שאלה

דניס12

New member
שאלה

הייתי רוצה לדעת כיצד עשו את הצממיד הבא באילו סוגי חרוזים השתמשו ? סוגר? על הצמיד עצמו חוט דייגים? תיל ? עזרו לי בבקשה

דניס12

New member
תיקון ..

הייתי רוצה לדעת כיצד צמיד זה נעשה ? באילו סוגי חרוזים השתמשו בו ? על מה החרוזים עצמם יושבים? (חוט דייג וכד') האם השתמשו בחורזים סטופרים בצמיד זה ? והאם יש לכם דוגמאות לעוד צמידים דומים תודה מראש...

מ ש כ י ת

New member
מהתבוננות בצמיד

ניתן לראות שהוא עשוי מקריסטלים וחרוזי מתכת, החוט כפי הנראה הוא חוט מתכת מצופה ניילון. לא השתמשו בסטופרים אלא במסתיר קשר בלבד. הסוגר הוא סוגר T עם אבני שיבוץ. פשוט משחילים חרוזים לפי הטעם על חוט מתאים, בסיום משתמשים במסתיר קשר ומחברים לסוגר T.

דניס12

New member
שאלות

מהו מסתיר קשר? ומשהו החוט הזה והיכן ניתן להשיג אותו ומה שמו המקצועי ?

דניס12

New member
...

?????????????????..................... אני צריך עוד פרוט ורעיונות לצמידים דומים

יטבת

New member
מסתיר קשר

זה הדבר שרואים בקצה הצמיד ממש לפני הסוגר, וכשמו כן הוא, נועד להסתיר את הקשר, או במקרה הזה את חרוז המעיכה. הצמיד נעשה על כבל מצופה ניילון ובכל חנויות החרוזים ומלאכת היד ככה הוא נקרא. כן צריך שני חרוזי מעיכה (סטופרים) לקצה כי אחרת אי אפשר לסיים את הכבל (אי אפשר לקשור אותו כמו חוט דיג).

קריסטלים על שרשרת כסופה

אם את מאיזור מרכז ברחוב החשמל בסביבת אבגד תמצאי את החומרים בזיל הזול. אם לא בכל חנות אחרת. קצת יותר יקר אבל.... זו שרשרת שהולכת לפי מטר כסופה דקה מאוד, הצמיד דורש הכנה של 5 דקות. בהצלחה!

למעלה