שאלה

שאלה

יש לי חבר בן 29 ואני בת 15 אני נראת יחסית מפותחת לגילי,ובנים בגילי לא עושים לי את "זה" אז הכרתי מישהו כוסון שאוהב להיות צעיר ברוחו [ככה הוא אומר] מה אכפת לי זה היה אז היום אני רוצה להפרד ממנו כי בן דוד שלי מאיים שהוא ילך לאבא שלי לספר לו ולאבא שלי יש בעיות לב אז אנחנו נפרדים אתמול הוא אמר לי שאם אני הולכת הוא יפרסם תמונה שלי שהוא צילם פעם בטיול בצפו[רק עם תחתונים] חשבתי לפנות לזה ליועצת בבציפר אבל יש חדשה ואני לא בוטחת בה מה עושים? חוץ למהתאבד כמובן......
ן

11122233311

New member
אממממ

משטרה? כאילו סבבה היה חבר שלך וזה.. אבל עכשיו מסתבר שהוא זין. המשטרה כבר תעצור אותו על בעילת קטינה על זה וגם התמונה שלך לא תפורסם הידד?

Pikachuu

New member
משטרה! בלי סימן שאלה.

וללכת עם הבן דוד , שהוא יסביר את המצב למשטרה.

S i r e N

New member
כמו שאמרו מעליי...

משטרה! אם הוא מאיים עלייך שהוא יפרסם תמונה שלך..תאיימי עליו גם..תגידי לו שתלכי למשטרה..שהוא פדופיל וזה.. כמה זמן הייתם ביחד
[אם אפשר לשאול..
]

Hubert Hubert

New member
מזל שיצאת עם בחור בן 29,

רואים שהוא לא ילדותי כמו שאר בני גילך, שלא עושים לך את "זה".

../images/Emo10.gifאבל....

לאבא שלי יש בעיות לב,משטרה תהרוג אותו,לאלא זה כבר מוגזם מה פדופיל? אני זו ששידלתי אותי

אם יש לך איך.. תמחקי/תשמידי

את התמונה וכל מקור שלה... זה 1. 2. בן דוד שלך אדיוט בדיוק כמו החבר שלך. 3. לכי ליועצת, היא שם לעזור לך.

Shusho

New member
משטרה אכן תשתיק אותו

במיוחד כשהיחסים בניכם לא חוקיים וזה יפגע בו.

אני חושבת שהוא אמור לחשוש הרבה

יותר... גבר בן 29 שיוצא עם בחורה בת 15- זאת עבירה פלילית. פשוט תציבי בפניו את העובדה הזאת, נראה אם הוא יעז להמשיך עם האיומים המטומטמים שלו. מה לעזאזל חיפשת אצל בנאדם בן 29?? ביצים שמגיעות לברכיים?..

Tin Doll

New member
../images/Emo45.gif

האמיני לי, משטרה זה הדבר האחרון שהוא ירצה עכשיו.

lb22

New member
עכשיו תסבירי לי או לפורום בבקשה

למה זה לעזאזל עבירה פלילית ??? הרי כל עוד הוא לא בעל מרות עליה (קרי מורה שלה , מדריך שלה או כל דבר דומה לזה) מותר על פי החוק..... אז איפה פה העבירה הפלילית? (ואל תנסי להתחכם כי ספר דיני העונשין של ישראל יושב במקרה על המדף שמולי כרגע כחלק מלימודי האקדמאיים..) ואני אתן לך עוד רמז או עזרה קטנה , תעשי חיפוש ללפני שבוע על החוק שדנו פה עליו בצורה מאוד אבל מאוד מדוקדקת.

למעלה