שאלה

Krishi

New member
כשהבחורה בין הגילאים 14-16

צריך להיות הפרש של מקסימום 3 שנים בינה לבין הגבר. אז כן, זאת עבירה פלילית ואני השתתפתי בשרשור ההוא שדן על החוק בתור זה שהביא את החוקים עצמם אז אני יודע.

JamicaniT

New member
חבל שרק באיומים זה צריך לעבוד ..

אבל כן. כמו שאמרו לפניי. הוא מאיים שהוא יפרסם תמונה שלך. תאיימי שאת הולכת עם כל זה למשטרה. בהצלחה.

walna1

New member
למה, שיפרסם..

סתם סתם מה הוא מאיים עלייך תלכי באמת לאיזה משטרה למה שהם יהרגו את אבא שלך לא נראה לי שיהיה לזה קשר אליו או שתביאי איזה מבוגר בתחפושת שוטר אליו בואנה עוד לא שמעתי על בנאדם כזה, עוד בגיל כזה.. פיי

SexXx Machine

New member
בנאדם בתחפושת שוטר?<<

את יודעת בשביל שהוא יוכל בכלל לדבר איתו (בתור שוטר) הוא אמור להראות לו תתעודת שוטר או אאיך שקוראים לזה.. =\ אז בלי שטויות =]

לפני 10 דקות חזרנו מהמשטרה

לא התלוננתי כי השוטר אמר שהוא מכיר את הבחור ואי אפשר לעשות לו משהו מותר לפרסם את שמו כאן....או שלא... אגב הוא שומר צ'אט בתפוז למי שמתעניין ונדלקתי עליו כי הוא נראה צעיר לגילו לכל המתעניינים..... לא משנה גם ככה ההורים שלי חוזרים למונטיראול לעוד שנת שבתון לשם הוא לא ירדוף אחרי

walna1

New member
מה? אם הוא מכיר אותו אז אי אפשר

לעשות לו כלום? למה לא??

השוטר אמר

אי אפשר היה להוכיך שאת היית איתו מילה שלך נגדו[ומצרף לי מכתב מהאתר תפוז שמאשר שהוא בסדר] אז אולי את מה שרשמתי פה אפנה לאתר מתחרה ושם תיהנה התגבות יותר נורמליות......

Hubert Hubert

New member
מה? מה קשור מכתב מהאתר תפוז?!

זה כמו פתק מההורים? מה זה החרטא הזה?

walna1

New member
בסדר אבל עדיין הם יכולים להגיד לו

משהו נגד פרסום התמונה

Katya Rotvailer

New member
אם עד עכשיו לא פנית ליועצת..

לכי עכשיו, מזתומרת הם מכירים אותו?! בגלל קשרים לא ישפטו אותו??? חייבת להיות דרך, תתייעצי עם היועצת!!!!!!!

TheOrion

New member
יש בעיה עם פנייה למשטרה.

אנשים פה בפורום שוכחים שחובת ההוכחה במקרה הזה היא על הנערה. הרי זה חוקי לגמרי שהיא תסתובב עם בחור בגיל 29. זה לא היה חוקי אם הקשר הוא רומנטי. כל עוד אין לה הוכחה שמראה מעבר לכל ספק כי הקשר בינה לבין הבחור היה רומנטי, הרי שהיא לא יכולה לצפות שהמשטרה תעצור אותו. אני בטוח שאנשים מהפורום הזה, גם בגילים 14-15 מסתובבים לעיתים עם אנשים המבוגרים מהם ביותר משלוש שנים(או שמא אני טועה, וכולם פה ת-מ-י-ד עם אנשים בגילם? גם כשנפגשים עם השכנים, או כל פעילות תמימה לחלוטין שנעשית עם מבוגר). וד"א, התמונה הזו היא לא הוכחה חותכת לכך שהקשר ביניהם היה רומנטי. הרי ייתכן, מבחינת המשטרה, שהנערה החביאה את התמונה בביתו בזמן שהיא היתה אצלו בביקור תמים לחלוטין. זו בהחלט אפשרות. הוכחה חותכת תהיה הפילים של התמונה. הוכחה חותכת תהיה עדות בזמן אמת(כלומר, חבר שראה אותם ביחד ב"דייט", חברות שהיא סיפרה להן על הקשר ביניהם וכד'. כמה שיותר, יותר טוב). עוד בעיה בתלונה שלה במשטרה זה העובדה שלבחור יש את "תפוז" שממליץ עליו כאדם ישר וטוב. מכתב שכזה הוא אמנם לא הוכחה שהבן אדם מושלם, אבל הוא בהחלט יכול להטיל דופי על תלונה כזו מפוקפקת ללא הוכחות. הצעה שלי? נסי למצוא הוכחות כלשהן שיש לך. צילומים של שניכם ביחד מחובקים באופן שהוא יותר מידידותי. מכתבים שהוא כתב לך. פגישות של שניכם שבהן הוא השתמש בכרטיס אשראי כדי לשלם על הארוחה(לדוגמה, ארוחה זוגית במסעדה רומנטית, זו דוגמה מעולה) ודבר אחרון; אין דבר כזה שבחורים בגיל שלך לא עושים לך את זה. או שאת לא מחפשת טוב, או שאת לא יודעת איפה לחפש. את לא הנערה הכי בוגרת בעולם, ואת לא מעל כולם. אם תחפשי טוב את תמצאי את הבחור שתואם לך בבגרות שלו, במראה שלו ובתחביבים שלו. בלי קשר לגיל שלו.

Forever NemeSh

New member
בת 15 עם בן 29../images/Emo35.gif חולני משהו..

מצטערת, אבל זו דעתי. אפילו אני לא מתקרבת לגיל הזה (אני בת 20) בכל אופן, אני חושבת שלנסות לאיים עליו עם משטרה יכול להיות נסיון.. לא יודעת כמה מובטח, אבל יכול להיות. אני הייתי הולכת עם זה למשטרה בלי לומר לו על זה בכלל.. לא יהיה לו אפשרות לזמן תגובה בכלל.. יש דרך שאני יכולה לעזור מעבר? זה ממש מדאיג אותי.
אם את צריכה משהו אני פה

למעלה