שאלון אהבה

שאלון אהבה../images/Emo23.gif

מקווה שתהנו=) את/ה מאוהב/ת ? מתי הפעם האחורנה שהיית מאוהב/ת? יש לך חבר/ה? מה הדבר הראשון שאת/ה מסתכל/ת אצל בנים/בנות? מה הדבר הכי חשוב אצל בן או בת בשבילך? מה מדליק אותך אצל בנים או בנות? מה היית רוצה לקבל מתנה מה חבר/ה שלך? מזה לדעתך קשר רציני? כמה זמן הקשר הכי ארוך שהיה לך עם חבר/ה שלך? מה הדבר שאת הכי שונא/ת אצל בנים או בנות? מה הדבר הכי חשוב לך שהחבר או החברה שלך תעשה? מה הדבר הכי פחות חשוב ? הייתה לך פעם אהבה גדולה? מה הדבר הכי טוב שקרה לך בחיים? מה הדבר הכי רע? עם היית יכולה להחזיר את הגלגל אחורה מה היית משנה? את/ה מאושר/ת? מקווהשאהבתם=)

../images/Emo26.gifעונה../images/Emo36.gif

את/ה מאוהב/ת כן מתי הפעם האחורנה שהיית מאוהב/ת? אני מאוהבת גם עכשיו יש לך חבר/ה? לא מה הדבר הראשון שאת/ה מסתכל/ת אצל בנים/בנות? עיניים מה הדבר הכי חשוב אצל בן או בת בשבילך? אופי מה מדליק אותך אצל בנים או בנות? הכל מה היית רוצה לקבל מתנה מה חבר/ה שלך? אממ ברכה מזה לדעתך קשר רציני? תמיד ביחד כמה זמן הקשר הכי ארוך שהיה לך עם חבר/ה שלך? חודש מה הדבר שאת הכי שונא/ת אצל בנים או בנות? שקרים מה הדבר הכי חשוב לך שהחבר או החברה שלך תעשה? יאהב אותי מה הדבר הכי פחות חשוב ? אמממ הייתה לך פעם אהבה גדולה?לא מה הדבר הכי טוב שקרה לך בחיים? שראיתי את הגיים בויז בקרוב את דניאל מה הדבר הכי רע? אממ עם היית יכולה להחזיר את הגלגל אחורה מה היית משנה? מלחמות את/ה מאושר/ת? כן

-עונה-

את/ה מאוהב/ת ? לא מתי הפעם האחורנה שהיית מאוהב/ת? לפני חצי שנה יש לך חבר/ה? לא מה הדבר הראשון שאת/ה מסתכל/ת אצל בנים/בנות? עיניים וחיוך :) מה הדבר הכי חשוב אצל בן או בת בשבילך? שאלה קשה
מה מדליק אותך אצל בנים או בנות? שיהיה קרוע כזה.. מה היית רוצה לקבל מתנה מה חבר/ה שלך? ממ.... פרח (אחד) מזה לדעתך קשר רציני? ממ... אתם יודעים, דברים מתקדמים יותר... כמה זמן הקשר הכי ארוך שהיה לך עם חבר/ה שלך? חודש
מה הדבר שאת הכי שונא/ת אצל בנים או בנות? צביעות מה הדבר הכי חשוב לך שהחבר או החברה שלך תעשה? יחבק
מה הדבר הכי פחות חשוב ? לא יודעת הייתה לך פעם אהבה גדולה? כן.. מה הדבר הכי טוב שקרה לך בחיים? קשור לאהבה? לא יכולה לספר
מה הדבר הכי רע? אהבה ראשונה לפני 5 שנים- נפגעתי
עם היית יכולה להחזיר את הגלגל אחורה מה היית משנה? לפני 5 שנים יש כמה דברים שלא הייתי עושה... את/ה מאושר/ת? כן

עונה

את/ה מאוהב/ת ? כן.. דניאלי
שלי אתה החיימשלי..!!
מתי הפעם האחורנה שהיית מאוהב/ת? אממ.. לא זוכרת יש לך חבר/ה? לא מה הדבר הראשון שאת/ה מסתכל/ת אצל בנים/בנות? אם הוא יפה ואם הוא רזה.. מה הדבר הכי חשוב אצל בן או בת בשבילך? אממ.. שיהיה חמוד עם עיניים יפות.. חח סתם.. שיהיה חמוד מה מדליק אותך אצל בנים או בנות? האוררך של ה.. חח סתם לא..!! אממ.. גוף יפה.. מה היית רוצה לקבל מתנה מה חבר/ה שלך? את הירח.. חח אממ.. ננשיקה מזה לדעתך קשר רציני? מדברים הרבה באייסי הרבה ביחד וכאלה.. כמה זמן הקשר הכי ארוך שהיה לך עם חבר/ה שלך? לא היה לי עדיין חבר.. הציעו לי אבל לא רציתי מה הדבר שאת הכי שונא/ת אצל בנים או בנות? אממ.. שהם חשים כזה.. מה הדבר הכי חשוב לך שהחבר או החברה שלך תעשה? מה שבא לו מה הדבר הכי פחות חשוב ? אין פחות חשוב.. הכל חשוב הייתה לך פעם אהבה גדולה? לא ממש מה הדבר הכי טוב שקרה לך בחיים? כשנולדתי ובת מצווה שלי ומפגש מעריצים על דניאלי
שלי מה הדבר הכי רע? לא זוכרת דברים רעים עם היית יכולה להחזיר את הגלגל אחורה מה היית משנה? כלום את/ה מאושר/ת? עכשיו כן

ליחנוש 1

New member
עונה..

את/ה מאוהב/ת ?לא.. מתי הפעם האחורנה שהיית מאוהב/ת?בחודש ב-12 חח יש לך חבר/ה?לא מה הדבר הראשון שאת/ה מסתכל/ת אצל בנים/בנות?אממ עיניים מה הדבר הכי חשוב אצל בן או בת בשבילך?האופי מה מדליק אותך אצל בנים או בנות?גם האופי מה היית רוצה לקבל מתנה מה חבר/ה שלך?כלום.. מזה לדעתך קשר רציני?שאוהבים אותך כמה זמן הקשר הכי ארוך שהיה לך עם חבר/ה שלך?3 חודשיים מה הדבר שאת הכי שונא/ת אצל בנים או בנות?שהם סנובים מה הדבר הכי חשוב לך שהחבר או החברה שלך תעשה?שלא יתחיל עם כולם...חחח מה הדבר הכי פחות חשוב ?שיקנה מתנות הייתה לך פעם אהבה גדולה?בערך חח מה הדבר הכי טוב שקרה לך בחיים?הרבה.. מה הדבר הכי רע?אממ שדוד שלי נפטר עם היית יכולה להחזיר את הגלגל אחורה מה היית משנה?לא יודעתת את/ה מאושר/ת?מאודדד מקווהשאהבתם=)אהבנו!!תודה..

עונה../images/Emo70.gif

אני לא יודעת אם אפשר לקרוא לזה אהבה : [ לפני חודש :# היה לי לפני שבוע .. שיער ! חייב שיהיה לו אופי טוב :) הימוהים :p צמיד חברים חחחחח :D קשר של חודש .. או יותר : \ שלוש חודשים ערסים ושלוכיות . יגידו לי שאני חשובה להם . ינשקו לי את הרגליים [חחח סתםסתםסתם] הפחות חשוב ... שיקנו לי מתנות :) אממ כה הייתה לי אפילו של שנה בערך.. לאחי היה תאונה קשה והוא ניצל ממנה :) עשו לי ניתוח לב פתוח למרות שזה היה בגיל שנתיים וחצי אבל חפיףף זה עבר :) לא הייתי משנה כלום :) כה ואפילו מאוד :] ואהבתי =]

עונה לאישתי שללללי..

את/ה מאוהב/ת ?כן:] מתי הפעם האחורנה שהיית מאוהב/ת?מאוהבת עכשיו.. יש לך חבר/ה?לא אפחד לא מעניין אותי [חוץ ממנו כמובן] מה הדבר הראשון שאת/ה מסתכל/ת אצל בנים/בנות?הכל ביחד..אבל שפתיים..מאוד מושך אותי מה הדבר הכי חשוב אצל בן או בת בשבילך?אופי.. מה מדליק אותך אצל בנים או בנות?שפתיים.. מה היית רוצה לקבל מתנה מה חבר/ה שלך?אם זה ממישהו שאני אוהבת אז כל דבר שהוא יביא לי?יהיה טוב:) מזה לדעתך קשר רציני?שיהיה אמון בינכם..והכי חשוב א=ה=ב=ה כמה זמן הקשר הכי ארוך שהיה לך עם חבר/ה שלך?חצי שנה.. מה הדבר שאת הכי שונא/ת אצל בנים או בנות?שיהיה נודניק... מה הדבר הכי חשוב לך שהחבר או החברה שלך תעשה?יסמוך עליי? מה הדבר הכי פחות חשוב ?שיחפור ,שונאת שחופרים לי! הייתה לך פעם אהבה גדולה?ברור מה הדבר הכי טוב שקרה לך בחיים?שהכרתי את נוריתי ואת שרוני שלי:p מה הדבר הכי רע?=\\ עם היית יכולה להחזיר את הגלגל אחורה מה היית משנה?יש כמה אבל האחד הספציפי שעולה לי? ממ היה איזה מישהו שהייתי אוהבת כ"כ ובאותו זמן היייתי חברה של מישהו אחר וזה שהיה חבר שלי?הייתי סתם דלוקה עליו.. ולא מזמן שדיברתי איתו היה לי את האומץ לספר לו שהייתי אוהבת אותו בזמן שחבר שלו היה חבר שלי.. והיה לי תאומץ בגלל שלא אהבתי אותו כבר והוא אמר שגם הוא אהב אותי ובגלל שהייתי חברה של חבר שלו הוא לא יכל לעשות אם זה כלום וחבל=\\\ את/ה מאושר/ת?כן ונוריתי הכל בזכותך:p מקווהשאהבתם=) נוריתושלי אני אוהבת אותך .. שבת שלום לכולם:]]

1oror1

New member
עונה..

את/ה מאוהב/ת ?כן מתי הפעם האחורנה שהיית מאוהב/ת?עכשיו יש לך חבר/ה?כןן מה הדבר הראשון שאת/ה מסתכל/ת אצל בנים/בנות?פרצוף מה הדבר הכי חשוב אצל בן או בת בשבילך?האופי מה מדליק אותך אצל בנים או בנות? שהם מתחשבים ותמיד מתגעגעים אפילו אם זה לדקה אחת מה היית רוצה לקבל מתנה מה חבר/ה שלך?כרית לב גדול שרשום שם I LOVE U וזה גם אומר את זה וגם רואים את התמונה שלי ושלו ביחד על הכריתתת מזה לדעתך קשר רציני?לא יודעתת כמה זמן הקשר הכי ארוך שהיה לך עם חבר/ה שלך?שנה בערךך מה הדבר שאת הכי שונא/ת אצל בנים או בנות? שהם סוטיםםם מה הדבר הכי חשוב לך שהחבר או החברה שלך תעשה?אין לי מושגגג מה הדבר הכי פחות חשוב ?גם אין לי מושגג הייתה לך פעם אהבה גדולה?ברור מה הדבר הכי טוב שקרה לך בחיים? שראיתי את האהבה כי גדולה שלי אחרי בערך שנה(נראה לי שרק ליחן מכירה את הסיפוורר) מה הדבר הכי רע?שההורים שלי צעקו אלי בשביל שאני ילמד לאנגיתת(לא סובלת את זההה) עם היית יכולה להחזיר את הגלגל אחורה מה היית משנה?שאני יהיה תלמידה טובהה את/ה מאושר/ת?ברור

למעלה