שאלה

עובדייה

New member
שאלה

כול בדיקות הדם יצאו תקינות ועכשיו נישאר לי לחכות לתשובה מהביופסיה. האם יכול להיות שבדיקות הדם יהיו תקינות ובכולזואת הביופסיה תראה על לופוס?

עובדייה

New member
איזה מרפאה לא אחראית|!|

שוב היתה בעיה ניהולית בבדיקות הדם. יש עוד בדיקות מסימות(ספציפיות ללופוס) שמתעקבות למרות שאתמול הם אמרו שכולם הגיעו והכול תקין. מתי זה יגמר אני כבר מתוסכל מכול הטירטורים והחוסר מקצועיות.

עובדייה

New member
איזה מרפאה לא אחראית|!|

שוב היתה בעיה ניהולית בבדיקות הדם. יש עוד בדיקות מסימות(ספציפיות ללופוס) שמתעקבות למרות שאתמול הם אמרו שכולם הגיעו והכול תקין. מתי זה יגמר אני כבר מתוסכל מכול הטירטורים והחוסר מקצועיות.

עובדייה

New member
איזה מרפאה לא אחראית|!|

gaia20

New member
עובדיה, היכן אתה מטופל?

אם אינך מרוצה, אני חושבת שכדאי שתחפש מקום אחר להיות מטופל בו זה עדיף מאשר להתעצבן כל פעם מחדש

עובדייה

New member
אני חייל

אני שייך למרפאה אזרחית של כללית מיטעם הצבא. הם בד"כ מקצועיים יותר מהמרפאות הצבאיות רק שלי אין מזל איתם. הם לא ניתקלו בכול הבדיקות המיוחדות שעשו לי והם כול פעם פשוט מסתבכים.

עובדייה

New member
אני חייל

אני שייך למרפאה אזרחית של כללית מיטעם הצבא. הם בד"כ מקצועיים יותר מהמרפאות הצבאיות רק שלי אין מזל איתם. הם לא ניתקלו בכול הבדיקות המיוחדות שעשו לי והם כול פעם פשוט מסתבכים.

למעלה