שאלוןשאלוןשאלוןלוןלוןלון

swirrrly

New member
שאלוןשאלוןשאלוןלוןלוןלון ../images/Emo118.gif

האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? אם כן, אתם אוהבים אותו? והוא, אוהב אתכם? איך הכרתם? מה אתם הכי אוהבים בו? מה הדבר הכי גדול שעשיתם בשבילו? אתם רבים? האם התנשקתם או יותר עם מישהו רק משום משיכה אליו? האם אי פעם הייתם דלוקים על מישהו שיש לו בן זוג? כמה אקסים יש לכם? האם אתם אוהבים איזה אקס שלכם עדיין? האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? תני 3 תכונות של 3 אנשים שאת מכירה שהיית רוצה שיהיו לך: מה הייתה האכזבה הכי גדולה שלך? מי הם 3 האנשים שמכירים אותך הכי טוב? מה הזכרון הראשון שעולה לך עכשיו? מה הדבר שהכי פוגע בך? איזו תכונה צריכה להיות לבן אדם כדי שלא תתקרבי אליו? מה הכי מושך אותך אצל אנשים: אם היית יכולה לחזור לסיטואציה אחת בחיים שלך ולשנות בה משהו, איזו סיטואציה זאת היתה? ולמה? על איזה כישרון\תכונה שלך לא היית מוותרת בחיים? מי הבנאדם האחרון שאמרת לו "אני אוהבת אותך"? התכוונת לזה? מתי שיקרת? מתי בפעם האחרונה בכית בגלל בן? ובגלל בת? מתי בפעם האחרונה בגדת באמון של מישהי/מישהו? למה? מתי בפעם האחרונה התנשקת? עם מי? היה כיף? מתי בפעם האחרונה עשית משהו שהתחרטת עליו? איזה טרנד אופנתי שחלף היה הכי נוראי לדעתכן ואתן מקוות שלא יחזור? מאיזה טרנד נוכחי הייתן רוצות להפטר? למי אתם הכי מתגעגעים? איזה מקצוע לעתיד תרכשו? איפה תועילו בטובכם להתגורר? בכמה ילדים תחליטו לברך אותנו? באיזה גיל תחליטו להדק את הקשר ולהתחייב זה לזה? האם עדיף לגור כמה שיותר קרוב להורים או ההפך? חושבים שתגורו בארץ? התרדו ממנה..? איזה חינוך תחנכו את ילדיכם: דתי/חילוני/מסורתי? מסורתי? מהו השיר שתקוע לכם בראש? מתי בפעם האחרונה התרגשתם? ממה? איזה פרסומת את הכי אוהבת? את חושבת שאת מאושרת כרגע? את אוהבת מישהו/מישהי כרגע? בגדת פעם? מה את מעדיפה? בנים או בנות? וכרגע? את אוהבת בת או בן? איך הקשר שלכם עם חברי הפורום? אתה מתנשק עם החברה ופתאום מגלה שהפה שלה מסריח רצח...מה תעשה? אתה חוזר בלילה מיציאה ושומע את ההורים מזדיינים בקולי קולות כי הם חושבים שהם לבד...איך תגיב? אתה שוכב עם החברה ובשיא הלהט אתה מפליץ...איך תגיב? אתה נמצא עם חברה במסעדה יחד עם עוד זוג ואתה קולט שיש לה משהו בשיניים...תגיד לה משהו? אתה מתחרמן עם החברה פעם ראשונה וקולט שהיא פשוט גרועה ושוכבת כמו בובה על המיטה...תגיד לה משהו? אחרי כמה זמן? אתה מתחרמן עם החברה שלך פעם ראשונה וקולט שהיא שעירה בטירוף...מה תעשה? ההורים שלך נכנסים לחדר שלך באמצע סקס ומההלם לא יוצאים כשהם קולטים מה קורה...איך תגיב? אתה יורד לחברה שלך ובאמצע אתם קולטים שהיא במחזור..הרגע קיבלה...מה תעשו? את מביאה ביד וחברה שלך נכנסת לחדר בהפתעה...מה תעשה? אתה מפתיע את חברה שלך וקולט שהיא מענגת את עצמה בחדר...מה תגיד? אתה קולט את אחיך מביא ביד...מה תעשה? חברה שלך מנסה לפתח איתך כאילו שיחת סקס אבל זה בכלל אל מדליק אותך...אתה תמשיך בשיחה? אתם באמצע אנאלי ובוא נגיד את זה ככה- התחת שלך לא הפריש דברים נעימים...מה תעשו? חבר שלך שכח את ספר לשון בכיתה וכבר הלך הביתה, מה אתה עושה? החבר שלך סיפר לך סוד ומה לעשות שלא עמדת בפיתוי וסיפרת אותו לכולם, עכשיו הוא מאשים אותך שאי אפשר לסמוך עליך, מה אתה עושה? כשעצוב- מוזיקה דכאונית או שמחה? לאיזה זמר בחיים לא תסכים אפילו לנסות להקשיב? ברוב הפעמים- אתה מתחרט על מה שאתה עושה או מאושר שעשית? מה הכי חשוב לך בחיים? מה הרגש שהכי חסר לך? מהו הרגש שיש לך יותר מידי ממנו וזה מעצבן אותך? מהו הפרי האהוב עליך? גבינה או קוטג'?-כמה אחוזי שומן? איזו תוכנית אירוח אתה הכי אוהב? כמה אנשים יש לך ברשימה של האיסיקיו? איזו חברת טלפון נייד יש לך? מה לא תעשה לעולם? האם טסת פעם? כמה פעמים, עם מי ולאן מה אתה הכי לא רוצה שיקרה בקרוב או לעולם לא..? שוקו\תה\קפה? מה אתה הכי אוהב בחבר הכי טוב שלך? אתה מצונן עכשיו? את מי בא לך לחבק עכשיו? למי בא לך להרביץ עכשיו? ממה הכי נמאס לך בחיים? מה יותר חשוב-את האמת בבקשה- האופי או היופי? מהו המקום הכי יפה שהיית בו בחיים שלך? מה הדבר האחרון ששתית? היית מעדיף לגור עם ההורים או לבד? את לסבית/אתה הומו? דו? איזה כיתה אתה: בדיחה שגרמה לך לצחוק: איך אתה מרגיש: הבנאדם הכי יפה שראית: חג מעודף: יס או הוט: ספורט מועדף: ערוץ מועדף: אתה חושב שאתה יפה? אתה חושב שאתה צבוע? אתה חושב שאתה קנאי? אתה חושב שאתה קרציה? אתה חושב שאתה עקשן? אתה אוהב את עצמך? בזבזן או חסכן? למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צילצול יש לך? הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? ושומר מסך? אתה יודע מה אני יודע? מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה קם בבוקר? קבעתם פגישה בשעה מסויימת, האם בד"כ אתם מגיעים בזמן או מאחרים? האם אתם מספיקים לעשות במשך היום את כל מה שתכננתם לאותו יום או שאתם דוחים מטלות ליום המחרת? חבר או חברה שלכם מתקשרים אליכם בזמן ממש לא מתאים מבחינתכם, אתם אוטוטו צריכים לצאת מהבית, מה אתם עושים? הרוכסן של המכנס של חבר/ה שלכם קצת פתוח, מצב קצת לא נעים אפשר לומר, מה תעשו? האם התשובה שלכם תשתנה במידה והמדובר בידיד/ה ולא בחבר/ה טובים שלכם? כל הכיתה צוחקת על מצב מסויים בקשר לחבר/ה טוב שלכם, אפשר להבין אותם בהחלט, אך מצד שני מדובר בחבר/ה טוב שלכם - מה אתם עושים? איך הייתה הנשיקה הראשונה? עם מי? את מאמינה באהבה? מתי פעם אחרונה התקלחת: מתי פעם אחרונה עשיתם שעווה/גילחתם: טמפון או תחבושת: אם טמפון, או-בה או טמפקס: אם תחבושת, אלוויס אולטרה החדשות או קוטקס: מתי פעם אחרונה שעשיתם גבות: מתי פעם אחרונה הורדתם זקן/שפם: במכונה, קרם, חוט או שעווה: איזה חברה: כמה בשמים יש לכם: אילו: נוהגים לחטט באף?: ובאוזן?: מנקים כל יום או שאוהבים שיש במבה באוזן?: קשקשים, יש/אין? איזה שמפו: פין או פות: ישנים ערומים?: מתחזים לאנשים אחרים בפורומים?: שונאים את עצמכם?: אוהבים דברים באורך ממצוע של 18 ס"מ עבים וחמים? אם כן, רוצים תירס? האם אכלתם פעם סמבוסק? סביח? בקלוועה? מה השיר ש: מזכיר לך בן זוג לשעבר: מזכיר לך חבר\ידיד לשעבר: מזכיר לך את הילדות גורם לך לבכות: גורם לך לצחוק: גורם לך לרצות לרקוד: מזכיר לך את האדם שאתה רוצה: שהיית רוצה לכתוב אותו: שממלא אותך באושר צרוף: שאתה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך: שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך: שמסכם את שנות הנעורים שלך: ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב: שאתה אוהב להתעורר לצליליו: שאתה אוהב מאוסף התקליטים של ההורים שלך: שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר: שגורם לך לחשוב על מישהו שמת: שאתה אוהב את הקליפ יותר מהשיר: שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה: שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב: שגורם לך לחשוב על סקס: שגורם לך לחשוב על להיות לבד:

swirrrly

New member
עונהעונהעונהנהנהנה ../images/Emo118.gif

*אוי מקווה שהוא לא יהיה בעיקר על רומנטיקה.. טוב מקסימום אענה מדמיון* האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? אדוארד נורטון מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? יש לו חברה[?] מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? דה ז'ה וו (צרפת רולז
). מממ כן בגלל החיים שלי נו אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? לא אם כן, אתם אוהבים אותו? והוא, אוהב אתכם? איך הכרתם? מה אתם הכי אוהבים בו? מה הדבר הכי גדול שעשיתם בשבילו? אתם רבים? האם התנשקתם או יותר עם מישהו רק משום משיכה אליו? לא, הלוואי מה אני חושבת האם אי פעם הייתם דלוקים על מישהו שיש לו בן זוג? כן כמה אקסים יש לכם? "1" האם אתם אוהבים איזה אקס שלכם עדיין? לא האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? לא|: יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? דהז'הוו;[ לא האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? לא תני 3 תכונות של 3 אנשים שאת מכירה שהיית רוצה שיהיו לך: בריאות, אף יפה|: ושנינוווווווווווווווווווווווות ו ויכולת להבין סרטים לעומק:< מה הייתה האכזבה הכי גדולה שלך? לא יודעת, אכזבות זה לא הרגש השלילי שמעסיק אותי מי הם 3 האנשים שמכירים אותך הכי טוב? הפסיכולוגית ההיא, הפסיכולוגית הזאת ואני מה מה הזכרון הראשון שעולה לך עכשיו? הפסיכולוגית ההיא? שאלה מעצבנת|: יש לי זכרונות יותר טובים
מה הדבר שהכי פוגע בך? מעריב לנוער
. ורותם. איזו תכונה צריכה להיות לבן אדם כדי שלא תתקרבי אליו? דמיון לי, וגועל נפש פיסי מה |: אה בעצם אני לא מתקרבת לאנשים בכלל מה, הם לא צריכים שום תכונה חוץ מלהיות שם. מה הכי מושך אותך אצל אנשים: בטחון עצמי נמוך אם היית יכולה לחזור לסיטואציה אחת בחיים שלך ולשנות בה משהו, איזו סיטואציה זאת היתה? ולמה? על איזה כישרון\תכונה שלך לא היית מוותרת בחיים? חוכמת החיים
כשרון כתיבה (כלשהו
), חוש הצדק וההגינות
, כשרון המשחק האלוהי
מי הבנאדם האחרון שאמרת לו "אני אוהבת אותך"? אמא[?]
התכוונת לזה? כן
מתי שיקרת? לא יודעת מתי בפעם האחרונה בכית בגלל בן? אייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייכס אני בוכה רק בגלל עצמי. אה וסרטים מרגשים בטלוויזיה
האמת הם לא חייבים להיות מרגשים, מספיק שאני אראה בהם משהו מרגש|: ובגלל בת? לסביות רולז מתי בפעם האחרונה בגדת באמון של מישהי/מישהו? די למה? מתי בפעם האחרונה התנשקת? 0 עם מי? היה כיף? מתי בפעם האחרונה עשית משהו שהתחרטת עליו? לא יודעת, עזבו אותי מחרטות איזה טרנד אופנתי שחלף היה הכי נוראי לדעתכן ואתן מקוות שלא יחזור? סתמי מאיזה טרנד נוכחי הייתן רוצות להפטר? איכס, סתמייייייי. אה בעצם. כל טרנד שגורם לבגדים שלי להראות רע מה ]: למי אתם הכי מתגעגעים? אני חושבת שדוקא לר' :S איכס עכשיו נזכרתי שהוא בן והוא דווקא כן גרם לי לבכות... אבל זה היה בחופש בין ו' לז' אז זובי
איזה מקצוע לעתיד תרכשו? משחקמשחקמשחקמשחקמשחקמשחקמשחקמשחקכמהשזהמוגזם! איפה תועילו בטובכם להתגורר? יפן. תועילו? בכמה ילדים תחליטו לברך אותנו? כמה שיהיה מתאים לי מה. אבל הייתי רוצה לחנך איזה פרחח/ית או שתיים כן ]: אני כל יום מתכננת איך אני אחנך את הילדים שלי באיזה גיל תחליטו להדק את הקשר ולהתחייב זה לזה? לא גיל, כשנהיה מאוהבים מה. האם עדיף לגור כמה שיותר קרוב להורים או ההפך? לא משנה, העיקר שאני אעסיק איזה פיליפנית שתטפל בהם 0_0 בעצם רצוי רחוק. רחוק מהעין רחוק מהלב - פחות רגשי אשמה.....
חושבים שתגורו בארץ? התרדו ממנה..? האמת, קשה לי לדמיין את כל החיים שלי בארץ. אל תדאגו אני אתן לכם כבוד בחו"ל
איזה חינוך תחנכו את ילדיכם: דתי/חילוני/מסורתי? לפי מה שנראה עכשיו, אתאסטי. מהו השיר שתקוע לכם בראש? אין מתי בפעם האחרונה התרגשתם? שבוע שעבר ממה? פגישה (לא דייט
) איזה פרסומת את הכי אוהבת? לא יודעת. אני אגיד לכם איזה אבא שלי אוהב - זה עם יצפאן שמלבישים עליו בגדים ואז בסוף הכתר פוגע בו
את חושבת שאת מאושרת כרגע? לא את אוהבת מישהו/מישהי כרגע? לא בגדת פעם? לא מה את מעדיפה? בנים או בנות? בנים|: וכרגע? את אוהבת בת או בן? לא איך הקשר שלכם עם חברי הפורום? באופן בסיסי טוב. כרגע לא משהו. אתה מתנשק עם החברה ופתאום מגלה שהפה שלה מסריח רצח...מה תעשה? אם זה חד פעמי לא אעיר לה
אם זה רב פעמי... אז אעיר לה, אעודד אותה ונעבוד על זה ביחד
אתה חוזר בלילה מיציאה ושומע את ההורים מזדיינים בקולי קולות כי הם חושבים שהם לבד...איך תגיב? אציץ
אתה שוכב עם החברה ובשיא הלהט אתה מפליץ...איך תגיב? אאשים אותה
XD
נהרגתיD:

swirrrly

New member
חלק2מקוה שלא אבדו תשובות בדרך../images/Emo118.gif

אתה נמצא עם חברה במסעדה יחד עם עוד זוג ואתה קולט שיש לה משהו בשיניים...תגיד לה משהו? כן, לא כזה פאדיחה אתה מתחרמן עם החברה פעם ראשונה וקולט שהיא פשוט גרועה ושוכבת כמו בובה על המיטה...תגיד לה משהו? אחרי כמה זמן? אשלם לזון שילמד אותה]; אתה מתחרמן עם החברה שלך פעם ראשונה וקולט שהיא שעירה בטירוף...מה תעשה? למי אכפת, מה לעזאזל כל כך מגעיל בשיערות?! כוסעמק, חברה מזדיינת
ההורים שלך נכנסים לחדר שלך באמצע סקס ומההלם לא יוצאים כשהם קולטים מה קורה...איך תגיב? ארמוז להם בעדינות שיעופו כבר כוסמעק. זבש"ם שהם לא עלו על זה שאני פעיל מינית!!! יאללה, כולנו בוגרים כאן, צאו ותנו לסיים\= פאדיחות אמא שלכם. אתה יורד לחברה שלך ובאמצע אתם קולטים שהיא במחזור..הרגע קיבלה...מה תעשו? אתאבד את מביאה ביד וחברה שלך נכנסת לחדר בהפתעה...מה תעשה? תלוי באיזה רמה היחסים שלנו. אני בטוח שהיא פתוחה ומבינה עניין, אבל אם עוד לא עשינו את זה, אז רצוי שנפרד אחד מהשנייה לפחות ל5 דקות, שאני אספיק להתרענן ואז או נדון על זה או פשוט נמשיך הלאה.... אתה מפתיע את חברה שלך וקולט שהיא מענגת את עצמה בחדר...מה תגיד? נייאמי אתה קולט את אחיך מביא ביד...מה תעשה? אלך לחדר אחר חברה שלך מנסה לפתח איתך כאילו שיחת סקס אבל זה בכלל אל מדליק אותך...אתה תמשיך בשיחה? אולי זה ידליק בהמשך
(תפסיקו לשאול אותי במין זכר!!!! חשבתי שלא יהיו הרבה שאלות כאלה אז התחלתי כזכר ועכשיו אני לא יכולה להפסיק
)
אתם באמצע אנאלי ובוא נגיד את זה ככה- התחת שלך לא הפריש דברים נעימים...מה תעשו? אבל אם אני הזכר זה התחת שלה שנדפק, לא? חבר שלך שכח את ספר לשון בכיתה וכבר הלך הביתה, מה אתה עושה? (טוב מכאן בתור נקבה) אנסה קצת לרוץ אחריו, אם לא תופסת אז אני אביא לו מחר|: למרות שאי אפשר לסמוך עליי בעניינים כאלה|: החבר שלך סיפר לך סוד ומה לעשות שלא עמדת בפיתוי וסיפרת אותו לכולם, עכשיו הוא מאשים אותך שאי אפשר לסמוך עליך, מה אתה עושה? אני באמת כזאת. אתאבד, כנראה. כשעצוב- מוזיקה דכאונית או שמחה? שניהם טובים לאיזה זמר בחיים לא תסכים אפילו לנסות להקשיב? לא קיים|: אבל בדרך כלל אם ה2 שניות הראשונות לא מוצאות חן בעיניי אז חבל על הזמן
אלא אם אני חייבת למי שמשמיע לי את זה..
ואז אני אקשיב עד הסוף ברוב הפעמים- אתה מתחרט על מה שאתה עושה או מאושר שעשית? לא יודעת, זה מאוזן
מה הכי חשוב לך בחיים? כוח מה הרגש שהכי חסר לך? חיבוק וכל מה שמשתמע מכך
מהו הרגש שיש לך יותר מידי ממנו וזה מעצבן אותך? עצבים
(לא ברצינות....) מהו הפרי האהוב עליך? בננה'ז גוד גבינה או קוטג'?-כמה אחוזי שומן? לא יודעת. קוטג'. איזו תוכנית אירוח אתה הכי אוהב? אופרה[?]. ג'רי ספרינגר[?] כמה אנשים יש לך ברשימה של האיסיקיו? לא הרבה, 71 איזו חברת טלפון נייד יש לך? אורנג' מה לא תעשה לעולם? סקס נו האם טסת פעם? כמה פעמים, עם מי ולאן. כן, פעם אחת, המשפחה המיידית, צ'כיה. מה אתה הכי לא רוצה שיקרה בקרוב או לעולם לא..? מחלה מצדי אני חושבת שוקו\תה\קפה? שוקוווווווווווווווווווווווווווווו מה אתה הכי אוהב בחבר הכי טוב שלך? אין לי אתה מצונן עכשיו? כן את מי בא לך לחבק עכשיו? לא למי בא לך להרביץ עכשיו? כן ממה הכי נמאס לך בחיים? ראו X שאלות למעלה|::::::::: מה יותר חשוב-את האמת בבקשה- האופי או היופי? אופי|=. גם ככה אני לא יכולה להשיג אנשים עם יופי מהו המקום הכי יפה שהיית בו בחיים שלך? פראג, צ'כיה מה

swirrrly

New member
חלק3 ../images/Emo118.gif

מה הדבר האחרון ששתית? מיץ ענבים היית מעדיף לגור עם ההורים או לבד? ההורים את לסבית/אתה הומו? אולי דו? אולי איזה כיתה אתה: לא כיתה בדיחה שגרמה לך לצחוק: "אתה שוכב עם החברה ובשיא הלהט אתה מפליץ...איך תגיב? אאשים אותה
XD
נהרגתיD:" איך אתה מרגיש: כרגיל עם זרגיג של תקווה הבנאדם הכי יפה שראית: א' חג מעודף: פורים|: יס או הוט: יס
ספורט מועדף: ריצה, מכות ערוץ מועדף:
אתה חושב שאתה יפה? כן
אתה חושב שאתה צבוע? אוקי אתה חושב שאתה קנאי? לא, רק מהאנשים הנכונים מ אתה חושב שאתה קרציה? כן, אין לי ברירה, זה בשביל ההישרדות מה אתה חושב שאתה עקשן? לא אתה אוהב את עצמך? כן, אבל יש בי דברים רעים רעים רעים בלתי נסבלים רעים|: בזבזן או חסכן? חסכן, אבל בעקרון אני לא מוכשרת בכסף 0_0 למי אתה מתקשר הכי הרבה? איכס
איזה צילצול יש לך? לא הקול הכי יפה ששמעת? שרלוט צ'רץ' [?] איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? הנה
ושומר מסך? של ווינדואז אתה יודע מה אני יודע? לא מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה קם בבוקר? "מה השעה" קבעתם פגישה בשעה מסויימת, האם בד"כ אתם מגיעים בזמן או מאחרים? תלוי אם זה פגישה ראשונה או 1+N.... בראשונה בזמן, בשאר מאחרת. בערך.
האם אתם מספיקים לעשות במשך היום את כל מה שתכננתם לאותו יום או שאתם דוחים מטלות ליום המחרת? לא יודעת חבר או חברה שלכם מתקשרים אליכם בזמן ממש לא מתאים מבחינתכם, אתם אוטוטו צריכים לצאת מהבית, מה אתם עושים? "טוב אני צריכה לזוז:<" הרוכסן של המכנס של חבר/ה שלכם קצת פתוח, מצב קצת לא נעים אפשר לומר, מה תעשו? האם התשובה שלכם תשתנה במידה והמדובר בידיד/ה ולא בחבר/ה טובים שלכם? אמ אם זה מישהו זר אני אתן למישהו אחר להעיר לו אלא אם הוא סומך עליי באיזשהי צורה. בסך הכל אני לא חושבת שזה יפריע לי כל כך לראות חנות פתוחה, תלוי אם יש תחתונים או לא, לא? |: והתחתונים נקיות|: די|:

swirrrly

New member
חלק4-אחרון ../images/Emo118.gif

כל הכיתה צוחקת על מצב מסויים בקשר לחבר/ה טוב שלכם, אפשר להבין אותם בהחלט, אך מצד שני מדובר בחבר/ה טוב שלכם - מה אתם עושים? ברוב טמטומי צוחקת עם הכיתה כמובן|: איך הייתה הנשיקה הראשונה? לא הייתה. פהפהפהפהפהפחחחחחחח עם מי? את מאמינה באהבה? אוקי מתי פעם אחרונה התקלחת: לפני שבוע מתי פעם אחרונה עשיתם שעווה/גילחתם: לפני שבוע טמפון או תחבושת: תחבושת אלוהים אם טמפון, או-בה או טמפקס: אם תחבושת, אלוויס אולטרה החדשות או קוטקס:
העיקר שיהיה כנפיים אלוהים (מזמן לא היה לי מחזור
אני בהיריון
) מתי פעם אחרונה שעשיתם גבות: לפני שבוע, בערך, אם להסיר את השערות בין נחשב מתי פעם אחרונה הורדתם זקן/שפם: לפני שבוע:\ במכונה, קרם, חוט או שעווה: עשיתי במכונה בעקרון איזה חברה: BRAUN מ כמה בשמים יש לכם: 0 אילו: נוהגים לחטט באף?: כן ובאוזן?: לא מנקים כל יום או שאוהבים שיש במבה באוזן?: |:זין קשקשים, יש/אין?
איזה שמפו: הד&שולדרז פין או פות: שניהם אחלה ישנים ערומים?: הלוואי מתחזים לאנשים אחרים בפורומים?: קצת שונאים את עצמכם?: כן אוהבים דברים באורך ממצוע של 18 ס"מ עבים וחמים? נדוש
XP אם כן, רוצים תירס?
האם אכלתם פעם סמבוסק? לא (יודעת) סביח? לא (יודעת) בקלוועה? לא (יודעת) מה השיר ש: מזכיר לך בן זוג לשעבר: אירוסמית' ההוא של ארמגדון (נגיד) מזכיר לך חבר\ידיד לשעבר: הרבה נו די מזכיר לך את הילדות: אין גורם לך לבכות: אין גורם לך לצחוק: אין גורם לך לרצות לרקוד: כל מיני:| מזכיר לך את האדם שאתה רוצה: מי שהיית רוצה לכתוב אותו: אולי|: שממלא אותך באושר צרוף: לא. אושר משירים זה מזוייף
שאתה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: לא שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך: נוט רילי שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך: לא יודעת שמסכם את שנות הנעורים שלך: "אצור לי חבר דמיוני" - מילים ולחן שלי|: ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב: מטאל
שאתה אוהב להתעורר לצליליו: לא יודעת לא ניסיתי שאתה אוהב מאוסף התקליטים של ההורים שלך: להורים שלי יש אוסף תקליטים? שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר: לא שגורם לך לחשוב על מישהו שמת: לא שאתה אוהב את הקליפ יותר מהשיר: לא שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה: לא שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב: לא שגורם לך לחשוב על סקס: "סקס און דה ביץ'" :\מה שגורם לך לחשוב על להיות לבד: "סקס און דה ביץ'" :\מה

swirrrly

New member
רררררררגע ../images/Emo118.gif

בקשר לשאלה "נוהגים לחטט באף" חשבתי שזה נהנים, לא נוהגים
|מגלגל| כי ככה אני לא ממש נוהגת מ|:מ|:מ|: לא פייר

PoTTeR CHiCK

New member
המממ

האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? לא מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? כבר עברתי את השלאון הזה, אמ, אני באתי להגיד לו שאני אוהבת אותו ודקה לפני זה הוא אמר לי שהוא אוהב מישהי אחרת. מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם?
אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו?
אם כן, אתם אוהבים אותו? מאוד והוא, אוהב אתכם? מקווה איך הכרתם? בצ'אט, מגניב>: מה אתם הכי אוהבים בו? חמודי מה הדבר הכי גדול שעשיתם בשבילו? לא יודעת אתם רבים? כן האם התנשקתם או יותר עם מישהו רק משום משיכה אליו? לא האם אי פעם הייתם דלוקים על מישהו שיש לו בן זוג? לא שאני זוכרת כמה אקסים יש לכם? לא נחשבים האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו?
תני 3 תכונות של 3 אנשים שאת מכירה שהיית רוצה שיהיו לך: הממ לא ידועת מי הם 3 האנשים שמכירים אותך הכי טוב? שני- חברה הכי טובה אלכס ואני מה הזכרון הראשון שעולה לך עכשיו? תחילת כיתה ח' ישבתי עם חברה שלי בגן שעשועים מול הבית שלי ואכלנו לחם עם גבינה. אני חושבת על זה כל היום. מה הדבר שהכי פוגע בך? התחרותיות שלי איזו תכונה צריכה להיות לבן אדם כדי שלא תתקרבי אליו? צביעות מניפולטיביות זנות וכל התכונות הדומות מה הכי מושך אותך אצל אנשים: חיוך אם היית יכולה לחזור לסיטואציה אחת בחיים שלך ולשנות בה משהו, איזו סיטואציה זאת היתה? ולמה? לא יודעת על איזה כישרון\תכונה שלך לא היית מוותרת בחיים? יש לי את יד הזהב. תמיד בכיתה ו' היינו עומדים מול מעבר חציה בזמן שחברות שלי שעה מנסות לעצוב מכוניות כדיי לעבור, ואני הרמתי את היד לסמל עצור, והמכונית ישר עצרה>: מי הבנאדם האחרון שאמרת לו "אני אוהבת אותך"? אלכס התכוונת לזה? דה מתי שיקרת? מה מתי בפעם האחרונה בכית בגלל בן? אתמול ובגלל בת? הרבה זמן מתי בפעם האחרונה בגדת באמון של מישהי/מישהו? לא יודעת:^) למה? לא יודעת מתי בפעם האחרונה התנשקת? יום שני עם מי? אלכס היה כיף? איכס לא מה מתי בפעם האחרונה עשית משהו שהתחרטת עליו? לא יודעת איזה טרנד אופנתי שחלף היה הכי נוראי לדעתכן ואתן מקוות שלא יחזור? לא יודעת. מאיזה טרנד נוכחי הייתן רוצות להפטר? אמ אופנת אולטרה, ובכלל האופנה הנוכחית בזבל למי אתם הכי מתגעגעים? אלכס איזה מקצוע לעתיד תרכשו? לא יודעת איפה תועילו בטובכם להתגורר? לא יודעת בכמה ילדים תחליטו לברך אותנו? לא יודעת באיזה גיל תחליטו להדק את הקשר ולהתחייב זה לזה? לא יודעת האם עדיף לגור כמה שיותר קרוב להורים או ההפך? קרוב אבל לא מאוד חושבים שתגורו בארץ? התרדו ממנה..? ארץ ישראל שלי איזה חינוך תחנכו את ילדיכם: דתי/חילוני/מסורתי? מסורתי? חילוני מהו השיר שתקוע לכם בראש? sonata artica- poewr of one את חושבת שאת מאושרת כרגע? כן את אוהבת מישהו/מישהי כרגע? כן בגדת פעם? לא מה את מעדיפה? בנים או בנות? בנים וכרגע? את אוהבת בת או בן? בן איך הקשר שלכם עם חברי הפורום? אני מקווה שאנשים לא שונאים אותי>: אתה מתנשק עם החברה ופתאום מגלה שהפה שלה מסריח רצח...מה תעשה? לא יודעת לא קרה לי

PoTTeR CHiCK

New member
המשך

אתה חוזר בלילה מיציאה ושומע את ההורים מזדיינים בקולי קולות כי הם חושבים שהם לבד...איך תגיב? :| בלעכס אתה שוכב עם החברה ובשיא הלהט אתה מפליץ...איך תגיב? לא יודעת
אתה נמצא עם חברה במסעדה יחד עם עוד זוג ואתה קולט שיש לה משהו בשיניים...תגיד לה משהו? כן אתה מתחרמן עם החברה פעם ראשונה וקולט שהיא פשוט גרועה ושוכבת כמו בובה על המיטה...תגיד לה משהו? אחרי כמה זמן? לא יודעת אתה מתחרמן עם החברה שלך פעם ראשונה וקולט שהיא שעירה בטירוף...מה תעשה? לא יודעת ההורים שלך נכנסים לחדר שלך באמצע סקס ומההלם לא יוצאים כשהם קולטים מה קורה...איך תגיב? אסתיר את עצמי[?] אגיד להם לצאת>: אתה יורד לחברה שלך ובאמצע אתם קולטים שהיא במחזור..הרגע קיבלה...מה תעשו? איכס
את מביאה ביד וחברה שלך נכנסת לחדר בהפתעה...מה תעשה? לא יודעת אתה מפתיע את חברה שלך וקולט שהיא מענגת את עצמה בחדר...מה תגיד? לא יודעת אתה קולט את אחיך מביא ביד...מה תעשה? בלע חברה שלך מנסה לפתח איתך כאילו שיחת סקס אבל זה בכלל אל מדליק אותך...אתה תמשיך בשיחה? אולי בצחוק>: אבל בציניות גלויה אתם באמצע אנאלי ובוא נגיד את זה ככה- התחת שלך לא הפריש דברים נעימים...מה תעשו? :SSSS חבר שלך שכח את ספר לשון בכיתה וכבר הלך הביתה, מה אתה עושה? לוקח את הספר בשבילו? החבר שלך סיפר לך סוד ומה לעשות שלא עמדת בפיתוי וסיפרת אותו לכולם, עכשיו הוא מאשים אותך שאי אפשר לסמוך עליך, מה אתה עושה? מבקש סליחה, לאדעת כשעצוב- מוזיקה דכאונית או שמחה? דכאונית לאיזה זמר בחיים לא תסכים אפילו לנסות להקשיב? שריתוש ברוב הפעמים- אתה מתחרט על מה שאתה עושה או מאושר שעשית? אממממ לא יודעת מה הכי חשוב לך בחיים? אלכס מה הרגש שהכי חסר לך? מהו הרגש שיש לך יותר מידי ממנו וזה מעצבן אותך?קנאה מהו הפרי האהוב עליך? גבינה או קוטג'?-כמה אחוזי שומן? איזו תוכנית אירוח אתה הכי אוהב? כמה אנשים יש לך ברשימה של האיסיקיו? לא יודעת איזו חברת טלפון נייד יש לך? סלקום מה לא תעשה לעולם? האם טסת פעם? כמה פעמים, עם מי ולאן- עם המשפחה לאדעת כמה פעמים מה אתה הכי לא רוצה שיקרה בקרוב או לעולם לא..? >: שוקו\תה\קפה? תה מה אתה הכי אוהב בחבר הכי טוב שלך? את העובדה שאני יכולה לספר לה הכל אתה מצונן עכשיו? לא את מי בא לך לחבק עכשיו? אלכס למי בא לך להרביץ עכשיו? אםכס ממה הכי נמאס לך בחיים? בצפר מה יותר חשוב-את האמת בבקשה- האופי או היופי? אופי\: מהו המקום הכי יפה שהיית בו בחיים שלך? אמממ הרים לבנים או משו מה הדבר האחרון ששתית? שיאט קולה היית מעדיף לגור עם ההורים או לבד? לבד את לסבית/אתה הומו? לא דו? לא איזה כיתה אתה: ט' בדיחה שגרמה לך לצחוק: איך אתה מרגיש: ככה יס או הוט: הוט אתה חושב שאתה יפה? אממ אם לפעמים אני מכסה את עצמי במסכת איפור אתה חושב שאתה צבוע? לעיתים רחוקות אתה חושב שאתה קנאי? כן אתה חושב שאתה קרציה? אני משתדלת שלא, ואם אני מרגישה שכן אני מפסיקה אתה חושב שאתה עקשן? כן אתה אוהב את עצמך? האמת שכן>: בזבזן או חסכן? בזבזנית למי אתה מתקשר הכי הרבה? אלכס איזה צילצול יש לך? מיי אימורטל איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? סתם שחור ושומר מסך? אין אתה יודע מה אני יודע? לא מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה קם בבוקר? לאיודעת קבעתם פגישה בשעה מסויימת, האם בד"כ אתם מגיעים בזמן או מאחרים? מאחרים האם אתם מספיקים לעשות במשך היום את כל מה שתכננתם לאותו יום או שאתם דוחים מטלות ליום המחרת? דוחה חבר או חברה שלכם מתקשרים אליכם בזמן ממש לא מתאים מבחינתכם, אתם אוטוטו צריכים לצאת מהבית, מה אתם עושים? עונים ואומרים שאני צריכה לצאת הרוכסן של המכנס של חבר/ה שלכם קצת פתוח, מצב קצת לא נעים אפשר לומר, מה תעשו? האם התשובה שלכם תשתנה במידה והמדובר בידיד/ה ולא בחבר/ה טובים שלכם? אגיד, ואולי אגיד, לא בטוח כל הכיתה צוחקת על מצב מסויים בקשר לחבר/ה טוב שלכם, אפשר להבין אותם בהחלט, אך מצד שני מדובר בחבר/ה טוב שלכם - מה אתם עושים? לא צוחקת או משו איך הייתה הנשיקה הראשונה?
עם מי? אלכס את מאמינה באהבה? מה? מתי פעם אחרונה התקלחת: אתמול מתי פעם אחרונה עשיתם שעווה/גילחתם: אממ יום רביעי טמפון או תחבושת: תחבושת אם טמפון, או-בה או טמפקס:
אם תחבושת, אלוויס אולטרה החדשות או קוטקס:
מתי פעם אחרונה שעשיתם גבות: אף פעם מתי פעם אחרונה הורדתם זקן/שפם: אף פעם במכונה, קרם, חוט או שעווה: שעווה איזה חברה: לאיודעת כמה בשמים יש לכם: כמה אילו: בלע נוהגים לחטט באף?: לא ובאוזן?: אממ רק כשאני יוצאת מהמים איפשהו וזה סתום כזה מנקים כל יום או שאוהבים שיש במבה באוזן?: כל שלושה ימים בערך קשקשים, יש/אין? אין איזה שמפו: מוי כיף פין או פות: מה ישנים ערומים?: לא מתחזים לאנשים אחרים בפורומים?: לא שונאים את עצמכם?: לא אוהבים דברים באורך ממצוע של 18 ס"מ עבים וחמים? ברור אם כן, רוצים תירס?יא זה של אלכס! האם אכלתם פעם סמבוסק? לא סביח? לא בקלוועה? כן אין לי כוח לחלק האחרון מה

למעלה