שאלה...

שאלה...

עושה רושם (בהחלט ויתכן ואני טועה אז לא להטיח בי קללות וחרמות) שמרבית הנשים כאן (וגם הגברים למרות שלא התעמקתי) מדברות על כך שהן מחפשות מין שהוא לא נכלל בקטגורית "מין עדין", אלא נהפוך הוא. רציתי לדעת האם תחושתי היא נכונה או שאני פשוט לא קורא נכון את המפה ? באופן אישי לא נמשך לאלימות במין או השפלה וכד' - מצד שני, מבחינתי, זיון טוב הוא זיון חזק - בין אם מדובר במישהי שאתה נמצא איתה במערכת יחסים או בסטוץ חד-פעמי. יאללה - תהרגו אותי...

אז ככה מנקודת מבטי

סקס חזק- הוא יופי של רעיון. ככל שיש בו עוצמות, הריגוש עולה. ההתרשמות שלך וודאי מוצדקת , כי באת "מבחוץ", וייתכן שזה בלט לעיניך. אני רק רוצה לציין שלפי הבנתי, ולפי שיחות רבות עם חברותיי מכאן- לא מדובר במצבי השפלה. (ייתכן. אך במיעוט). מדובר בעוצמות בהיבט הפיסי והנפשי. כל סוג של "השהייה" מחדד את התחושה. סוג של חוזק/כוח או בעיקר- מהירות (!)- מעלים את רף הגירוי. לעיתים- דווקא האיטיות. ההאטה המכוונת... כשהעיניים מתחננות ל"עוד" והפרטנר מסרב מתוך כוונה להגביר את ה"עינוי". בקיצור- נראה לי שנשים מנוסות ופתוחות מחשבתית מחפשות בפירוש גיוון והפתעה. ואל תדמיין לרגע אפילו, שכולן מחכות יומיום שיגיע האיש הבוטה עם השוט ביד ועם אמצעי אינקוויזיציה בתרמילו.

הולמס 30

New member
עזוב את מה שכתבה

תתחבר ישר אליה נראה לי שווה יותר את מה שהיא כתבה אפשר פשוט לקרוא, לא צריך להתחבר

הולמס 30

New member
אני מקווה שאתה צודק

ואם כן אז עוד עבודה רבה לפנינו יאללה, לפרק, לטחון, לכפכף <הולמס פירוק והעמסה בע"מ>

הולמס 30

New member
אצלך?

ישר מורידם לאטמה לפרצוף. אח"כ כל השאר חלק כמו חמאה אבל כבר סיכמנו שאת מקרה מיוחד, לא?

למעלה