שאלה...

SimSit 2

New member
שאלה...

למה בסיס אוניברסיטה המעודדות נכנסות למעונות ועושות שיעורים ממחברת? יש מחברת שיעורים? למה היא לא מופיעה לי?

BiDriL

New member
תלחצי על הסים

קולג'-דו אסיגמנטס ותופיע לו מחברת

נצל"ש

תגידו, שווה לקנות סימס אוניברסיטה? לפעמים בא לי וזה נראה כזה כיף, ולפעמים זה נשמע לי משעמם וסתם מסבך יותר מדי ת'עינינים, אז כדאי לקנות או לא?:-\ תודה מראש...

טוב לדעתי...

לא כדאי גם לא כל כך הבנתי עדיין איך משחקים זה גם לא כל כך כיף וגם מאט לי ממש את המשחק כבר אין לי חשק לשחק בסימס בעע לדעתי אל תעשו טעות ואל תקנו

sims in love

New member
כל מילה במילה פה נכונה!!!!

חוץ משלא בא לי לשחק בסימס אבל אני עדיין לא יודע אי משחקים ויש לי אותו כבר שבועיים ובקיצור לא כדאי!!!!!!!!!!!!!

simit13

New member
כן כדאי!

זה מגניב ביותר! וגם אפשר להבין... לא כזה מסובך... לדעתי... ישבתי שעה והבנתי את הרוב...

מנצל"שת..../images/Emo20.gif

אם קניתי ת'סימס אוניברסיטה והתקנתי והכל, אז כל המשפחות מהסימס 2 נשמרות גם על הסימס אוניברסיטה?

מאד עזרתם לי... ../images/Emo3.gif

בלבלתם אותי עוד יותר! גם שתי החברות שלי ככה, אחת אומרת לי "משחק יפה תיקני", השניה אומרת לי "סתם בזבוז כסף"

שווה לך.

מצד אחד- יש בו חסרונות-כמו כל משחק. מצד שני- אני לא יכולה לצאת ממנו. אני מאוד אוהבת לעשות משפחות רגיל ואז את הנערים להעביר אחרי כמה זמן לאוני'

hili האחת

New member
אני בהתחלה חשבתי שזה משעמם

אבל אז הכנסתי את הסימית שלי לאחד המעונות ויש לה חדר קטן ומתוק שם ומלאאאא חברים! אה ואני בדרך לגרום לה להתאהב בהכי חתיך שם (סתם שתדעו).

למעלה