שאלון ביצפר-אלג'יר!

mecorteset

New member
שאלון ביצפר-אלג'יר!

מכיוון שהפורום כ"כ יבש והשנה מתחילה עוד מעט וחסרה לי קצת התעוררות אלג'ראית... נפתח בשאלון! 1. איזה שיר אלג'ראי הייתם מקדישים לעצמכם השנה? 2. עם איזה שיר אלג'ראי הכי לא הייתם רוצים להזדהות השנה? 3. ועם איזה כן? 4. האם הייתם רוצים שאחד מחברי אלג'יר ילמדו איתכם השנה? ונניח שכן, עם מי ובאיזו שיעור? 5. האם הייתם רוצים שאחד מחברי אלג'יר יהיה המורה שלכם השנה? ונניח שכן (מה שברור) אז לאיזה מקצוע? 6. האם היית מתחילה עם גדג' / גבריאל עם הוא היה חברך לספסל הלימודים? 7. האם הייתם רוצים ששאול מזרחי ינהל את בית הספר שלכם השנה? 8. או שאתם מעדיפים את רשת ג'? ;) 9. ותארו לכם שדנה בן דוד (הצ'לואיסטית) הייתה יושבת לידכם בשיעור. הייתם מבקשים ממנה שיעורים פרטיים? 10. ומאביב - הייתם מבקשים שיעורי פיתוח קול? 11. ומגבריאל - שיעורי גיטרה? הו, אילו שאלות דפוקות! אם יש לכם שאלות קצת יותר אינטלגנטיות מאלו אתם מזומנים לשלוח ;) לילה טוב!

bזוהר

New member
עונה :)

1. איזה שיר אלג'ראי הייתם מקדישים לעצמכם השנה?האדמה תיפתח.. 2. עם איזה שיר אלג'ראי הכי לא הייתם רוצים להזדהות השנה?עם כולם לא הייתי רוצה להזדהות חח 3. ועם איזה כן?אף אחד... אולי בעצם יוון? 4. האם הייתם רוצים שאחד מחברי אלג'יר ילמדו איתכם השנה? ונניח שכן, עם מי ובאיזו שיעור?גבריאל בשיעור מתמטיקה 5. האם הייתם רוצים שאחד מחברי אלג'יר יהיה המורה שלכם השנה? ונניח שכן (מה שברור) אז לאיזה מקצוע?כן :) אביב או גבריאל לכל המקצועות! 6. האם היית מתחילה עם גדג' / גבריאל עם הוא היה חברך לספסל הלימודים? ברור
7. האם הייתם רוצים ששאול מזרחי ינהל את בית הספר שלכם השנה?חחחח! כן!!!!!!!!!!! 8. או שאתם מעדיפים את רשת ג'? ;) 9. ותארו לכם שדנה בן דוד (הצ'לואיסטית) הייתה יושבת לידכם בשיעור. הייתם מבקשים ממנה שיעורים פרטיים?לא 10. ומאביב - הייתם מבקשים שיעורי פיתוח קול?לא 11. ומגבריאל - שיעורי גיטרה?כן

moshit1

New member
נחמד../images/Emo9.gif

1. איזה שיר אלג'ראי הייתם מקדישים לעצמכם השנה? אמממ וואי זה קשה, 'דם על הים' נראה לי. ''כל העולם כולו גשר צר מאוד ואי אפשר שלא ליפול לקרוס אל תוך תהום ולאבד הכל...'' 2. עם איזה שיר אלג'ראי הכי לא הייתם רוצים להזדהות השנה? אממממ לאדעת. איפושהו הרגשת הדיכאון שהם מעבירים לפעמים די מגרה <מזוכיזם זה אנחנו?> 3. ועם איזה כן? 'עיניים עצובות שוקעות באוקיינוס...'' אמממ בלי שום קשר ^^ קצת קשה להגיד, השירים שלהם לא יותר מדי שמחים בדר''כ- וכן, מה לעשות, אני בנאדם וכן הייתי רוצה להיות שמחה
4. האם הייתם רוצים שאחד מחברי אלג'יר ילמדו איתכם השנה? ונניח שכן, עם מי ובאיזו שיעור? אביב גדג'... ויש מצב שהסטוריה, למרות שיש לו קול קצת קשה להתרגל- לי אין בעיה
5. האם הייתם רוצים שאחד מחברי אלג'יר יהיה המורה שלכם השנה? ונניח שכן (מה שברור) אז לאיזה מקצוע? הסטוריה... נראהלי. 6. האם היית מתחילה עם גדג' / גבריאל עם הוא היה חברך לספסל הלימודים? עם גדג' די ברור. יש לי נטיה לבנים כמוהו ^^ 7. האם הייתם רוצים ששאול מזרחי ינהל את בית הספר שלכם השנה? לא אכפת לי. לאומת המנהלת הנאצית שאמרו שיש לי שמה... 8. או שאתם מעדיפים את רשת ג'? ;) חע. 9. ותארו לכם שדנה בן דוד (הצ'לואיסטית) הייתה יושבת לידכם בשיעור. הייתם מבקשים ממנה שיעורים פרטיים? כה. 10. ומאביב - הייתם מבקשים שיעורי פיתוח קול? חחח קודם שילמד לשיר
סתאאאאם! אממ כן. 11. ומגבריאל - שיעורי גיטרה? בטח. אחלה שאלות

חחחחחח מגניב

כולל בתוכו כמה שאלות הזויות אבל אני אענה: 1. איזה שיר אלג'ראי הייתם מקדישים לעצמכם השנה? נאמנות ותשוקה, כולם מוחאים כפיים! 2. עם איזה שיר אלג'ראי הכי לא הייתם רוצים להזדהות השנה? דם על הים, למה להתבאס בשנה האחרונה? 3. ועם איזה כן?מתנה כדי שתהיה שנה מתנה 4. האם הייתם רוצים שאחד מחברי אלג'יר ילמדו איתכם השנה? ונניח שכן, עם מי ובאיזו שיעור? עם המשוגעים האלה? מקסימום בכיתה טיפולית
5. האם הייתם רוצים שאחד מחברי אלג'יר יהיה המורה שלכם השנה? ונניח שכן (מה שברור) אז לאיזה מקצוע? הייתי רוצה שגבריאל ילמד אותנו פיזיקה, שיראה לכולם מה הפירוש האמיתי של "חשמל ומגנטיות" 6. האם היית מתחילה עם גדג' / גבריאל עם הוא היה חברך לספסל הלימודים? אה? 7. האם הייתם רוצים ששאול מזרחי ינהל את בית הספר שלכם השנה? אה???? 8. או שאתם מעדיפים את רשת ג'? ;) אה???????? 9. ותארו לכם שדנה בן דוד (הצ'לואיסטית) הייתה יושבת לידכם בשיעור. הייתם מבקשים ממנה שיעורים פרטיים? בטח! אלא מה? 10. ומאביב - הייתם מבקשים שיעורי פיתוח קול? לא.... 11. ומגבריאל - שיעורי גיטרה? !!!!!!!!!!!!!!!!!!! כל כך כן!!!!!!!!!!!!

mecorteset

New member
שאני לא אענה?!

1. איזה שיר אלג'ראי הייתם מקדישים לעצמכם השנה? - נאמנות ותשוקה כמובן! שהשנה תהייה סוערת וסוחפת כמו השיר :) 2. עם איזה שיר אלג'ראי הכי לא הייתם רוצים להזדהות השנה? "דם על הים", ואולי גם... "בתוך הצינורות". 3. ועם איזה כן? אולי, "אני צריך אותך". חוץ מהבית האחרון. להזדקק למישהו ולהיות מסוגלים להגיד לו את זה יכול להיות מרגש. 4. האם הייתם רוצים שאחד מחברי אלג'יר ילמדו איתכם השנה? ונניח שכן, עם מי ובאיזו שיעור? אביב גדג' היקר! בכל השיעורים! גם לגבריאל לא הייתי מתנגדת :] 5. האם הייתם רוצים שאחד מחברי אלג'יר יהיה המורה שלכם השנה? ונניח שכן (מה שברור) אז לאיזה מקצוע? אביב... להיסטוריה ומדעי החברה ! גיל פדידה בשיעורי מוזיקה! ועופר קורן בשיעורי חינוך מיני :) 6. האם היית מתחילה עם גדג' / גבריאל עם הוא היה חברך לספסל הלימודים? חחח בתיאוריה כן, אבל במציאות לא הייתי מעזה אפילו לבקש ממנו עט 7. האם הייתם רוצים ששאול מזרחי ינהל את בית הספר שלכם השנה? בטח! כרטיסי כניסה חינם לבארבי! הופעות חיות בחנוכה! מסיבות עד אור הבוקר! מה רע?? 8. או שאתם מעדיפים את רשת ג'? ;) ממ. לא. 9. ותארו לכם שדנה בן דוד (הצ'לואיסטית) הייתה יושבת לידכם בשיעור. הייתם מבקשים ממנה שיעורים פרטיים? חחח לא. אין לי צ'לו. מקווה שגם לא יהיה :) 10. ומאביב - הייתם מבקשים שיעורי פיתוח קול? - כמובן! 11. ומגבריאל - שיעורי גיטרה? הממ... ואז אני אצטרך לקנות גיטרה?!... טוב נו, אני מניחה שזה פרט שולי לעומת פגישה אישית עם גבריאל :) שבת שלום ומבורך!

We came in

New member
תשובות

אחלה שאלון. למרות שסיימתי ללמוד לפני שנתיים... אני אזרום. הנה התשובות שלי: 1. יום אחד. אפשר להבין למה. 2. ירח במזל עקרב. 3. מתנה. 4. עם גבריאל בשיעור ספורט ;) 5. אביב, מורה לתנ"ך. 6. לא, הם לא עושים לי את זה... 7. אמן. 8. :p 9. כמובן. לא בצ'לו אבל ;) 10. ממש ממש לא. 11. גם כן לא. יש לו המון רגש אבל הוא לא גיטריסט גדול. יום טוב. ארתור:)

למעלה