שאלה...

jimalaya1

New member
שאלה...

שלום, פתחתי פריסת ניתוח קשר בין אישי, לגבי היחסים שלי ושל החבר שלי אשמח אם מישהו יוכל לפרש לי זאת: צד שואל - אביר הגביעים מה עוזר - הכוהנת הגדולה מפריע - שתי דסקיות הצד השני - התאמה (VIII) פוטנציאל הקשר - שני גביעים תודה :)

לא הבנתי

מה זה "דיסקיות", מה זה "התאמה" וכו'. האם את יכולה לרשום את הקלפים שיצאו בפריסה בשמותיהם?

jimalaya1

New member
הטארוט של קראולי

דיסקיות = מטבעות והתאמה זה הקלף ה- 9 בארקנה הגדולה.. הפריסה היא: צד שואל - אביר הגביעים מה עוזר - הכוהנת הגדולה מפריע - שני מטבעות הצד השני - צדק (VIII) פוטנציאל הקשר - שני גביעים ** לא פתחתי בתוכנה במחשב כי נראה לי טוב יותר לפתוח לבד... תתקני אותי אם אני טועה

נדמה לי

שבפורום הזה נוהגים להיעזר בפריסות הממוחשבות (קישור למעלה). אם לא, אשמח אם יתקנו אותי ונוכל לפרש את הפריסה שלך.

jimalaya1

New member
לפי הפריסה הממוחשבת..

תוצאות הפריסה הבין-אישית: צד השואל - המוות הצד השני - חמש המטות מה עוזר - הירח מה מפריע - עשר החרבות פוטנציאל הקשר - הקיסר תודה :)

הי

רואים שעברת שינוי גדול מאד, אבל יחד עם זאת יש אצלך הרבה דברים לא פתורים, הרבה דאגות ומחשבות. האם את פוחדת מכישלון היחסים? מהרס היחסים שלכם? ואם כן - מדוע? את מרגישה משהו לא ברור בקשר אליו?

jimalaya1

New member
אין לך מושג כמה שאת צודקת

אני אוהבת אותו, אין לי ספק בכך. לא משעמם לי איתו לרגע תמיד יש לנו מה לעשות יחד ואנחנו מדברים על הכל. אבל... לפני כ- 5 שנים סיימתי מערכת יחסים עם אהבה לא פחות גדולה מזאת, ובכל מיני סיטואציות אני מעלה את השם ומספרת דברים מאותה מערכת יחסים. לא הייתי חוזרת לשם כי אני לא חוזרת אחורה וטוב לי איפה שאני נמצאת. הרבה דאגות ומחשבות... כן, אני מפחדת בעיקר שהיחסים האלו ייגמרו מהסיבה הפשוטה שאני אוהבת אותו והוא גם חבר מאוד טוב שלי עוד לפני שנהיינו זוג. לא הייתי רוצה לאבד אותו. אני יודעת שמבחינתו הוא גם לא היה רוצה לאבד אותי בתור ידידה אם חלילה נפרד, שאני חשובה לו לא פחות משהוא חשוב לי. טוב, נראה לי שאני מקשקשת לך יותר מידי.. אבל את צודקת. אולי אפשר לשאול מה אפשר לעשות על מנת להיגמל מהחששות האלה, שללא ספק מפריעות במערכת יחסים??

ג'ימליה

שכחתי לציין משהו חשוב שעולה בפריסה: נראה כי לחבר שלך יש חשד (גם אם הוא לא אומר לך וגם אם זה לא נכון מצידך) שיש לך מישהו אחר. זה מעסיק את מוחו. אני מציעה לך לשבת לדבר איתו גם על זה, אם תרצי.

jimalaya1

New member
איך מעלים דבר כזה????

אין שום סיכוי בעולם שיהיה לי מישהו אחר, וברור שהיייתי שמחה לשאול אותו על זה, אבל מפחיד אותי להעלות את הנושא שפתאום לא יצוצו לו רעיונות... מבחינתו למה בכלל אני מעלה את זה.. אנחנו מדברים על הכל, הוא יודע ומודע לכל הפחדים שלי וממש לא ברור לו (הוא גם שואל אותי), למה אני מדברת איתו על מה יהיה כשניפרד.

תראי

לא צריך לשאול או לומר כל דבר ישירות. אבל אם תחליטי לדבר איתו על הפחדים שלך, אולי יצופו גם הפחדים שלו ותוכלי לומר לו שאין סיכוי שיש לך מישהו אחר. זה פשוט משהו שעלה בפריסה שמעסיק אותו. לגבי הפחדים שלך מה יהיה כשתיפרדו: אני אישית חושבת שזה נורא טבעי שיש מחשבות כאלה, שאנחנו לא רוצים לאבד את האהובים שלנו. אם השיחה שלכם תבוא ממקום טוב, ממקום של אהבה, ממקום של יחסים חזקים ותומכים, אני לא רואה שום בעיה. א-ב-ל: אל תעשי שיחה כ"כ גלויה ופתוחה אם תחושת הבטן שלך אומרת לך לא לעשות זאת. תמיד תקשיבי לעצמך ותעשי רק מה שנכון לך! אם תצטרכי עזרה נוספת, אני פה. בהצלחה!!!

תודה רבה לך שלי על הזמן והסבלנות..

עוד מעט אני הולכת אליו :) מקווה שיהיה בסדר. אני לא ממש יודעת ללכת סחור סחור, רק ישר ולעניין. יהיה בסדר, מחשבות חיוביות :) תודה ושבוע טוב.

jimalaya1 ואוברגידה

שני ניקים של אדם אחד. קיבלת מענה לשאלתך בדיוק לפני יומיים .פריסות חוזרות ונשנות באותו נושא לא תורמות.

למעלה