שאלה

comer789

New member
שאלה

אני לא שופט כאן אף אחד, אבל בכל זאת, איך אתם מסבירים את התמיכה הזאת שלכם בבגידה? איך אתם יכולים לעודד פגיעה שכזאת באמון שבן הזוג שלכם נותן לכם(גם אם הוא לא ידע).

nona169

New member
אתה לא צריך לשפוט אנשים

עד שלא תגיע למקומם למרות שמקנן בי החשד שאם אתה כאן,אז אתה בהחלט באותו מקום כמו כל הנוכחים אז במקום לשאול שאלות קשות על הבוקר בוא תשתלב....הנאה מובטחת{ולאו דווקא במובן שאתה חושב}

comer789

New member
אני דווקא נראה לי אשמח להשתלב

זה אחלה פורום לדון בו על מערכות יחסים בהרבה היבטים...

Doggy Lover

New member
את עמדתי בנושא

מי שמגיע לבגידה, סימן שמשהו חסר לו... השאלה אם הוא מוכן לשלם את מחיר החוסר ולהמשיך להיות נאמן במחיר של הקרבה עצמית, או שהוא מחליט להשלים את החוסר במחיר של בגידה באימון... זה מה שנקרא באנגלית: to be between a rock and a hard place אבל אפ'חד לא אמר שהחיים קלים

התמיכה כאן...

היא של אנשים באנשים... אם היית שם לב, אנשים כאן מפרגנים אחד לשני על המון דברים...ולא רק "יאללה תזדייני איתו ותחזרי עם חיוך הביתה" אבל אני משערת שלא שמת לב...אולי בגלל גילך ה"מופלג"? לפעמים כדאי לחשוב פעמיים לפני שלוחצים "שלח" סופשבוע נפלא!

יפה אמרת...

מסכימה איתך בהחלט. יש כאן אנשים מול אנשים, לא שופטים (טוב נו, בדר"כ). "יש המטביעים את צרותיהם ויש המלמדים אותן לשחות...." כל אחד והסיבה שלו להגיע לבגידה...

יפחושית

New member
מה אתה מחפש פה על הבוקר כומר?

אנחנו לא מעודדים בגידה, אלא תומכים האחד בשני עם הדילמות המוסריות שעוברות עלינו, וכאן זה המקום שאפשר לשתף מבלי לקבל ביקורת ולהרגיש בסדר (יחסית) עם עצמנו. אנחנו לא מעודדים בגידה, אבל מבינים מתוך ניסיון מר שלמדנו על בשרנו מה מוביל אליה. כשאתה נמצא בזוגיות ואתה הרבה פעמים מרגיש לבד, לרוב מתוך מחסור באינטימיות מהצד השני, ואתה מתחיל לאבד את אנרגיית החיות שלך, ומרגיש פחות גבר או אישה, פתאום מגיע אדם אחר, שמחזיר לך את התחושות הללו, שגורם לך להרגיש שוב את הריגוש ואת הפרפרים, ומכניס קצת צבע לחיים האפורים שנהיו לך. אני לא מצדיקה את זה, אבל זה כן נותן את הכח להמשיך הלאה, ולא תמיד זה חייב להימשך. אז במקום לשפוט, עד שלא תהיה במקום הזה, תנסה להבין . שיהיה לך סופשבוע נעים!

למעלה