שאלון המשועממים/ות הגדול...

Kippi S

New member
שאלון המשועממים/ות הגדול...

רוב הסיכויים שרובכם מכירים אבל בכל זאת: 1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? 5. באיזה צבע הפוני שלך? 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? 11. האם יצא לך לשבור קיר? 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? 14. יש לך כרטיס תלמיד? 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? 34. מה היה הספר האחרון שקראת? 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? 36. האם אתה חבר בכת השטן? 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? 38. האם אתה אלוהים? 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? 41. מה המסטיק האהוב עלייך? 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? 44. האם ננשכת ע"י עז? 45. מה מעיר אותך בבוקר? 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? 54. על מה אתה חושב כרגע? 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? 62. מה עושה לך את זה? 63. מה זה היפי? 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? 65. מה היית בגלגול הקודם? 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? 69. האם אתה בעד אונס דובים? 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? 78. על מה תקבל פרס נובל? 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? 92. מה חי בעליית הגג? 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? 96. למה מגלחים כבשים? 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? 100. ועכשיו, לשאלה הגורלית ביותר שתכריע את מהלך חייך עד קצם: מדוע ולמה ענית על שאלות שכתבו שתי פסיכיות משועממות באמצע שיעור

Kippi S

New member
שלי

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? יבוא לבית שלי 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? בנוסף 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? וניל 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? נראה לי 11 5. באיזה צבע הפוני שלך? כחול 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? ראף ראף 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? The Police - Every Breath You Take 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? יש כאלה? 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכים שולט! 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? מיליון דולר 11. האם יצא לך לשבור קיר? לא.. 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? לעוף... חח הלוואי 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? באמת שלא אכפת לי 14. יש לך כרטיס תלמיד? לא 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? לא 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? סגול 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? היפי 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? מיצי? איפה אתה? 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? איכס... מגעילים... דוחים... 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? אני!! 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). אדום 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? מת! 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי הזברות תפסו את המשחק הזה כבר 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? הם יכולים!! זה שקר שהם לא 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 0 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? לא 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? סירה 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? אף פעם לא חשבתי על זה... 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? אוסטרליה.. כיף שם 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? למה שיהיה לי גולה בנחיר? 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? קיפילנד 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? כלום וככה 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? אך אך אך (?) 34. מה היה הספר האחרון שקראת? נערה עם עגיל פנינה 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? כן.. זה סודי 36. האם אתה חבר בכת השטן? אולי... גם זה חסוי 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? קיפוד 38. האם אתה אלוהים? כן... שיט עלו עלי 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? כן... לא... כן... 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? באמת למה? 41. מה המסטיק האהוב עלייך? must 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? לא 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לא 44. האם ננשכת ע"י עז? חח.. לא 45. מה מעיר אותך בבוקר? שום דבר 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? כחול 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? יש סוף סוף אני זזה מכאן 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? אפשר בשקל 20? 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 3 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? כן... 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? מכונית 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? גדול 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? גשם 54. על מה אתה חושב כרגע? על למחוק את הכל וללכת מכאן מהר 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? להתאבד 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? חסוי 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? כלום 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? משהו מאוד מאוד מגעיל 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? העולם כבר יודע 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? לא יודעת 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? נורא ואיום 62. מה עושה לך את זה? כלמיני.. 63. מה זה היפי? ידיד שלי 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? כן... סטינג... ככה... 65. מה היית בגלגול הקודם? כבשה... 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? סוס... כי בא לי 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? הכל נורמלי אצלי... 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לא... כי אני לא... 69. האם אתה בעד אונס דובים? מה? לא! מי ירצה בכלל? 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? פיצה 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? לפני שבוע שפעת 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כי הוא לא רוצה שיראו שהוא קרח 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? לא ולא 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? דובון אכפת לי 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? הכל! 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? אני כבר שם 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? אף פעם לא חשבתי על זה 78. על מה תקבל פרס נובל? על.... על... צריכה לחשוב על זה 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? ברור!! 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? אמממ... האדום 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? החדר שלי! 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? עניתי על כל השאלות האלה 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? התחשק לי לענות על כל השאלות האלה 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? דוגרי 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אני 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? אני וחשבון לא הולכים יחד 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? כי זה מגעיל? 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? שפנים דרוסים 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? מי רץ בשיעור ספורט? 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? כלום 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? הוא יכול לדבר? פעם אחרונה שראיתי אותו הוא לא הוציא מילה 92. מה חי בעליית הגג? עכבר? 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? אופרה 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? לא נראה לי יש לי גרביים תואמות 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? לוחץ 96. למה מגלחים כבשים? באמת למה? 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? בא לי לרקוד סלסה 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. בחיים לא! 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? כדי לפגוש את ג'ורג'יה 100. ועכשיו, לשאלה הגורלית ביותר שתכריע את מהלך חייך עד קצם: מדוע ולמה ענית על שאלות שכתבו שתי פסיכיות משועממות באמצע שיעור כי משעמם לי רצח!!

la bella dama

New member
../images/Emo99.gifשאלון../images/Emo99.gif

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? ירצה לחזור הביתה? 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? ולכן 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? מריר
4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? המון...איזה 12 אם לא יותר 5. באיזה צבע הפוני שלך? אין לי פוני.. 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה?... 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? sexed up-robbie williams 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? שקסי 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכים 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? שום דבר שבעולם 11. האם יצא לך לשבור קיר? יאפ 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? יכולת חיבור שאלונים ארוכים..חחח 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? מה שיש פה בכלבו 14. יש לך כרטיס תלמיד? לא 15. יש לך כרטיס חבר מועדון?יאפ 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק?ירוק? 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו?היפי 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? ?? 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים?משו משו...חחח..נוראי 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? מישו שדומה לדון קיטוחה דה לה מנצ'אה 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה).כחול 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית?חדר פיזיקה בקומה הראשונה. 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף?שאלה טובה 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? מי אמר??? 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? אין לי קלמר 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר?לא.. 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? דיסקים ודיסקמן 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה?כרטיס אוטובוס חזרה הביתה 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? יגור,כי אין על הקיבוץ הזה 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא?מה קורה אחות שלי הכל טוב? 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא?ישראל מדינה דמוקטרית..חחח 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה?עזבו 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? קולות שרק תלמידי ספרות מורחבת יכולים לשמוע.. 34. מה היה הספר האחרון שקראת?דוןם קיחוטה דה לה מאנצ'אה 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? השטן..דה 36. האם אתה חבר בכת השטן? לא 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? את רובי 38. האם אתה אלוהים? ברור 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות?פעם סבלתי מפיצול אישיות,היום אנחנו מרגישים יותר טוב 40. למה תה הוא משקה אקזוטי?שאלה טובה 41. מה המסטיק האהוב עלייך? לא אוכלת מסטיק 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? יאפ 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לא 44. האם ננשכת ע"י עז? לא 45. מה מעיר אותך בבוקר? השעון? 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך?כחול 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה?יגורניקים שולטים 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? ברור 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 3 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות?דה 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? אנשים מיגור..חחח 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? לא זוכרת 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? טיפה 54. על מה אתה חושב כרגע? לא לפה 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה?להפוך אותה פריקית 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? שאלה טובה 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש?כלום 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? כלום 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? אני לא צריכה להוכיח 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? את מי שיהיה שם? 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר?נוראי 62. מה עושה לך את זה? עזבו 63. מה זה היפי? מישו שולט!והשם של ההיפופוטם שלי 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? ליהי,אני לא יכולה לפרט 65. מה היית בגלגול הקודם? לודעת 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? לודעת 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר?מכונה לעירבוב קלפים,כי אני מכורה 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לא 69. האם אתה בעד אונס דובים? ברור 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? משו מקסיקני 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה?אני חולה כבר כמה זמן..שפעת או משו בסגנון 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה?אני לא נוצריה זה לא מעניין אותי 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? לא 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי?קולה 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר?ספורט 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? אלך לבקר?? 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? אוריד אותו 78. על מה תקבל פרס נובל? שלום 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי?ברור 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? פה 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? החדר שלי..דה 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? עזבו 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? עזבו 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל?שיהיה 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אני 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? הוא כן,זה לא יוצא מספר שלם 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? כי לאכול בשר זה רצח? 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? בשר 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? לא צריך! 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל?כלום 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? מה קורה אח שלי הכל טוב? 92. מה חי בעליית הגג? לודעת 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות?לודעת 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? לא הרבה 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה?לוחצת 96. למה מגלחים כבשים? כדי שיהיה לך מה לשאול 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? ברור 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. או שלא 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? כדי שיהיה לך מה לשאול 100. ועכשיו, לשאלה הגורלית ביותר שתכריע את מהלך חייך עד קצם: מדוע ולמה ענית על שאלות שכתבו שתי פסיכיות משועממות באמצע שיעור כי אני אוהבת שאלונים..וכי אני לא הכי שפויה...

Kippi S

New member
בשביל זה נועד השאלון...

להעסיק את המשועממים...

Riot Boy

New member
העתקתי כי לא היה לי כח../images/Emo168.gif

לענות על הכל מחדש אז ככה רשמתי גם בפורום גוד שארלוט: 1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? phone home? 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? מה זה מילת קישור? 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? פRה 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון?8 וחצי 5. באיזה צבע הפוני שלך? ורוד זוהר בחושך 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? של ציפור 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? lifestyles of the rich and famous (נשבע) 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? אני בן (מותר לי לענות בכלל על השאלות?) 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? הראשון 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? (טוב אז אני פשוט לא אענה לשאלות האלה!) 11. האם יצא לך לשבור קיר? כן!!!!!! הכתה שלנו היא קרוואן אז הקירות קלים לשבירה 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? חזיונות, להבזיק, לפוצץ דברים, ולהקפיא דברים 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? השני 14. יש לך כרטיס תלמיד? בערך 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? לא 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? מה? 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? ג'ון! 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? מיצי! 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? moving on! 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? טארה ריד! 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). ורוד זוהר בחושך 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? הוא היה מתנגד לכח הכבידה? 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי הם לא יכולים לעמוד על 2 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? מי אמר שהם לא? 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 4? 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? כן 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? דיסקמן!! 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? B M V מדגם Z4 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? LA הוליווד (הוליווד היא הסיבה) 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? איך זה הגיע לשם? 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? the tara reidland 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? את המראה החיצוני שלי... נחשו... 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? BERP 34. מה היה הספר האחרון שקראת? לא זוכר 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? לא 36. האם אתה חבר בכת השטן? לא 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? טארה ריד 38. האם אתה אלוהים? בטח! 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? לא!!!! כן!!!!!!! לא!!!!!!! כן!!!!!!! 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? זה משקה אקזוטי? 41. מה המסטיק האהוב עלייך? אסור לי ללעוס מסטיקים 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? לא 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לא 44. האם ננשכת ע"י עז? כמה פעמים... 45. מה מעיר אותך בבוקר? אמי 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? ורוד זוהר בחושך 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? good charlotte rock!!!!!! 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? לא אחרי שראיתי את הסרט השולט בעולם! super size me (בגלל זה הכינוי שלי במסנג'ר) 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 1 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? בטח! 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? חבר שלי? 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? שחקן 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? לא זוכר! 54. על מה אתה חושב כרגע? על מה נפל לי על הראש פעם האחרונה 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? להרוג אותה!!!!! 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? אפחד 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? הייתי דורך על ביוב, עובר מתחת סולם, וכשחוזר הביתה שובר מראה ופותח מטרייה 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? אוכל מחנאות!!! 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? אני נסיכה אמיתית? 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? מיסיס רופר מ"שלושה בדירה אחת"!!!! (ראיתם את הפרק שהיא וג'נט הולכות לחוף נודיסטים?) 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? קצוץ 62. מה עושה לך את זה? כוסיות! 63. מה זה היפי? ליאו מ"שנות ה-70"!!! 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? צור גליל (הוא מאיפה שאני גר), וקוונטין טרנטינו (הוא האלוהים האישי שלי! תוכלו למצוא אותו אצלי על התמונת צג במסנג'ר) 65. מה היית בגלגול הקודם? בן אדם 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? בן אדם! 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? דיסק קאנטרי 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לפעמים, כי אני רע לאנשים לפעמים ואני יורד על אנשים לפעמים 69. האם אתה בעד אונס דובים? אני וחבר שלי הקמנו עמותת סקס אדום (סקס עם חיות) ואפילו יש לנו סמל מיוחד 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? לא יודע 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? לפני כשבועיים והיה לי חום רציני וכאב גרון וראש 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? אין לו!!!! 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? סטוקר? כזה שמביא סחורה? 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה, דובון איכפת לי? השפן של פלייבוי... בקבוק קולה ודובון אכפת לי לא עושה לי את זה 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? מתמטיקה 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? אסניף ואדווח לרשויות 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? לא יצמח... תאמינו לי... 78. על מה תקבל פרס נובל? צפייה ממושכת בטלוויזיה 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? מדי פעם 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? לה-לה 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? mio room יש בו טלוויזיה וסדרות!!!!!! 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? לא זוכר 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? לא זוכר 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? גילדה! 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? קוונטין טרנטינו 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? הוא מתחלק!!! 1 וחצי! 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? כי רואים את המיצי קיבה שלהם 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? ירקות חוץ ממלפפון, עגבניה, וחסה... 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? כדי לא להיות שמנים! 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? אם חברה שלי הייתה זורקת אותי 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? מה גלגלת? 92. מה חי בעליית הגג? משפחת סלומון! 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? the tonight show (with jay leno) 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? כולם... כל השאר אני נותן להורים שלי שישימו בארון ואם יהיה אחד לא תואם שינסו לבדוק אם הוא תואם 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? i wonder.... 96. למה מגלחים כבשים? שלא יהיה להם חם 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? לא רוקד בחיים 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. "הטאליבן זה הבריטים?" (אני נשבע שמישהי שאלה את זה בכתה שלי) 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? כדי שלא יזהו אותו 100. ועכשיו, לשאלה הגורלית ביותר שתכריע את מהלך חייך עד קצם: מדוע ולמה ענית על שאלות שכתבו שתי פסיכיות משועממות באמצע שיעור? כי זה נראה נחמד!!!!!!!!

vitamin P

New member
ארוך לי מידי ונדמה לי שפעם היה

בתפוז שאלון של 500 או משהו כזה

Kippi S

New member
תזכורת חמודה מאוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תצביעו לתמונה השבועית... היא כבר לא כל כך שבועית... אבל לא נורא... להצבעה לחצו כאן...

למעלה