שאלה

Shusho

New member
יותר מבטאת אותך

מאשר את המפעל שייצר את הבגד. לדעתי, לפחות.

roonas

New member
וואו מגניב

איפו אפשר למצוא עבודות כאלה? רוני אשר

Silent Screams

New member
בינינו, הפורום הזה הפך ../images/Emo204.gif

למיינסטרים. האופנה האלטרנטיבית קצת התמסחרה לדעתי, עכשיו כל פריקונת שמכבדת את עצמה אלטרנטיבית. אופנה אלטרנטיבית נהפכה לאופנת מיינסטרים בעצמה. הייחוד שלה אבד, בהרבה מקומות. לדעתי...

smady by

New member
../images/Emo45.gif אבל.. וזה אבל גדול....

אני לא מתלבשת באופן אלטרנטיבי כי זה לא מיינסטרים וזה ייחודי- אלא כי אני באמת אוהבת את האופנה הזו, אני באמת חושבת שהיא יותר יפה מהמיינסטרים ולכן גם אם היא תהפוך לממוסחרת, ועדין לא החלטתי אם זה טוב או לא (מצד אחד יותר זול- מצד שני הפרחות ימצאו דרך לגרום לבגדים היפים להראות זוועתיים עליהן...
), גם אם היא תהפוך לזה- אני עדים אתלבש ככה- כי אני פשוט אוהבת להתלבש ככה...

ThePiper

New member
לכל אופנה...

יש את המיינסטרים שלה, באופנה אלטרנטיבית המיינסטרים זה ללכת עם אולסטאר, מה שכל פרחה היום עושה, אבל יותר בשוליים יש סגנונות אחרים שגם נחשבים לאלטרנטיביים אבל זוכים לפחות פופולריות, כמו סייבר ופטיש, ואולי גם הם מתישהו יכנסו למיינסטרים, אבל כל העניין הוא למצוא מה שמיוחד בעיניך =)

2noa2

New member
מסכימה איתך

כל כל החנויות האלה כמו NOX הפכו למותג "פריקי". זה מסריח

behind the masc

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo45.gif

בכלל, אני חושבת שגם בפורום הזה וגם בכל מקום שופטים אנשים יותר מדי בגלל הלבוש שלהם. כאילו, אם אתה באמת רוצה להכיר ת`בנדם דבר איתו..אבל לשפוט אותו לפי צורת לבוש זה די דפוק:/ כשבאתי לפורום הזה[לא מזמן], חשבתי שדווקא פה האוכלוסיית אנשים תהייה שונה, כזאת שלא שופטת אנשים לפי המראה שלהם...אבל טעיתי כי גם פה כמו בכל מקום זה ככה. ובאמת האופנה האלטרנטיבית נמצאת עכשיו על כל פאקצה מצויה, אפילו ראיתי פאקצה עם מחוך... והיום זה יותר מדי הופך ל"אני אלבש את זה כי ככה יחשבו שאני "פריקית" או דברים כאלה. אבל בעצם אופנה חוץ מהקטע שאנחנו לובשים אותה כדי לא ללכת ערומים>.<", אפשר לנצל אותה כדי להביע את עצמך. ואם נגיד מישהו לא לובש בגדים שחורים, ניטים, מחוכיך וכ"ו, לא הופך אותו למישהו פחות טוב. אבל מישהו שלובש משהו כדי להדביק לעצמו תווית, או לובש משהו כמו שכולם לובשים..זה כבר הופך אותו לאידיוט.

BiDriL

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo45.gif

אני אישית לובשת הרבה דברים פאקציים כי אני אוהבת אותם.בעיות?

shakush

New member
אבל העניין הוא

שעל כל אחד ואחת מודבקת תווית כלשהי, בין אם הוא רוצה ובין אם הוא לא אי אפשר לצעוק על כל העולם ולהגיד "אני לא ככה וככה" כי ככה זו החברה, קבוצות קבוצות, וכל אחד חיי בה את חיי היומיום שלו, כי אז היה משעמם אם כולם היו באותה ה"קבוצה" כביכול, אמרתי את זה כי הזכרת את הנושא "תוויות" , אבל באמת, לאן שלא תלכו בעולם, על כולם מודבקת "תווית" כלשהי, לאו דווקא שזה קשור בבגדים, אלא באופי, וככה מפולגת החברה

behind the masc

New member
../images/Emo210.gifוזאת הבעיה של החברה שלנו...

ואני לא מסכימה בקשר לקבוצות, מה שרע שיש קבוצות..אני לא אמקרתי שכולם צריכים להיות באותה קבוצה מה שאני מנסה להגיד זה שכל אחד יהיה כמו שהוא וזהו... העניין של הקבוצות יוצר יותר וונאביז, כאלה שרוצים להיות משהו שהם לא..שזה נראה כאילו הם יותר מחקים אחרים ונגררים אחריהם. וזה רע שככה החברה, ובמקום להסכים עם זה וןלהגיד "ככה זה", אפשר לנסות שלנות את זה..או רק לשנות את הסביבה הקטנה שאתה נמצא בה.

shakush

New member
אני מסכימה שזאת הבעיה

אבל זה בכל מקום, העניין של הוואנבי'ז- כנ"ל , אבל מצד אחד יש בזה יתרונות (העניין של הקבוצות)... יש הרבה וואנבי'ז ,שזה לא בסדר, אבל אין מה לעשות, יש כאלה שלא מוותרים ולא אומרים "אני איך שאני, אני לא אגרר, גם אם אני רוצה להיות ככה וככה" מבינה?.. זה באופי של בנאדם

behind the masc

New member
../images/Emo210.gifאני לא מבינה מה היתרון../images/Emo6.gif?

בכל זאת, אני שונאת את הענייני קבוצות, מה הטעם שכולם מתנהגים, נראים, מתלבשים אותו דבר בשביל להתקבל לחברה? זה עושה להם טוב...שיהיה להם בכיף.

shakush

New member
בטח שיש יתרון ../images/Emo6.gif

כל אחד עם "בני מינו" מה שנקרא
זה הגיוני שהחברה תתפלג, לא לפי היופי (פריק,פקאצה,ערס,חנון,היפי,סטלן וכו' וכו') לפי האופי, יש קבוצות, זה תמיד היה ככה.. זה לא ישתנה בזמן הקרוב

behind the masc

New member
../images/Emo210.gifאבל זה לא אופי, זאת היגררות!

חבל שלא השתנה כי כי למה אנשים לא יכולים להיות עצמם? טוב ניו חפרתי *שותקת*

shakush

New member
אנשים כן עצמם

אבל החברה מפולגת, ככה... מפולגת דאמט אני לא טובה בלבטאות את עצמי בכתב

shakush

New member
אבל העניין הוא

שעל כל אחד ואחת מודבקת תווית כלשהי, בין אם הוא רוצה ובין אם הוא לאאי אפשר לצעוק על כל העולם ולהגיד "אני לא ככה וככה" כי ככה זו החברה, קבוצות קבוצות, וכל אחד חיי בה את חיי היומיום שלו, כי אז היה משעמם אם כולם היו באותה ה"קבוצה" כביכול, אמרתי את זה כי הזכרת את הנושא "תוויות" , אבל באמת, לאן שלא תלכו בעולם, על כולם מודבקת "תווית" כלשהי, לאו דווקא שזה קשור בבגדים, אלא באופי, וככה מפולגת החברה

למעלה