שאלון הכרות עם אנשים הפורום

mirrra

New member
למי אכפת מהאולסטאר?

החצאית זה הדבר היפה פה

SAMAR

New member
אוי ויזמיר!!!

ילדה יפה!!!!
חצאית יפה!!!
נעליים יפות!!!!

amy lee 4 life

New member
כןןןן

שמגדילים אותה...את ממש דומה לחברת ילדות שלי ממש טובה והיא כל כך יפה וגם את זה ממש מוזר כי יש בשתיכן משו שגורם לי לרצות לבכות...

Beautiful Scar

New member
איזה יפה!!!!!!!!!!!../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

יש לנו פורום יפה! ויש לך חצאית משגעת!

amy lee 4 life

New member
טוב אני

עכשיו חזרתי מטיול בנזונההההה היה מה זה כיף שם: שרה גיל: 16 גובה: מטר 65 מידת נעליים: 36 מאיפה אתה בארץ?! ירושלים פירסינג: באף (אם נחשב) קעקועים: אין תאריך לידה: 27.12.89 מזל: גדי עדה: אשכנזיה גאה!! (לא לסבית או משו) אחים/אחיות: אין תכונה טובה: לאדדעת תכונה לא טובה: חוסר סבלנות למתנגדים צבע עיניים: ירוק מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: 269412651 תמונה שלך: <בצד> לא משו אבל וואט אבר להקה אהובה: לינקין אוונסנס שיר אהוב של לינקין: numb שיר אהוב לא של לינקין: join me in death - HIM יש חבר\ה? הלוווווואי אבל לא

L 0 L

New member
אני

שם: מאשה גיל: 14 גובה: אה לא יודעת מזמן לא נמדדתי מידת נעליים: 39 משהו כזה מאיפה אתה בארץ?! קיבוץ נוה איתן באזור בית שאן פירסינג: לא:( קעקועים: גם לא:( תאריך לידה: 14.6 מזל: תאומים עדה: אה רוסיה אחים/אחיות: אין תכונה טובה: לא יודעת.. תכונה לא טובה: שאני אלימה צבע עיניים: כחול ירוק מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: אין לי תמונה שלך: אין לי תמונה נורמאלית:S להקה אהובה: לינקין ועוד הרבה שיר אהוב של לינקין: אה DONT STAY שיר אהוב לא של לינקין:לא יודעת..יש הרבה יש חבר\ה? לא

SAMAR

New member
לה לה לה...

שם: כתלה סמר
גיל: 17!!! [עוד חודשיים....] גובה: 157 [שוש יה גבוהים!!!] מידת נעליים: 38 מאיפה אתה בארץ?! ג'רוזלם סיטי
פירסינג: 8 לובים, נזם... קעקועים: נופ תאריך לידה: 10/12/88 מזל: קשת עדה: אינדיאנית ספרדית... אחים/אחיות: אין [יש ערס שגר איתי...] תכונה טובה: שמחה תכונה לא טובה: צינית... צבע עיניים: חום מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: אמממ....וואלה שכחתי...חחח תמונה שלך: <בצד> להקה אהובה: לינקין
שיר אהוב של לינקין: faint, p5hng me a*wy שיר אהוב לא של לינקין:dry your eyes-the streets יש חבר\ה?כע

amy lee 4 life

New member
הופההההההההה

איזה יפיופייייייי שלי!!
מה? אה? הא? חבר? מי זה? מה שמו בעברית? ממתי?? פרטים בבקשה באייסיקיו!!

Beautiful Scar

New member
אני כבר ידעתי על זה מלפני שבוע../images/Emo3.gif

היא רשמה בקומונה^___________^

למעלה