שאלה

מצב
הנושא נעול.

tomat1

New member
שאלה

שאלה
מישהי יודעת כמה טיפולים מגיע לילד שני על פי סל הבריאות והאם טיפול של IUI נחשב כטיפול כמו IVF או ש IUI זה ללא הגבלה ? אני שואלת כי אני גרה בחו"ל ומגיע לי מבחינה רפואית את כל הטיפולים הכלולים בסל הבריאות והם מגבילים אותי לסך הכל 6 טיפולים כאשר הם מחשיבים גם את ה IUI כטיפול.

דש1דש

New member
פעם ראדשונה שאני שומעת

שאלה
מישהי יודעת כמה טיפולים מגיע לילד שני על פי סל הבריאות והאם טיפול של IUI נחשב כטיפול כמו IVF או ש IUI זה ללא הגבלה ? אני שואלת כי אני גרה בחו"ל ומגיע לי מבחינה רפואית את כל הטיפולים הכלולים בסל הבריאות והם מגבילים אותי לסך הכל 6 טיפולים כאשר הם מחשיבים גם את ה IUI כטיפול.
פעם ראדשונה שאני שומעת
ש-IUI נחשב טיפול!!!! ממש חוצפה! עוד מעט יגבילו אותך גם לביקור רוםא אחד בשנה - תבדקי שוב....

אפרת12

New member
אני לא יודעת לגבי IUI

שאלה
אני לא יודעת לגבי IUI
אני חושבת שללא הגבלה גם הטיפולים לילד שני הם ללא הגבלה עד שמגיעים לגיל 45 (אם הועדה של קופת החולים לא עושה בעיות), אבל אני חושבת שבכל קופה מגבילים למספר מסוים בשנה.

anguly

New member
בארץ אין מגבלה על מספר טיפולים

שאלה
בארץ אין מגבלה על מספר טיפולים
לילד שני אבל יש מגבלה על מספר טיפולים בשנה. אני לא יודעת מה זה אמר בקשר אליך. שיהיה בהצלחה

אז ככה....

שאלה
אז ככה....
1. טיפולים לילד שני דינם כטיפולים לילד ראשון. 2. IUI לא נחשב ל- IVF - הוא לא נספר כטיפול. 3. עד גיל 35 מגיעים לך 4 טיפולי IVF בשנה, לאחר מכן 6. 4. מוקפאים נספרים כ- 1/3 עד 1/2 טיפול. אני מחפשת לך קישור רשמי רלוונטי, בינתיים בחוסר הצלחה, אם אמצא, אצרף

tomat1

New member
תודה רבה על האינפורמציה

אז ככה....
1. טיפולים לילד שני דינם כטיפולים לילד ראשון. 2. IUI לא נחשב ל- IVF - הוא לא נספר כטיפול. 3. עד גיל 35 מגיעים לך 4 טיפולי IVF בשנה, לאחר מכן 6. 4. מוקפאים נספרים כ- 1/3 עד 1/2 טיפול. אני מחפשת לך קישור רשמי רלוונטי, בינתיים בחוסר הצלחה, אם אמצא, אצרף
תודה רבה על האינפורמציה
אם תוכלי למצוא רת הקישור תעזרי לי מאד תודה רבה

tomat1

New member
המשך שאלה

שאלה
המשך שאלה
הטיפולים לא מוגבלים ל - 4 נסיונות לילד ראשון ושני ? אני מדברת על הזכאות הבסיסית שבסל הבריאות ולא התוספות של קופות החולים. בשליחות בחו"ל מגיע לי רק את השירותים הבסיסים שבסל הבריאות, למרות שאנחנו ממשיכים לשלם לקופות החולים בארץ.

לא !!!!!!!!!

המשך שאלה
הטיפולים לא מוגבלים ל - 4 נסיונות לילד ראשון ושני ? אני מדברת על הזכאות הבסיסית שבסל הבריאות ולא התוספות של קופות החולים. בשליחות בחו"ל מגיע לי רק את השירותים הבסיסים שבסל הבריאות, למרות שאנחנו ממשיכים לשלם לקופות החולים בארץ.
לא !!!!!!!!!
אין מגבלה על מספר הנסיונות לילד ראשון ושני. יש מגבלה על מספר הנסיונות בשנה - 4 נסיונות לצעירות. מה שכן אם חלילה אין תגובה- לא נשאבו ביציות, או שאין הפריות קופ"ח רשאית להפסיק את האישור (כנ"ל מגיל 45) אני לא מוצאת כרגע את הקישור, ממשיכה לחפש.

מצב
הנושא נעול.
למעלה