שאלה

• פותח הנושא ddbmx
  • פורסם בתאריך

ddbmx

New member
שאלה

יש לי מאחורה WALL ותמיד שאני מנפח תגלגלים על 65 זה מתפוצץ לי שאני מגיע הביתה למה זה ככה???? רשום שאפשר עד 85

JustTheGuy

New member
אם החישוק שלך לא ממש, אבל ממש מת

אז הגיע הזמן להחליף צמיג. הצמיג יורד מהחישוק או שסתם יש בו חור? חור זה שטויות.

ddbmx

New member
הוא לא יורד

אם הוא היה יורד הוא היה מתפוצץ מהר יותר אבל לי זה קורה אחרי יום בערך והחישוק אני קניתי אותו יד שניה והצמיג חדש הוא אצלי אולי חודשיים

JustTheGuy

New member
אם הוא תמיד מתפוצץ באותו המקום,

תבדוק מה יש שם. אם יש משהו בצמיג, תוציא אותו. אם הריםטייפ קרוע שים סלוטיים. אם יש חור בצמיג שים קרטון. אם זה השורש של הוונטיל תחזק שם. אל תיהיה רכרוכי, תשתמש בהיגיון הפשוט שלך בשביל שאלות שכאלה. אתה גרוע בלחיות.

Alex BMX

New member
כה יכול ליהיות שהספוקים [כנס]

יכול ליהיות שהספוקים מחוזקים יותר מדי והם נוגעים בפניפית וגורמים ל פנצ'ר או פיצוץ במקרה שלך.תבדוק את הספורים אם הם יוצאים לך מצד שני של הרים.

JustTheGuy

New member
הזרד הוא חישוק כפול גבוה יחסית.

הסיכוי שזה מה שקורה שם מאוד, מאוד נמוך. למה אתה מפליץ מקצות האצבעות?

Alex BMX

New member
"חישוק-הולה הופ" תקרא ואז דבר.

למרות שאין הבדל גדול שני החישוקים גבוהים

D r o p I n cc

New member
תבדוק מה המצב סרט החישוק

ואם הוא שם בכלל-לחבר שלי ששכחו לשים וזה גרם לו לפנצרים...

ilz

New member
כן תבדוק אם בסרט יש חור או אם הוא

שם לפעמים כשמנפחים את הפנימית ואין סרט או שיש חור אז הפנימית נכנסת לחור שבוא מתחבר הפפיץ ואז נהיה בועה כזאת והיא מתפוצצת אחרי כמה זמן. תבדוק גם בפנימיות המפונצרות איפה הפנצר ביחס לגלגל, לפי הונטיל, אם הפנצר הוא בחלק הפנימי של הפנימית אז זה בטוח מהסיבה הזאת.

JustTheGuy

New member
אשקנירו! האם אתה:

א. מישהו שממש, אבל ממש לא מבין באופניים. אני מדבר על עד לרמה שאף פעם לא תיקנת פנצ'ר? ב. אדיוט שלא ממש יודע מה זה סרט חישוק

KzizatHazir

New member
אלון, ממש נחמד אתה יודע לפרגן

אולי במקום לגרום לאנשים לא לרצות לחיות ולתת להם להרגיש טיפשיים אולי תלך להציק לזקנות בשכונה ש'ך האא? מה אתה אומר יותר טוב לא?

למעלה