שאלה

סתם טל

New member
שאלה

אם אני מגיעה לכל"צ והקציון מיון משבץ אותי לתפקיד שאני ממש לא רוצה ובאותו היום כל התפקידים שמציעים לי גרועים. ויום למחרת נגיד אפשר להתגייס לתפקיד שאני ממש רוצה אני יכולה לא להתפנות ולהשאר לישון בבקום?

א ו ר3

New member
ממש לא

אין כזה דבר!! לא כדאי לסרב להתפנות ולעשות בעיות, עדיף לחכות לסיים את הטירונות ואז לדבר עם המפקדים, המ"מ ולראות מה עושים, לפעמים השיבוץ יכול להשתנות

atypique

New member
לא שידוע לי

ואיך את תדעי תפקידים שיהיו מחר? אף אחד לא יספר לך.

סתם טל

New member
אז אתם אומרים שקצין מיון

קובע את גורלי ואין מה לעשות ואין שום טעם לסרב? אם אומרים לי שאני הולכת להיות פקידה(חס וחלילה..) אז זהו אני אהיה פקידה..? ואם אני ממש רוצה להיות סמבצי"ת אז אין לי מה לעשות? ואיך זה שבנים כן יכולים לסרב..?

א ו ר3

New member
סמבצ"ית = פקידה

בואי ואגלה לך סוד קטן- המון המון תפקידים בצה"ל שהם תפקידים פקידותיים לחלוטין מוסווים בשמות מפוצצים של מש"קית משו... אז גם אם ייתנו לך נניח פקידה (וזה אופציה אחת מבין המון ... ) אני מציעה לך לסיים במהירות את כל ענייניך בבקו"ם ורק אח"כ בטירונות להראות שאת רוצה תפקיד אחר, לנדנד וגם זה לא בטוח יעזור. ככה זה צבא וזהו.

gegigu

New member
רוב התפקידים "הטובים" הם פקידותיים

ככה זה- מכל תפקיד עושים משהו מיוחד, אבל בתור אחד שהולך למודיעין אני לא מצפה להחליט החלטות גורליות וכדומה הרי כולנו סך הכל חיילים בני 18...

סתם טל

New member
אז איזה תפקידים בכל"צ הם לא פקידותי

פקידותיים? כי אני ממש לא רוצה לשבת במשרד כל היום!

סתם טל

New member
...........................?

אההההההה אף אחד לא יודע..? נו חייב להיות תפקיד בכל"צ לבנות שהוא לא פקידותי...

אלונה 11

New member
אם את מספיק עקשנית

אז את יכולה להגיע לתפקידים נורמלים.... שכנה שלי התעקשה וקיבלה מפעילת האמרים (שזה שטח, בלי משרד... שטח נטו!) ויש גם את כל המערך טכני... אבל אני ממש לא יודעת מה שאר התפקידים.....

סתם טל

New member
אנשים זה ממש דחוף

בגלל זה אני כל הזמן מקפיצה... בבקשה תענו אם אתם יודעים.

אלונה 11

New member
!

יש מערך טכני של חיל הים ושל חייל אוויר.... בגדול- הבנתי שלא מומלץ... זה בעיקר לתקן חלקים של מטוסים או להתעסק באלקטרוניקה שלהם.... עבודה עם לכלוך, אבל בחיל אוויר.... אני דירגתי את זה ראשון באשכולות בלי מיונים ואח"כ התחרטתי...

סתם טל

New member
אהה איכס לא בא בחשבון כזה דבר

אוף!! אז אני חייבת לעבור את המיונים שלי.

א ו ר3

New member
מה עם מד"נית למשל???

לא יושבים במשרד, מסתובבים כל היום בבתי ספר...מה רע? יש גם עיתונאית צבאית ,שזה נראה לי מאתגר ולא נראה לי שזה לשבת במשרד כל היום, וגם חובשת ...בקיצור תלוי מה מעניין אותך... ויש גם בנות שמקבלות בכל"צ בודקות מעברים במג"ב וכאלה...

למעלה