שאלון הכרות עם אנשים הפורום

SAMAR

New member
שייייייייייייייי!!!!

חעחעחע
מצחיקול!^_^ [עומרי השקסע ברקע...חרוז?
]

s w e e t16

New member
לאאאאאאאאאאאאא

איפה השיער?!?!?!?!?!? חח טוב לא משנה..אתה נראה חמוד פה.. מה דעתך על חיוך?

®NuLy®

New member
../images/Emo11.gif

שם: גלי גיל: 15 גובה: 1.75 מידת נעליים: 42
מאיפה אתה בארץ?! ישוב ליד ירושלים פירסינג: אין קעקועים: אין תאריך לידה: 26.5.1990 מזל: תאומים עדה: שלושתרבע אשכנזיה ורבע עיראקית אחים/אחיות: אחות ואח קטנים תכונה טובה: שונאת שאלות כאלה תכונה לא טובה: וגם כאלה צבע עיניים: ירוק כחול מוזר כזה.... אני קוראת לזה צבע גלי
מסנג'ר: מי שרוצה אז במסרים אייסיקיו: כנ"ל תמונה שלך: <בצד> להקה אהובה: לינקין שיר אהוב של לינקין: Pushing Me Away שיר אהוב לא של לינקין: Dont Wanna Miss A Thing של אירוסמית'
יש חבר\ה? לא

Lp Fairy

New member
../images/Emo11.gif

קשוווווח....אפפפפפפפפל....חחח את שולטת..[= שיר אירוסמית שליטעעעעעעעע

Azizi

New member
בעע לא הוסיף לי הודעה...

נסיון שני! שם: אביב גיל: קרוב ל 16 גובה: 1.68 מידת נעליים: 42 מאיפה אתה בארץ?! רעות (מודיעין) פירסינג: X קעקועים: X תאריך לידה: 21.12.1989 מזל: קשת עדה: חצי חצי (באמת) אחים/אחיות: 2 אחים גדולים ואחות קטנה תכונה טובה: תשאלו אנשים שמכירים אותי תכונה לא טובה: ^ צבע עיניים: חום כהה מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: 207380411 תמונה שלך: <בצד> להקה אהובה: סיסטם שיר אהוב של לינקין: Nobody's Listening שיר אהוב לא של לינקין: Sugar - System of a Down יש חבר\ה? לא

Lp Fairy

New member
יווו

אתה גר ברעות..[= חחחח שליטעעעע תמיד רציתי ללכת לשם..[= בכול זאת לא כול יום אני מבקרת את עצמי..חחח

Lp Fairy

New member
[=

שם: רעות גריז תות..(שם משפחה חסוי ביותר!) גיל: עוד 12 יום יש לי 17!!!!! גובה: מטר 72 בערך... מידת נעליים: 39..[= מאיפה אתה בארץ?! קרית חיים..יההההההה פירסינג: טבור..שונאת אותו אבל הוא שליטע.. קעקועים: רק עם לורדים..חחח תאריך לידה: 20.10.88 מזל: מאזניים..[= עדה: חחח אז ככה..אני רבע הודית רבע פרסית רבע טוניסאית שמינית סורית ושמינית מרוקאית...
אחים/אחיות: 2...אחד ערס..והשני אני מנסה להפוך אותו למטאליסט..[= תכונה טובה: עקשנית... תכונה לא טובה: קנאית..=\ צבע עיניים: חום דבש...חחחח מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: 310600907 תמונה שלך: <בצד> מהרצליה..חופש גדול...[= להקה אהובה: המממ לא יודעת..מה דעתכם על...לינקין פארק?!?! שיר אהוב של לינקין: Numb שיר אהוב לא של לינקין: היא אוהבת- פיטר רוט...(סתם נכנס לי לראש...[=) יש חבר\ה? המממ לא שידוע לי..חחחחח

SAMAR

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

רעותתתתתתתתתתתתתתתתתתת!!!! תעשי לי שבט!!!!

pookacha1

New member
אהמ... כדיי שאני אוכל לשים תמונה

אז שמישהו יביא לי את האתר המעלים את התמונה לקובץ אינטרנט
שם: חן גיל: 16 נו.. עוד מעט גובה: לא'דעת אבל קטנה
מידת נעליים: 37-8 מאיפה אתה בארץ?! ירושלים של זהבבב פירסינג: הופ.. רק אוזניים קעקועים: נופ תאריך לידה: 4.12.89 מזל: קשת עדה: ספרדייה
אחים/אחיות: 3 אחים שכל אחד היה רוצה!!!! בזכותם אני לא פרחההההה תכונה טובה: אממ יודעת להקשיב כשצריך ולייעץ תכונה לא טובה: יש לי נטייה לשבור דברים {בד"כ מוצרי חשמל} כשאני עצבנית צבע עיניים: חום מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו:209466145 תמונה שלך: <בצד> להקה אהובה: לינקין פארק!!!!!! שיר אהוב של לינקין: osc שיר אהוב לא של לינקין: פיי יש לי הרבה יש חבר\ה? אוליי.. ואוליי לא

pookacha1

New member
לאור העובדה שחרשתי על התמונה

הזאת בפורום.. הנה אחרת... פה

למעלה