שאלוןלוןלון

noooga

New member
עונה...../images/Emo60.gif

1. מהו נושא השיחה השנוא עליך? אממ.. כשמדברים על איך הלך מבחן שהיה לפני כמה דק'. 2. האם אתם נהנים מהארוחות המשפחתיות? כן! 3. כתבתם אי פעם שיר? לא 4. פורסם/למגירה? 5. אתם אוהבת את הצחוק שלך? אין לי בעיה איתו 6. אתם מדברים הרבה בטלפון? לא ממש ממש הרבה 7. מהי האמונה החזקה ביותר שלכם? האמונה בה' 8. מה המוטו שלכם בחיים? לא יודעת 9. בוכים בשירים? לא 10. אוהבים את החדר שלכם? לא ממש 11. מתי בפעם האחרונה יצאתם לטיול משפחתי? אמממ.. לפני הרבה זמן 12. את מי אתם הכי שונאים? לא באמת שונאת מישהו ממש ממש.. בעצם כן- את היטלר. 13. והכי הכי אוהבים? יש הרבה 14. חבר יש? לא 15. שברו לכם פעם ת'לב? אממ.. לא ממש טפו טפו טפו 16. שברתם למישהו ת'לב? מקווה שלא.. 17. אתם אוהבים שאלונים ארוכים? מחבבת טוב...כי יש עוד כמה שאלות.. 18. התקופה המאושרת בחייכם: יסודי, חטיבה או תיכון? יסודי 19. מתי הייתם חולים בפעם האחרונה? בחנוכה 20. יש לכם חדר לבד? כן 21. השעה הכי מוקדמת שקמתם בה אי פעם: שונאת שאלות כאלו! כאילו אני זוכרת.. 22. השעה הכי מאוחרת שקמתם בה אי פעם: כנ"ל 23. סמיילי מועדף:
24. מישהו שלא ראיתם הרבה זמן: נתי 25. החבר האחרון שהיה לו יומולדת, ומתי? אורטי- 24.12 26. 3 אנשים שמעצבנים אתכם: אייל, אייל, אייל 27. 2 אנשים שאתם רוצים לחבק עכשיו: לא יודעת 28. במשפחתך, מי מכין את האוכל הכי טעים? אמא ואבא 29. מה אתה יודע להכין? סלט, חביתה, אורז.. 30. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי 31. היית עושה צניחה חופשית? נראה לי 32. החדר שלכן מבולגן או מסודר כרגע? מבולגן קצת 33. תסתכלו לאחור: מה אתם רואים? את הדלת לחדר שלי 34. הפדיחה הכי גדולה שאתה זוכר: די! 35. ניסית לעשות אי פעם דיאטה? לא.. טפו טפו טפו 36. עם כמה אנשים דיברת/אתה מדבר בזמן מילוי השאלון? 2

juds1

New member
עונה../images/Emo3.gif

שאלון 1. מהו נושא השיחה השנוא עליך? שמדברים על משהו שאין לי בכבלים... 2. האם אתם נהנים מהארוחות המשפחתיות? כן 3. כתבתם אי פעם שיר? כן 4. פורסם/למגירה? למגירה 5. אתם אוהבת את הצחוק שלך?כן 6. אתם מדברים הרבה בטלפון? כן...מאוד 7. מהי האמונה החזקה ביותר שלכם? ה'! 8. מה המוטו שלכם בחיים? חייך
9. בוכים בשירים?לא:-O 10. אוהבים את החדר שלכם? כן
11. מתי בפעם האחרונה יצאתם לטיול משפחתי? בחנוכיף...סתם, בחנוכה 12. את מי אתם הכי שונאים? הערבים וכל האויבים בקיצר 13. והכי הכי אוהבים?משפחה וחברות 14. חבר יש? כן 15. שברו לכם פעם ת'לב?לא 16. שברתם למישהו ת'לב?כן 17. אתם אוהבים שאלונים ארוכים?תלוי מתי טוב...כי יש עוד כמה שאלות.. 18. התקופה המאושרת בחייכם: יסודי, חטיבה או תיכון? אני עדיין ביסודי...אז נעשה מעון, גן או יסודי...חחחח סתם יסודי(מן הסתם) 19. מתי הייתם חולים בפעם האחרונה?לפני חודש 20. יש לכם חדר לבד? כן 21. השעה הכי מוקדמת שקמתם בה אי פעם: 4 22. השעה הכי מאוחרת שקמתם בה אי פעם: 13 23. סמיילי מועדף:
24. מישהו שלא ראיתם הרבה זמן:חברה שלי מארה"ב 25. החבר האחרון שהיה לו יומולדת, ומתי? לא זוכרת אבל לחברה שלי יש מחר 26. 3 אנשים שמעצבנים אתכם:אחותי, אחותי ובו נחשוב.........אחותי! 27. 2 אנשים שאתם רוצים לחבק עכשיו:אחותי...ברור וואלה אני רוצה למחוץ אותה משמחה 28. במשפחתך, מי מכין את האוכל הכי טעים? אמא 29. מה אתה יודע להכין? אמממ כל מיני 30. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? יחיד 31. היית עושה צניחה חופשית?כן 32. החדר שלכן מבולגן או מסודר כרגע? מסודר בערך 33. תסתכלו לאחור: מה אתם רואים? ספה 34. הפדיחה הכי גדולה שאתה זוכר: אמממממ יש מלא 35. ניסית לעשות אי פעם דיאטה?לא 36. עם כמה אנשים דיברת/אתה מדבר בזמן מילוי השאלון?אמא שלי אחותי חברה שלי(התקשרה) ודוד שלי(גם התקשר)

וסופסופפפפפ

אנייייייי היום חופש, כזה שולט... =] אולי אני אלך לחדר כושר.. בלעכס 1. מהו נושא השיחה השנוא עליך? האממ.. שמדברים על המבחןןןןןןן 2. האם אתם נהנים מהארוחות המשפחתיות? תלוי במצב רוח, רוב הפעמים כן 3. כתבתם אי פעם שיר? כע... :$ 4. פורסם/למגירה? מגירה.. או יותר נכון לפח 5. אתם אוהבת את הצחוק שלך? חחחחחח.. יחסית. הוא משעשע 6. אתם מדברים הרבה בטלפון? בערך.... אתמול ביבי סיטר דיברתי עם נעושקה שעה, והיה כזה מצחיק...
וגם קיבלתי 40 דוללללללררררר!! ארבעיםם!!! לארבע שעות מעפנות 7. מהי האמונה החזקה ביותר שלכם? הקב"ה 8. מה המוטו שלכם בחיים? בלעכס. למה מוטו? אני אוהבת את החיים, מספיק, חיה איך שבא לי, בלי מוטו 9. בוכים בשירים? מדי פעם... לכי ילדה וכאלה 10. אוהבים את החדר שלכם? לא 11. מתי בפעם האחרונה יצאתם לטיול משפחתי? אתמול, היה מזה כיף 12. את מי אתם הכי שונאים? *** 13. והכי הכי אוהבים? משפחה, חברות 14. חבר יש? לא =/ 15. שברו לכם פעם ת'לב? הממ 16. שברתם למישהו ת'לב?הממ 17. אתם אוהבים שאלונים ארוכים? תלוי... טוב...כי יש עוד כמה שאלות.. באבו, מתוחכם 18. התקופה המאושרת בחייכם: יסודי, חטיבה או תיכון? הממ כיתה ח'. 19. מתי הייתם חולים בפעם האחרונה? הויש, לא זוכרת 20. יש לכם חדר לבד? לא... וטוב שכך 21. השעה הכי מוקדמת שקמתם בה אי פעם: 5-4 22. השעה הכי מאוחרת שקמתם בה אי פעם: 2 23. סמיילי מועדף: לוידעת, משתנה לי. 24. מישהו שלא ראיתם הרבה זמן: יש מישו שלא? 25. החבר האחרון שהיה לו יומולדת, ומתי? לא זוכרת, בחיי... 26. 3 אנשים שמעצבנים אתכם: המממממממממממממממממממ, שתי אחייותי היקרות פה לידי וצופות בי. אז הממ... 27. 2 אנשים שאתם רוצים לחבק עכשיו: הדסוש, ולוידעת מי עוד. נמאס לי מכולן. 28. במשפחתך, מי מכין את האוכל הכי טעים? אמא 29. מה אתה יודע להכין? דגנים [?] 30. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי 31. היית עושה צניחה חופשית? כע!! 32. החדר שלכן מבולגן או מסודר כרגע? מבולגגגגגגגגגגןןן 33. תסתכלו לאחור: מה אתם רואים? הדר 34. הפדיחה הכי גדולה שאתה זוכר: סיפרתי אותה פה נראה לי... 35. ניסית לעשות אי פעם דיאטה? בוודאי 36. עם כמה אנשים דיברת/אתה מדבר בזמן מילוי השאלון? שתיים קומוסטס?? יבש פה!! יללא להקפיץ את הפורוםםם!!

למעלה