שאלה!?

5elad5

New member
שאלה!?

האם בעזרת A201 של MIO אפשר לגלוש ברשת הביתית או שצריך בשביל זה כרטיס WI-FI? האם לMIO 168RS אפשר לאוסיף כרטיס WI-FI ולגלוש איתו באנטרנט ? .................................................................. אם התשובות הם כמו שאני חושב שחייבים WI-FI אז אפשר להעסיק מזה שאין היתרון לA201 שכן הבלוטוס לא נותן כמעט כלום...... תודה על העזרהההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני ממש לא מסכים אתך.

לדעתי קהל היעד המרכזי של המיו הם מי שמחפש פתרון ניווט זול. ההוכחה הטובה ביותר לזה היא תכולת החבילה אותה מקבלים: זרוע ואקום ומטען לרכב. 201 אמנם יותר טוב מה168, אבל שם המשחק הוא תמורה למחיר וכשאתה מחפש ניווט - 168 מספיק בהחלט. אם אתה רוצה מעבר לזה - לקנות מיו זה לקנות ראש לשועלים. (את ה701 עוד לא ראיתי...)

Compilot

New member
אם כבר אז ההמלצה צריכה להיות 180

על ה 168 לא ההיתי ממליץ: מכשיר שיצא מייצור,בעיות קונקטור קשות ו אנטנת GPS הדורש אנטנת חיזוק במכוניות מסויימות. לא שווא את המחיר הזול!!!

5elad5

New member
אבל??

אבל לא הבנתי האם בעזרת הבלוטוס שב- A201 אפשר לגלוש באנטרנט, ברשת הביתית עם נתב אלחוטי הוא שצריך כרטיס WI-FI ???

צפוני11

New member
../images/Emo207.gif 180 או 169

יש לי אפשרות לרכוש מיו 169 (חדש -יש לציין) במחיר של 1550 או לרכוש מיו 180 במחיר של 1660. השימושים שלי הם לטובת ניווט מדי פעם ובעיקר לטובת עבודה מול ה-Outlook. אצין כי לא חשבתי על שימוש לטובת משחקים או סרטים אבל מי יודע
ורוב הזמן המחשב יהיה על השולחן במשרד ,בתיק או ברכב. עברתי כבר על השירשורים הקיימים בנושא ועולה כי: ה-180 קטן יותר במימדיו הפיזיים, משתמש במעבד חדיש יותר עם קצב שעון נמוך משל ה169, שניהם חולקים אנטנת GPS מתקדמת (אותה טכנולוגיה לצורך העניין) ה-169 גדול יותר במימדיו הפיזיים, משתמש במעבד יותר ישן אבל עם קצב שעון מהיר בכ-25% מה-180 מערכת ההפלה זהה. האם שווה להשקיע עוד קצת ל-180 או שההבדלים לא כ"כ מהותיים לדעתכם? אשמח לדעת מומחים.

למעלה