שאלה

eXeleratioN1

New member
שאלה

אם יש לי תומך חודשי ומחקו אותי 3 פעמים אני יכול לחדש את התומך שלי אם אני יתקשר אחרי שמחקו אותי?!

L S Dance

New member
תשובה

לא,לא ניתן לחדש את התומך ולהעביר אותו יותר מ3 פעמים בחודש..תומך ניתן להעברה אך ורק 3 פעמים בחודש ולא יותר.

meidanbeitar

New member
בברכה, ערן.*

למה אתה מטעה אותו?

ואתה עוד אמור להיות אדום אפשר לחדש למדינה שהושמדה את התומך אם היא הושמדה כשהתומך עוד היה פעיל אני עשיתי את זה יותר מפעם אחת! ניתן להעביר אותו רק 3 פעמים בחודש אבל הוא לא שאל על להעביר הוא שאל אם ניתן לחדש וזה אפשרי אם המדינה הושמדה כשהתומך עוד היה פעיל!

M H C

New member
הוא לא מטעה..

אם היה לו תומך של חודש והושמד 3 פעמים שאר הזמן הלך לעולמו כי לא ניתן להשתמש בו כבר הוא רק של חודש ומן הסתם הוא לא ישאר עוד זמן כדי להחזיר אותו שוב

הוא כן מטעה אותו

כי הוא שאל אם אפשר לחדש למדינה שהושמדה את |הדגש{התומך לא אם אפשר להעביר את הזמן שנשאר תקרא שוב את התגובה שלו "לא,לא ניתן לחדש את התומך ולהעביר אותו יותר מ3 פעמים בחודש" כשהשאלה בכלל היתה אם אפשר לחדש אותו למדינה שהושמדה ואפשר אם אם התומך עדיין פעיל אני יודעת מה אני מדברת בנושא הזה כי עשיתי את זה לא פעם!

M H C

New member
../images/Emo4.gif אם היית מדגישה עד סוף המשפט

אולי אז היית מבינה שהוא הסביר מעולה

אם היית קורא יותר טוב

את השאלה המקורית היית מבין שהוא כן הטעה אותו כי הבחור לא שאל כמה פעמים אפשר או אם אפשר להעביר תומך אחרי חידוש גם אם מושמדים שלוש פעמים אלא הוא שאל אם אפשר לחדש תומך למדינה מושמדת והוא אמר לו שזה לא אפשרי כשזה כן אפשרי=הטעה אותו או מחוסר ידע שלו בתומכים או בכוונה

meidanbeitar

New member
נמאסססססססססס

תהרגי אותו על זה שניסה לעזור וזהו.. יש לך בעיות עם האדום שלו ? יופי לך
מי שמוחק את ההודעה הזאת שוב אוהד הבועל ******************

SHITBREAK3

New member
דייייייייייייי לא נכוןןןןןןןןןןןןן

ואני חשבתי שהם חומים עם נצנצים

כן אם השמידו אותך כשהתומך עדיין

פעיל אתה יכול לחדש אותו ולהעביר אחרי שיעברו הימים שנותרו לך עד שתוכל להעביר

תשובה ../images/Emo45.gif

ברגע שהיה לך תומך ומדינתך הפסידה 3 פעמים , עדיין אתה יכול להוסיף ימים ולגרור את הטכנולוגיות לאחר שאחד החיסולים עליך הסתיימו . כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על מספר הימים שנשארו לתומך שלך ותכנס לחלון קנית התומך . מקווה שעזרתי .

למעלה