שאלה...

ילדונת21

New member
שאלה...

אני בת 21, עדיין בתולה
בכל מקרה,כמה גברים כבר ירדו לי ואני לא חושבת שאי פעם גמרתי שאלתי... איך אני יכולה לדעת אם גמרתי או לא?! אני מתארת לעצמי שכשאני אגמור אני אדע,לא?! אז כל הגברים שירדו לי לא ידעו מה הם עושים?! אולי אני לא יכולה לגמור מירידה?! אני יודעת שהחיים הם לא תוכנית טלויזיה אבל בכל זאת לפעמים אני רואה בנות בטלויזיה שכשיורדים להם הם נאנחות/צורחות/מאבדות שפיות
אני גם רוצה לגנוח ולהאנח וכו... אבל הייתי רוצה שזה יבוא לי בטבעיות, נמאס לי להתאמץ כדי שהגבר שאיתי יחשוב שאני מסופקת... למישהו יש עצות???

אני עם חבר שלי מספר חודשים

ואני גומרת מחדירה, אבל בדר"כ לא גומרת רק מירידה או מנגיעות. אין לך מה לחשוש, אפשר להנות מירידה ומחדירה גם בלי לגמור, וכשתרגישי יותר נוח עם הבחור תגמרי בלי בעיות.

BrokenOne

New member
אל תדאגי את תדעי!

חוץ מזה יש את פורום סקס שם יש מומחים שייעצו לך....

יכול להיות שזה באמת לא הפורום הנכון

אבל הייתי רוצה לייעץ לך.. גם לי לקח זמן להבין אם מה שהרגשתי מראה על זה שגמרתי.. אבל ברגע שזה הגיע - הבנתי שכל מה שהרגשתי לפני כן, היה סך הכל הנאה קטנה אל תדאגי.. כשזה יגיע לך אני מבטיחה לך שתדעי.. זו הרגשה כל כך עצומה ומרגשת שאי אפשר לפספס! ונכון, יכול להיות שכשתיהי עם מישהו שיהיה לך איתו הכי נוח זה יגיע, מניסיון! ולבינתיים תמשיכי להנות

אני זוכרת אותך

זו את מתקרית השותף... נכון? נראה לי, וזו הנחה שמבוססת על מעט מאוד , כך שזה סתם רעיון שאת יכולה לבדוק עם עצמך, שאולי את חושבת יותר מידי על דברים שאת רוצה או חושבת שצריכים לקרות, ומתכננת אותם כך שאת עסוקה בלהגיע למטרה ושוכחת להנות מהדרך. אולי לא משוחררת מספיק. ולא, כשתחווי אורגזמה, את לא תפספסי...

../images/Emo13.gif

נו רק אתמול שלשום...וכבר מחר מחרתיים חחחחחח בשעה טובה..מקווה שהיה לך נחמד..

joshh

New member
היי

ראשית, בשביל לגמור הירידה צריך שיעשו לך את זה הרבה זמן ... ולא 5 דקות... (ואני מאמין שזה היה לא יותר מ - 5 דקות ) שנית, נכון, לפאמים גבר כן צריך לדעת איך לעשות את זה, אבל את צריכה להיות מודעת לעצמך מינית, כלומר כמה שיותר ככה צוברים ניסיון ומודעות מינית עצמית. שלישית, את לא אמורה להתאמץ כדי שהגבר שאיתך יחשוב שאני מסופקת... אם את לא מסופקת אז את לא מסופקת, אל תרמי. לדעתי, תנסי ללכת קדימה ולפרוץ עוד קצת גבולות... בנוגע ללדעת, כשתגמרי אכן תדעי... בהצלחה במסע שלך :) joshua

למעלה