שאלוןןןןןןןןןןןן

נרקי

New member
שאלוןןןןןןןןןןןן../images/Emo124.gif

בתקווה שזה יעורר ת'פורום..אבל בטח המשיח יגיע לפני
שם: גיל: מזל: איזור מגורים: עיסוק בחיים: אהבה ראשונה. איזה גיל? עם מי? איפה הכרתם? עדיין ביחד? <מה לעשות יש כאלה מתמזל מזלם והם עדיין עם האהוב/ה הראשון/ה> עוד כמה שנים אתם רואים את עצמכם כלא רווקים?
מתי עישנתם ת'סיגריה הראשונה?
מתי שתיתם את האלכוהול הראשון? מתי קיימתם יחסי מין בפעם הראשונה? מתי הייתה הפעם האחרונה?
מה אכלתם לאחרונה? מה שתיתם? מי התקשר אליכם בפעם האחרונה? מי שלח סמס בפעם האחרונה? איזה חברת סלולר אתם? מרוצים? מאמינים באלוקים? הולכים לבית כנסת? מה החלום שלכם? יאלה תענו

יאללה רק כי באמת מצ'עמם לי

שם:דקלה גיל:אוטוטו 29 (אבל מי סופר ?) מזל:עקרב איזור מגורים:מרכז עיסוק בחיים:מכירות במלון לא חוויתי אהבה ראשונה .... עדיין עם מי? איפה הכרתם? עדיין ביחד? <מה לעשות יש כאלה מתמזל מזלם והם עדיין עם האהוב/ה הראשון/ה> עוד כמה שנים אתם רואים את עצמכם כלא רווקים? מתי עישנתם ת'סיגריה הראשונה?קצת לפני צבא מתי שתיתם את האלכוהול הראשון?בטיול לפולין גיל 15 מתי קיימתם יחסי מין בפעם הראשונה?אויש מפדח מאוחר ביותר 25.5 מתי הייתה הפעם האחרונה?שבת מה אכלתם לאחרונה?קבב וצ'יפס מה שתיתם?בירה שחורה מי התקשר אליכם בפעם האחרונה?חברה (נתי ) מי שלח סמס בפעם האחרונה? איזה חברת סלולר אתם?כחול מרוצים?ככה הכל אותו דבר מאמינים באלוקים?מאמינה שהוא קיים הולכים לבית כנסת?לא מה החלום שלכם?להיות בריאהושכל משפחתי יהיובריאים למצוא חתן להוליד ילדים להיות וטרינרית או אדריכלית לעשות בנג'י לטוס לארהב להמשיך ??????

נרקי

New member
מפדח שעשית את זה בגיל 25 וחצי?

חכי שתקראי ת'תשובות שלי

נרקי

New member
תשובות

שם: נרקי
מזל: מאזניים
איזור מגורים: מרכז
עיסוק בחיים: סייעת בגן ילדים
אהבה ראשונה. איזה גיל? 17 עם מי? איזה מישהו הורס. שהוא התחתן לפני שבועיים
איפה הכרתם? באירוע בדימונה עדיין ביחד? <מה לעשות יש כאלה מתמזל מזלם והם עדיין עם האהוב/ה הראשון/ה> איזה ביחד אמרתי שהוא התחתן לפני שבועיים
עוד כמה שנים אתם רואים את עצמכם כלא רווקים? יאלה לא יודעתתתת מתי עישנתם ת'סיגריה הראשונה? בגיל 15 מתי שתיתם את האלכוהול הראשון? וואי לא זוכרת. מתי קיימתם יחסי מין בפעם הראשונה? אממ
לפני שבועיים שלוש בערך.. כן לא מזמן
מתי הייתה הפעם האחרונה? ביום שבת
מה אכלתם לאחרונה? כבד מה שתיתם? קולה מי התקשר אליכם בפעם האחרונה? אמא שלי מי שלח סמס בפעם האחרונה? חברה שלי
איזה חברת סלולר אתם? סלקום
מרוצים? כן. מאמינים באלוקים? כן הולכים לבית כנסת? לא תמיד מה החלום שלכם? להיות מאושרת ומוקפת בהמון אהבה

../images/Emo6.gif סוף סוף חזרנו לשיגרה

שם: זהר גיל 40 ( אוטוטו 41 ) אזור מגורים: דרום רמ הגולן עיסוק בחיים: מחפש עבודה אהבה ראשונה איזה גיל : 17 עם מי? בחורה שפגשתי בקורס משהו על דמוקרטיה איפה הכרנו? ראה תשובה אחת מעלה עדיין ביחד? לא עוד כמה שנים רואים עצמכם כלא רווקים? אין לי מושג מתי עישנתם את הסיגרה הראשונה? גיל 17 ואת האחרונה ב- 4.1.95 מתי שתיתם את האלכוהול הראשון? היכן שהוא גיל 16 מתי קיימתם יחסי מין פעם ראשונה?21 מתי הייתה הפעם האחרונה? מאחר וזה פורום פתוח התשובה תישאר חסויה
מה אכלתם לאחרונה? סלט ירקות גדול ( 700 ג' ) 2 פ' לחם חיטה מלאה שאפיתי בעצמי, כוס יוגורט וזהו מה שתיתם? מים קרים בכוס של קרלסברג ( חצי ליטר ) מי התקשר אליכם בפעם האחרונה? לא זוכר מי שלח אס-אמ-אס בפעם האחרונה? חברת הסלולר
איזה חברת סלולר אתם? סלקום מרוצים? כן מאמינים באלוקים? לא הולכים לבית כנסת? לא מה החלום שלכם? 50 מיליון בלוטו ולחיות חיים רגועים מעניינים ומלאי למידה.

יש מחצית

שם:חי גיל:25 מזל:מאזניים איזור מגורים:חיפה עיסוק בחיים:סטודנט, מורה פרטי, משקיע אהבה ראשונה. איזה גיל?15-16 עם מי?יעל, התחתנה לפני שבועיים איפה הכרתם?בכיתה י' עדיין ביחד? <מה לעשות יש כאלה מתמזל מזלם והם עדיין עם האהוב/ה הראשון/ה>לא עוד כמה שנים אתם רואים את עצמכם כלא רווקים?2-3, פחות עניין של ויותר עניין של מישהי שתתאים לי מתי עישנתם ת'סיגריה הראשונה?אף פעם מתי שתיתם את האלכוהול הראשון?גיל 16 מתי קיימתם יחסי מין בפעם הראשונה?גיל 16 בערך מתי הייתה הפעם האחרונה?
מה אכלתם לאחרונה?שניצל טעים מה שתיתם?מים מי התקשר אליכם בפעם האחרונה?אמא של ילד שרוצה שאלמד אותו מתמטיקה. מי שלח סמס בפעם האחרונה?חבר איזה חברת סלולר אתם?אורנג' מרוצים?מאוד מאמינים באלוקים?כן! הולכים לבית כנסת?מעט מה החלום שלכם?להיות מאושר

ש חף

New member
יאללה

שם: *** גיל: 24.5 מזל: טלה איזור מגורים:שרון עיסוק בחיים:חינוך בלתי פורמלי +סטודנטית אהבה ראשונה. איזה גיל? 18 (אני לא מחשיבה את כל השטויות של גיל 16 לפני כן) עם מי? עם האקס של החברה שלי איפה הכרתם? דרך חברה שלי.... (כמה שזה נשמע לי הזוי עכשיו) עדיין ביחד? <מה לעשות יש כאלה מתמזל מזלם והם עדיין עם האהוב/ה הראשון/ה> היינו בנתק ואז בקשר ושוב נתק ופה ושם במסג'ר.... לא שמעתי ממנו המון זמן וזה לא באמת מעניין אותי היום. עוד כמה שנים אתם רואים את עצמכם כלא רווקים? מתי שזה יקרה ויהיה נכון - אין זמן מוגדר מתי עישנתם ת'סיגריה הראשונה? בגיל 17 מתי שתיתם את האלכוהול הראשון? בגיל 19 מתי קיימתם יחסי מין בפעם הראשונה? 18 וחצי מתי הייתה הפעם האחרונה? ממממ... מה אכלתם לאחרונה? פסטה ברוטב עגבניות מה שתיתם? מים מינרלים מי התקשר אליכם בפעם האחרונה? הבוס שלי מי שלח סמס בפעם האחרונה? אחותי איזה חברת סלולר אתם? סלקום מרוצים? די מאמינים באלוקים? לא הולכים לבית כנסת? לא מה החלום שלכם? אושר,תמיד

למעלה