מה את/ה שומע/ת? קולות מבחוץ ומהמטבח ואת המחשב. מה הסרט האחרון שראית? "הכי דומה לאהבה" או משהו כזה. מה התוכנית האחרונה שראית? תכנית כלשהי בערוץ הראשון על תכניות לכל מיני כוכבים. לא יודעת, קראו לאחותי לראות את זה כי אילי גורליצקי היה שם, ואני פשוט הזדנבתי אחריה, ולא ראינו את הכל. מה הדיסק האחרון ששמעת? לא זוכרת. מה החלום שלך? לא יודעת. האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא יודעת. רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא יודעת. שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא. בנית טירה מחול? יכול להיות, אבל בדר"כ אני בונה ארמונות חול. היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא. טוב, אולי הייתי במקום שממש הייתי נבוכה מכך שהייתי בו, אבל לא עד כדי כך שהייתי מוכנה לשלם אלף שקל כדי שאיש לא ידע. נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא. אה, רגע, מכוניות מתנגשות זה נחשב? סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא נראה לי. היית בחקירה משטרתית? אני בספק.

למעלה