שאלון ארוךךךך

ננדדבב

New member
שאלון ארוךךךך

לא כתבתי.. תהנו=]] שם: עיר מגורים: תאריך לידה: איפה עוד גרת? בית ספר: מזל: מידת נעליים: גובה: מוצא: מידת נעליים: צבע שיער: האם שקלת אי פעם לצבוע לבלונדיני: אחים/יות: גובה: כיתה: איך בבצפר: תחביבים/חוגים: מוסיקה מועדפת: האם אתה מדבר מספר שפות?: במידה וכן, מה הן?: מאמין באלוהים? יום/צהריים/לילה: היית מוכן למות בשביל: ההתנגדות הגדולה שלך ביותר היא ל: מה תרצה להיות כשתהיה גדול?: פנוי/יה (איזה קטע-כן): יש לך גשר: משקפיים/עדשות/מדרסים : האם אתה אוהב= לישון: לאכול: קיץ/חורף/סתיו/אביב: צבע: בגד: מאכל: חלום מיוחד שאתה זוכר: שוקו: קציצות של אמא: שיעור מסויים : יום: סדרה/תוכנית אהובה: סרט: הצגה: ספר: שחקן/ית (לא כדורגל): זמר/ת: תחנה ברדיו: קבוצה אהובה בספורט (לא משנה איזה): ממתק: מכונית: אייסי/מסנג'ר: מקום לחופשה: מילה אהובה/ שאתה משתמש בה הרבה: בדיחה: חג: גלידה: עיר לגור בה: מדינה לגור בה: ריח: רעש: מקום אהוב: מספר: לרקוד: לשיר: תחביב מוזר שלך: דברים שנואים= לאכול: קיץ/חורף/סתיו/אביב: צבע: בגד: מאכל: חלום מיוחד שאתה זוכר: שוקו: קציצות של אמא: שיעור מסויים : יום: סדרה/תוכנית אהובה: סרט: הצגה: ספר: שחקן/ית (לא כדורגל): זמר/ת: תחנה ברדיו: קבוצה אהובה בספורט (לא משנה איזה): ממתק: מכונית: אייסי/מסנג'ר: מקום לחופשה: מילה אהובה/ שאתה משתמש בה הרבה: בדיחה: חג: גלידה: עיר לגור בה: מדינה לגור בה: ריח: רעש: האם אי פעם= הסנפת טיפקס? הסנפת את הטוש המאגניב של מורה: אכלת לשון של פרה: אכלת חזיר: שלשלת תירס: הייתה לך פאדיחה ענקית: במידה וכן, מה היא?: ראית את הבית הלבן: ראית את מגדל אייפל: עישנת: הסנפת גראס: שתית אלכוהול: שיקרת: עברת על החוק ונתפסת: התנשקת (לא עם סבתא): נרדמת בשיעור: עשית משהו ממש מטומטם (בטח שכן בואו נחסוך עוד שורה לשאלה הבאה- מהו?): שברת עצם: עשו לך תפרים: חלמת סיוט: שקרו לך: נשארת ער כל הלילה: נשארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק לך: בלונדינית מסוימת התעטשה לך על הדף של המשחק 'ארץ, עיר, חי, צומח, דומם': אהבת את בריטני ספירס: רכבת על פיל: היית בחו"ל: שברת ציפורן: שנאת את עצמך: השתמשת באוכל לצרכים אחרים מלבד אכילה: דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות יותר נקי: פגשת סלבריטי: שיחקת בברביות: פתחת אתר אינטרנט: שיחקת מונופול: ראית טיטניק: היית מאוהב: היית בבית חולים: אהבת כל כך מישהו שזה גרם לך לבכות: הייתה לך תאונת דרכים: הדבר שאתה הכי מתחרט עליו עד היום: שטת בספינה: טסת: ראית המומינים: חשבת שאם מיה לא תחזור למנואל אתר תרצח אותה: רקדת לצלילי הבוניטה: הגעת למסקנה שאין דבר יותר עלוב מטלנובלות במקסיקנית/ברזילאית: הסתפרת והתחרטת: הרגשת ממש טיפש: נמאס לך משאלונים כאלה: השתנת שינוי קיצוני: הרגשת שלכולם יש משהו שלך אין (יכול להיות גם ריגשי): קינאת במישהו: חשבת שמיכל ינאי וציפי שביט זה השחקניות דה בסט: רצית לחיות עם קופיקו: גזרת ציפורניים: היה איזה סרט של וולט דיסני שהתחרטת עליו: שברת למישהו את הלב: שתית שוקולטה: וחשבת שזה לא טעים: טעמת חמאת בוטנים: נו, זה מגעיל נכון: הקאת את הנשמה: השתנת: האם ב-24 שעות האחרונות= בכית: צחקת: גרמת למישהו לבכות: גרמת למישהו לצחוק: קנית משהו: דיברת עם מישהו שאתה לא אוהב/שונא: אכלת משהו: שוחחת שיחה רצינית:

NeKoGiRl

New member
ואאוו איזה ארוך!!

אבל שיהיה..: שם:שיר בן דוד עיר מגורים: חסוי מטעמים בטחוניים8-| תאריך לידה: 8 ליוני 1994 איפה עוד גרת? תל אביב בית ספר: בן צבי מזל: תאומים מידת נעליים: 41(קצת גדול..מה אני יעשה..:)) גובה:מטר 68 (כמו אלייז'ה!! ) מוצא: מה מוצא..דה שישראלית מידת נעליים: עוד פעם?! צבע שיער:שחור האם שקלת אי פעם לצבוע לבלונדיני:לאאאאאאאאאאאאאאא אחים/יות: אח בן 6 שקוראים לו גיא גובה: רררר די כבר כיתה: ו איך בבצפר: מה אני יגיד לכם..אחלה תחביבים/חוגים: אני לומדת פסנתר ובא לי לעבור לגיטרה מוסיקה מועדפת: רוק פופ היפ הופ רק לא מזרחי!! האם אתה מדבר מספר שפות?: במידה וכן, מה הן?: אממ אני יודעת אנגלית טוב מאוד וקצת צרפתית מאמין באלוהים? כן יום/צהריים/לילה: מה?! היית מוכן למות בשביל: אלייז'ה!! סתם.. ההתנגדות הגדולה שלך ביותר היא ל: לא יודעת מה אתם שואלים.. מה תרצה להיות כשתהיה גדול?:זמרת פנוי/יה (איזה קטע-כן): כן יש לך גשר: יהיה משקפיים/עדשות/מדרסים : משקפים האם אתה אוהב= לישון: כן לאכול: כן קיץ/חורף/סתיו/אביב:אביב צבע: אדום בגד: ג'ינס!! מאכל: אין לי שמץ חלום מיוחד שאתה זוכר: שנפלתי מבניין!!!!! שוקו: כן קציצות של אמא: ברור שיעור מסויים : נראה לכם?!?! יום: שבת.. סדרה/תוכנית אהובה: יש מלא..אין לי כוח לפרט... סרט: שר הטבעות שולטטטטטטטטטט הצגה: אין ספר: פעם אהבתי הארי פוטר.. שחקן/ית (לא כדורגל): ?! זמר/ת: ?!?! תחנה ברדיו: מה? קבוצה אהובה בספורט (לא משנה איזה): כדורסל: מכבי תל אביב ממתק: שוקולד...
מכונית: אין אייסי/מסנג'ר: לא זוכרת מקום לחופשה: אני מתה על לונדון! מקום מהמם! מילה אהובה/ שאתה משתמש בה הרבה: .. בדיחה: .. חג: גלידה:וניל עוגיות עיר לגור בה: לונדון!! מדינה לגור בה: אנגליה!! ריח: מה זה השאלאות האלו?? רעש: ???????????. מקום אהוב: איפה? בבית? אז בחדר שלי מספר: 9 לרקוד: כן לשיר:כןן תחביב מוזר שלך: יש לי הרבה
דברים שנואים= לאכול: ספגטי/אורז/ציפס עם קטשופ..איכס!!!!!!!!!!!!!!! קיץ/חורף/סתיו/אביב: חורף צבע: צהוב,כתום,אפור,חום בגד: בגד גוף! מאכל: חלום מיוחד שאתה זוכר: שוקו: זה לא היה כבר? קציצות של אמא: שיעור מסויים : הכל אני שונאת! יום:ראשון..או חמישי סדרה/תוכנית שנואה: סרט: הצגה: הצגה מעפנה שראיתי פעם..אה.. פינוקיו..זה מעפן! ספר: ה-א-ר-י פ-ו-ט-ר שחקן/ית (לא כדורגל):מיכאל אלוני המכוערר זמר/ת: גוון סטפני תחנה ברדיו:לא יודעת קבוצה אהובה בספורט (לא משנה איזה): כולם ממתק: ליקריץ מכונית: ?? אייסי/מסנג'ר: אייסי או מסנג'ר שאני שונאת?!מה הקטע?? מקום לחופשה: זימבבואה מילה שנואה/ שאתה שונא להשתמש בה:יש לי משפט: מילה שזה נדיר! בדיחה: ... חג: אממ..אין לי שמץ גלידה: בננה,פיסטוק,תות,פקאןוכולי.. עיר לגור בה: העיר בירה של זימבבואה מדינה לגור בה: זימבבואה ריח: ריח של חרא,תפוחי אדמה רקובים..עדיף שאני לא אפרט.. רעש: שאח שלי עושה קול כמו של נאזגול! האם אי פעם= הסנפת טיפקס? לא..איכס זה מגעיללל הסנפת את הטוש המאגניב של מורה:שיהיה... אכלת לשון של פרה: לאאאאאאאאאא אכלת חזיר: זה לא כשר..מן הסתם.. שלשלת תירס: חחח לא הייתה לך פאדיחה ענקית: כן במידה וכן, מה היא?: שהייתי בכיתה בית עשינו הצגה ובאמע היה לי פיפי..חח ראית את הבית הלבן:לא ראית את מגדל אייפל: כן! הייתי הכי למעלה. זה מה זה יפה.. עישנת: איכסססס לאא הסנפת גראס: אוי שתית אלכוהול: אוויי שיקרת: הרבה..חיחי עברת על החוק ונתפסת: לאא התנשקת (לא עם סבתא): לא נרדמת בשיעור: עשית משהו ממש מטומטם (בטח שכן בואו נחסוך עוד שורה לשאלה הבאה- מהו?): תאמינו לי יש הרבה.. שברת עצם: יד עשו לך תפרים: נראה לי שהייתי קטנה.. חלמת סיוט: אתמול! שקרו לך:שלשום נשארת ער כל הלילה:הרבה נשארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק לך: לא בלונדינית מסוימת התעטשה לך על הדף של המשחק 'ארץ, עיר, חי, צומח, דומם': כןחח אהבת את בריטני ספירס: כן.. רכבת על פיל: לא היית בחו"ל: כן שברת ציפורן: כן שנאת את עצמך: כן השתמשת באוכל לצרכים אחרים מלבד אכילה:חחחחחח לא יודעת דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות יותר נקי: כן פגשת סלבריטי: הרבה שיחקת בברביות: שהייתי קטנה..מי לא! פתחת אתר אינטרנט:הרבה ואת כולם מחקתי שיחקת מונופול: הרבההההההההההההההההההה ראית טיטניק: מזמן היית מאוהב: כן..מעניין במי..חח היית בבית חולים: כמה פעמים אהבת כל כך מישהו שזה גרם לך לבכות: לא הייתה לך תאונת דרכים:קטנה מאוד הדבר שאתה הכי מתחרט עליו עד היום: שטת בספינה:כן טסת:כן ראית המומינים: כן..חח חשבת שאם מיה לא תחזור למנואל אתר תרצח אותה: חח לא רקדת לצלילי הבוניטה:כן.. במסיבות לפני מאה שנה.. הגעת למסקנה שאין דבר יותר עלוב מטלנובלות במקסיקנית/ברזילאית: כןןן הסתפרת והתחרטת: כן הרגשת ממש טיפש: כן נמאס לך משאלונים כאלה: כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן השתנת שינוי קיצוני: לא הרגשת שלכולם יש משהו שלך אין (יכול להיות גם ריגשי): נראה לי שכן קינאת במישהו:הרבה חשבת שמיכל ינאי וציפי שביט זה השחקניות דה בסט: לא רצית לחיות עם קופיקו: נו באמת.. גזרת ציפורניים: לא מזמן היה איזה סרט של וולט דיסני שהתחרטת עליו: ?! שברת למישהו את הלב: לא יודעת.. שתית שוקולטה: ימי דה! וחשבת שזה לא טעים:לפעמים יש טעמים מעפנים.. טעמת חמאת בוטנים: כן נו, זה מגעיל נכון:בטירוף הקאת את הנשמה: כן השתנת: כן..קצת..הייתי מה זה ביישנית! האם ב-24 שעות האחרונות= בכית: לא צחקת: כן גרמת למישהו לבכות:לא גרמת למישהו לצחוק: כן קנית משהו: כן דיברת עם מישהו שאתה לא אוהב/שונא:לא אכלת משהו: כן שוחחת שיחה רצינית:לא ברוך שפטרנו!!!!!!!!!!!!!

מיה ווד

New member
../images/Emo66.gif

שם: מיה שדה עיר מגורים: כפ"ס תאריך לידה: 28.12.89 איפה עוד גרת? הוד השרון בית ספר: כצנלסון מזל: גדי מידת נעליים: 39 גובה: מטר 66 מוצא: צברית מידת נעליים: לא היה כבר..?! צבע שיער: שטני.. האם שקלת אי פעם לצבוע לבלונדיני: צבעתי... חח אחים/יות: אח גדול כיתה: י' איך בבצפר: חרא ! שונאת מבחנים שונאת מתכונות שונאת בגרויות שונאת תמורים ! תחביבים/חוגים: טלויזיה מחשב חברים ולעשות ספורט (לרוץ) מוסיקה מועדפת: הממ אין.. אני אוהבת הכל חוץ ממזרחית ורוק ממש רק של להקות מסוימות האם אתה מדבר מספר שפות?: פחות או יותר... במידה וכן, מה הן?: אממ אנגלית ואני לומדת צרפתית... מאמין באלוהים? לא ממש יום/צהריים/לילה: לילה היית מוכן למות בשביל: המשפחה שלי ההתנגדות הגדולה שלך ביותר היא ל: התעללות בבעלי חיים מה תרצה להיות כשתהיה גדול?: אין לי מושג .. שחקנית\עיונאית\סופרת.... פנוי/יה (איזה קטע-כן): מה? יש לך גשר: היה משקפיים/עדשות/מדרסים : לא האם אתה אוהב= לישון: כן לאכול: כן קיץ/חורף/סתיו/אביב: חורף צבע: ירוק בגד: ג'ינס... מאכל: סיני חלום מיוחד שאתה זוכר: יש מלא... אין לי כוח להתחיל לכתוב... שוקו: ככה ככה קציצות של אמא: היא יודעת להכין דברים יותר טעימים מזה ככה שלא ממש שיעור מסויים : צרפתית=שיעור חופשי יום: שישי סדרה/תוכנית אהובה: או.סי נמלטים מגרש ביתי חברים האנטומיה של גריי (מכורה לטלוויזיה) סרט: שרה"ט ו"כשהנערים שרים" הצגה: אין לי מושג ספר: שרה"ט שחקן/ית (לא כדורגל): אלייז'ה... נו באמת... זמר/ת: אין מישהו מועדף תחנה ברדיו: 99 אסקייפ קבוצה אהובה בספורט (לא משנה איזה): לא אוהבת לראות ספורט ממתק: אוי קשהההה טוויקס או אמנמ'ס מכונית: הוודי אייסי/מסנג'ר: מסנג'ר.. מקום לחופשה: ניו זילנד מילה אהובה/ שאתה משתמש בה הרבה: יאייייייי בדיחה: לא אוהבת בדיחות הן אף פעם לא מצחיקות אותי חג: חנוכה=יומולדתתת גלידה: וניל עוגיות עיר לגור בה: לוס אנג'לס מדינה לגור בה: ארה"ב ריח: וניל רעש: תלוי של מה מקום אהוב: לא יודעת.. מניחה שלוס אנג'לס למרות שעדיין לא הייתי שם מספר: 55 לרקוד: מאדדדדד לשיר: חח כן לעצמי תחביב מוזר שלך: להכאיב לאנשים ולראות אנשים נופלים דברים שנואים= לאכול: חח יש מלא.. עגבניה קוטג' והרשימה ארוכה מדכי שאני אזכור קיץ/חורף/סתיו/אביב: אביב צבע: אין בגד: פרוותי יאק! מאכל: חלום מיוחד שאתה זוכר: ראעקק אין לי כוח חח שוקו: קציצות של אמא: שיעור מסויים : היסטוריה מתמטיקה לשון תנך פיסיקה ביולוגיה כימיה... יום: רביעי סדרה/תוכנית אהובה: זה לא אמור להיות דברים שאני שונאת? סרט: דופלקס.. שיגע לי ת'שכל הצגה: "מועדון האלמנות העליזות" חח הצגה שהייתי חייבת לראות בגלל המגמת תאטרון ספר: עד שאני קוראת ספר זה לא יהיה ספר שאני שונאת שחקן/ית (לא כדורגל): זמר/ת: לא עולה לי לראש כרגע תחנה ברדיו: לא יצא לי לחשוב על תחנות רדיו שאני שונאת תאמינו או לא קבוצה אהובה בספורט (לא משנה איזה): ממתק: מקופלת מכונית: חח קטנות וטרנטות אייסי/מסנג'ר: איי סי ..תוקע תמחשב מקום לחופשה: לא יודעת מילה אהובה/ שאתה משתמש בה הרבה: בדיחה: חג: גלידה: עיר לגור בה: מדינה לגור בה: ריח: רעש: האם אי פעם= הסנפת טיפקס? לא הסנפת את הטוש המאגניב של מורה:לא אכלת לשון של פרה: לא אכלת חזיר:לא שלשלת תירס: איכס לא שזכור לי הייתה לך פאדיחה ענקית: כן במידה וכן, מה היא?: לא יודעת הרשימה הארוכה ראית את הבית הלבן: לא ראית את מגדל אייפל: כן עישנת: לא הסנפת גראס: לא שתית אלכוהול:כן שיקרת: חח ברור עברת על החוק ונתפסת: אממ לא נראה לי שזה נקרא אבל תפסו אותי מעתיקה.. חח התנשקת (לא עם סבתא): חח כן נרדמת בשיעור: לא עשית משהו ממש מטומטם (בטח שכן בואו נחסוך עוד שורה לשאלה הבאה- מהו?): לא זוכרת שברת עצם: לא עשו לך תפרים: כן חלמת סיוט: כן שקרו לך: כן נשארת ער כל הלילה: כן נשארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק לך: כן בלונדינית מסוימת התעטשה לך על הדף של המשחק 'ארץ, עיר, חי, צומח, דומם': לא אהבת את בריטני ספירס: לא רכבת על פיל:לא היית בחו"ל:כן שברת ציפורן:כן שנאת את עצמך: כן השתמשת באוכל לצרכים אחרים מלבד אכילה: למשחק... דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות יותר נקי: כן פגשת סלבריטי: ישרלאי... כך שזה לא מעניין במיוחד שיחקת בברביות: חח כן פתחת אתר אינטרנט: לא שיחקת מונופול: כן ראית טיטניק: כן היית מאוהב: לא היית בבית חולים: כן אהבת כל כך מישהו שזה גרם לך לבכות: לא הייתה לך תאונת דרכים: לא תודה לאל וחס וחלילה הדבר שאתה הכי מתחרט עליו עד היום: שעליתי לתיכון שטת בספינה: כן טסת: כן ראית המומינים: כן חשבת שאם מיה לא תחזור למנואל אתר תרצח אותה: לא חח רקדת לצלילי הבוניטה: כן הגעת למסקנה שאין דבר יותר עלוב מטלנובלות במקסיקנית/ברזילאית:כן הסתפרת והתחרטת: כן הרגשת ממש טיפש: כן נמאס לך משאלונים כאלה: ככה ככה השתנת שינוי קיצוני: כן הרגשת שלכולם יש משהו שלך אין (יכול להיות גם ריגשי): כן קינאת במישהו:כן חשבת שמיכל ינאי וציפי שביט זה השחקניות דה בסט: לא רצית לחיות עם קופיקו: חח לא גזרת ציפורניים: כן היה איזה סרט של וולט דיסני שהתחרטת עליו: כן שברת למישהו את הלב: כן.. אני חושבת שתית שוקולטה: כן וחשבת שזה לא טעים: רק בסוף כשמגיעים לכל הסוכר טעמת חמאת בוטנים: כן נו, זה מגעיל נכון: לא ממש הקאת את הנשמה: לא השתנת: מה?? האם ב-24 שעות האחרונות= בכית: כן חח מסדרת טלוויזיה אבל צחקת: כן גרמת למישהו לבכות: לא גרמת למישהו לצחוק: כן קנית משהו: לא דיברת עם מישהו שאתה לא אוהב/שונא: לא אכלת משהו: כן שוחחת שיחה רצינית: לא

שאלון דיי דפוק..אבל אהבתי!!!!!

שם: רון(כן כן...אני בת!) עיר מגורים: לא עניינכם תאריך לידה: 29.7.1993(לא לשכוח להביא לי מתנות ובלונים!גם אתה אליהו!) איפה עוד גרת? מה זה משנה??? בית ספר: לא עניינכם מזל: אריה מידת נעליים: 38 גובה: 1.55 מוצא: ..... מידת נעליים: כבר היה...38... צבע שיער: בלונדיני האם שקלת אי פעם לצבוע לבלונדיני: כבר יש לי!!!!!!!XDDD אחים/יות: 1 גובה: כבר שאלתם! כוסאמו! כיתה: ז' איך בבצפר: חרא תחביבים/חוגים: סיירות, אליהו!!!!!!!!! שר הטבעות!!!!!!! מוסיקה מועדפת: אין... האם אתה מדבר מספר שפות?: כן במידה וכן, מה הן?: עברית, אנגלית מאמין באלוהים? לא, לא ולאאאאאאאאאאאאאאאאא! יום/צהריים/לילה: ?????...צהריים... היית מוכן למות בשביל: אליהו ההתנגדות הגדולה שלך ביותר היא ל: התרחץ בחברה... מה תרצה להיות כשתהיה גדול?: אלה בתחפושות ענק האלה...נראה לי מיקימאוס בדיסני וורלד פנוי/יה (איזה קטע-כן): פנויה יש לך גשר: לאאאאאא משקפיים/עדשות/מדרסים : .... האם אתה אוהב= לישון: כן לאכול: כן קיץ/חורף/סתיו/אביב: קיץ צבע: כתום בגד: ???? ג'ינס... מאכל: ג'חנון! יאממ! חלום מיוחד שאתה זוכר: אליהו בא אליי הביתה...את השאר אני לא אספר.. שוקו: כן קציצות של אמא: כן שיעור מסויים : בעעעעעע לא!!! יום: אמממ ה-28 בינואר! יומולדת לאליהו! סדרה/תוכנית אהובה: אין... סרט: שר הטבעות!!!!!!!!! הצגה: לאאאאאאאאאאא..... ספר: הארי פוטר... שחקן/ית (לא כדורגל): אלייז'ה ווד!!! ברור!!! זמר/ת: אין... תחנה ברדיו: אייין... קבוצה אהובה בספורט (לא משנה איזה): אין... ממתק: הככככל!!!!! מכונית: ... אייסי/מסנג'ר: גם וגם! מקום לחופשה: ניו זילנד!!!! מילה אהובה/ שאתה משתמש בה הרבה: נף,אליהו,ליפה הא בדיחה: חחחחחחחחח חג: פורים גלידה: תות..הכלללל עיר לגור בה: הוליווד מדינה לגור בה: ניו זילנד ריח: פלוץ רעש: פלוווץ מקום אהוב: ניו זילנד מספר: 6 לרקוד: לא.. לשיר: לא... תחביב מוזר שלך: לתת שמות לחפצים דוממים... דברים שנואים= לאכול: אני אוהבת לאכול! קיץ/חורף/סתיו/אביב: חורף... צבע: וורוד בגד: שמלה.. מאכל: מוח, לב..כל היצורים למיניהם... חלום מיוחד שאתה זוכר: אמממ... שוקו: אני אוהבת שוקו! קציצות של אמא: אני אוהבת קציצות של אמא!!!! שיעור מסויים : מתמטיקה...בעעעע יום: אמממ...כל יום בחיים שלי שיש בוא לימודים.. סדרה/תוכנית אהובה: המורדים, פלוריסיינטה כל הבעעעע למיניהם סרט: אני אוהבת את כלללל הסרטים! הצגה: ... ספר: ... שחקן/ית (לא כדורגל): אורלנדו בלום...פיתחתי אליו יאאאק! זמר/ת: הרבהההה תחנה ברדיו: הרבההה קבוצה אהובה בספורט (לא משנה איזה): הרבבהה ממתק: אני אוהבת את כל הממתקים! מכונית: .... אייסי/מסנג'ר: ... מקום לחופשה: כלאב רמון...אל תלכו לשם אף אף אף פעםםם! מילה אהובה/ שאתה משתמש בה הרבה: מילה שנואה...אנשים.. בדיחה: ... חג: ... גלידה: פיסטוק...אייכס! עיר לגור בה: ... מדינה לגור בה: ... ריח: ... רעש: ... האם אי פעם= הסנפת טיפקס? כןןןן XDDDD הסנפת את הטוש המאגניב של מורה: כןןן XDDDD אכלת לשון של פרה: כןןןןןן XDDDDD אכלת חזיר: לאאאאאא שלשלת תירס: לאאאאא הייתה לך פאדיחה ענקית: כןןןןןן במידה וכן, מה היא?: אמממ היו לי יותר מידי... ראית את הבית הלבן: לאאא.. ראית את מגדל אייפל: לא... עישנת: לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא הסנפת גראס: לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא שתית אלכוהול: קצת...זה היה מגעיל... שיקרת: כןןןןןן עברת על החוק ונתפסת: כןןןןןןן התנשקת (לא עם סבתא): לאאא... נרדמת בשיעור: כןןןןן XDDDDDD עשית משהו ממש מטומטם (בטח שכן בואו נחסוך עוד שורה לשאלה הבאה- מהו?):כן.... יש יותר מידי..... שברת עצם: לא... עשו לך תפרים: לא... חלמת סיוט: דא! מי לא חלם?! שקרו לך: ברור.. נשארת ער כל הלילה: מלאאאא פעמים!!!!! נשארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק לך: כןןן! XDDDD בלונדינית מסוימת התעטשה לך על הדף של המשחק 'ארץ, עיר, חי, צומח, דומם': אני בלונדינית...אז כן... אהבת את בריטני ספירס: לאאא.... רכבת על פיל: כן..חברה שלי...קוראים לה רינת היית בחו"ל: כןןןןן!!!!!! שברת ציפורן: כןןןןןן שנאת את עצמך: כןןןןןןןן השתמשת באוכל לצרכים אחרים מלבד אכילה: כןןןן....מלא... דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות יותר נקי: האמת...לא פגשת סלבריטי: כןןן שיחקת בברביות: כןןן XDDDD פתחת אתר אינטרנט: כןןן שיחקת מונופול: כןןןן ראית טיטניק: חצי... היית מאוהב: כןןןן....אני עדיין...אליהו!!!! היית בבית חולים: כן...ביקרתי מישו... אהבת כל כך מישהו שזה גרם לך לבכות: כןןןן הייתה לך תאונת דרכים: לא... הדבר שאתה הכי מתחרט עליו עד היום: שנולדתי שטת בספינה: כןןן טסת: כןןןן ראית המומינים: כןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!! XDDDDDDDDDDDDDDDD חשבת שאם מיה לא תחזור למנואל אתר תרצח אותה: ............שונאת!!!!!!! רקדת לצלילי הבוניטה: לאאאאאאאאאא!!!! שונאת!אבל רצחתי מישו לצלילי הבוניטה...XDDDD הגעת למסקנה שאין דבר יותר עלוב מטלנובלות במקסיקנית/ברזילאית: נכון!דא!! הסתפרת והתחרטת: לאא... הרגשת ממש טיפש: מלא מלא מלא פעמים! נמאס לך משאלונים כאלה: לא ממש...אהבתי... השתנת שינוי קיצוני: אמממ..לאא.... הרגשת שלכולם יש משהו שלך אין (יכול להיות גם ריגשי): כן! קינאת במישהו: כןןן! חשבת שמיכל ינאי וציפי שביט זה השחקניות דה בסט: לאאאאאאאאאאא רצית לחיות עם קופיקו: כןןןןןןן XDDDD גזרת ציפורניים: לאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!! היה איזה סרט של וולט דיסני שהתחרטת עליו:לאאאאאאאאאאא! שברת למישהו את הלב: אממממ...אוליי... שתית שוקולטה: כןןן! וחשבת שזה לא טעים: לאאאאאאאאאאאאא! טעמת חמאת בוטנים: כןןןן! נו, זה מגעיל נכון: כןןן... הקאת את הנשמה: כןןןןן השתנת: לאא... האם ב-24 שעות האחרונות= בכית: לא צחקת: כן גרמת למישהו לבכות: כן גרמת למישהו לצחוק: כן קנית משהו: לא דיברת עם מישהו שאתה לא אוהב/שונא: כן אכלת משהו: כן שוחחת שיחה רצינית: כן

Rowdy Girl

New member
כבר עניתי על זה 100 פעם ]: uncool

לונורא נענה שוב. שם: קורל אבל בתפוז זה קורלע. עיר מגורים: הוד השרון. תאריך לידה: 6.3.1992. איפה עוד גרת? בלונג איילנד [ליד ניו יורק]. בית ספר: שם בצפר? מזל: דגים. מידת נעליים: 38 גובה: 1.65 מוצא: חצי ארגנטינאית חצי אשכנזית. מידת נעליים: 38 [שוב.] צבע שיער: שטני/בלונדיני. האם שקלת אי פעם לצבוע לבלונדיני: המ כע. אחים/יות: none. גובה: תפסיקו לחזור על שאלות. כיתה: ח' איך בבצפר: school sucks. תחביבים/חוגים: גיטרה [= מוסיקה מועדפת: רוק, פאנק, פופ-רוק [: האם אתה מדבר מספר שפות?: כן. במידה וכן, מה הן?: אנגלית, ספרדית ועברית. מאמין באלוהים? כשבא לי. יום/צהריים/לילה: יום. היית מוכן למות בשביל: אפחד. ההתנגדות הגדולה שלך ביותר היא ל: הממ? מה תרצה להיות כשתהיה גדול?: זמרת. פנוי/יה (איזה קטע-כן): כע. אבל לא הבנתי את ההמשך. יש לך גשר: לצערי. משקפיים/עדשות/מדרסים : חלילה. האם אתה אוהב= לישון: לא. לאכול: כן. קיץ/חורף/סתיו/אביב: קיץ. צבע: שחור, לבן, ורוד, כחול. בגד: ג'ינס
. מאכל: אין מוגדר. חלום מיוחד שאתה זוכר: ממ לפניי יומיים חלמתי על ג'ואל מאדן [גוד שארלוט.] וזה דיי הדהד לי בראש [: שוקו: המ קציצות של אמא: קציצות
שיעור מסויים : אנגלית. יום: שישי. סדרה/תוכנית אהובה: 24. סרט: בחזרה לעתיד. הצגה: מממ ספר: אין [נמאס מהנקודות] שחקן/ית (לא כדורגל): חולה לסירטי לאונרדו דיקפריו זמר/ת: גוון סטפאני תחנה ברדיו: 100FM קבוצה אהובה בספורט (לא משנה איזה): ממ ממתק: המ מכונית: -.- אייסי/מסנג'ר: מסנ מקום לחופשה: מיאמי מילה אהובה/ שאתה משתמש בה הרבה: המ בדיחה: .. חג: חנוכה גלידה: וניל עיר לגור בה: לונג איילנד מדינה לגור בה: אמריקה ריח: המ רעש: המ מקום אהוב: לונג איילנד :[ מספר: 9 לרקוד: ? לשיר: תחביב מוזר שלך: חלאס פרשתי. דברים שנואים= לאכול: קיץ/חורף/סתיו/אביב: צבע: בגד: מאכל: חלום מיוחד שאתה זוכר: שוקו: קציצות של אמא: שיעור מסויים : יום: סדרה/תוכנית אהובה: סרט: הצגה: ספר: שחקן/ית (לא כדורגל): זמר/ת: תחנה ברדיו: קבוצה אהובה בספורט (לא משנה איזה): ממתק: מכונית: אייסי/מסנג'ר: מקום לחופשה: מילה אהובה/ שאתה משתמש בה הרבה: בדיחה: חג: גלידה: עיר לגור בה: מדינה לגור בה: ריח: רעש: האם אי פעם= הסנפת טיפקס? הסנפת את הטוש המאגניב של מורה: אכלת לשון של פרה: אכלת חזיר: שלשלת תירס: הייתה לך פאדיחה ענקית: במידה וכן, מה היא?: ראית את הבית הלבן: ראית את מגדל אייפל: עישנת: הסנפת גראס: שתית אלכוהול: שיקרת: עברת על החוק ונתפסת: התנשקת (לא עם סבתא): נרדמת בשיעור: עשית משהו ממש מטומטם (בטח שכן בואו נחסוך עוד שורה לשאלה הבאה- מהו?): שברת עצם: עשו לך תפרים: חלמת סיוט: שקרו לך: נשארת ער כל הלילה: נשארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק לך: בלונדינית מסוימת התעטשה לך על הדף של המשחק 'ארץ, עיר, חי, צומח, דומם': אהבת את בריטני ספירס: רכבת על פיל: היית בחו"ל: שברת ציפורן: שנאת את עצמך: השתמשת באוכל לצרכים אחרים מלבד אכילה: דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות יותר נקי: פגשת סלבריטי: שיחקת בברביות: פתחת אתר אינטרנט: שיחקת מונופול: ראית טיטניק: היית מאוהב: היית בבית חולים: אהבת כל כך מישהו שזה גרם לך לבכות: הייתה לך תאונת דרכים: הדבר שאתה הכי מתחרט עליו עד היום: שטת בספינה: טסת: ראית המומינים: חשבת שאם מיה לא תחזור למנואל אתר תרצח אותה: רקדת לצלילי הבוניטה: הגעת למסקנה שאין דבר יותר עלוב מטלנובלות במקסיקנית/ברזילאית: הסתפרת והתחרטת: הרגשת ממש טיפש: נמאס לך משאלונים כאלה: השתנת שינוי קיצוני: הרגשת שלכולם יש משהו שלך אין (יכול להיות גם ריגשי): קינאת במישהו: חשבת שמיכל ינאי וציפי שביט זה השחקניות דה בסט: רצית לחיות עם קופיקו: גזרת ציפורניים: היה איזה סרט של וולט דיסני שהתחרטת עליו: שברת למישהו את הלב: שתית שוקולטה: וחשבת שזה לא טעים: טעמת חמאת בוטנים: נו, זה מגעיל נכון: הקאת את הנשמה: השתנת: האם ב-24 שעות האחרונות= בכית: צחקת: גרמת למישהו לבכות: גרמת למישהו לצחוק: קנית משהו: דיברת עם מישהו שאתה לא אוהב/שונא: אכלת משהו: שוחחת שיחה רצינית:

למעלה