שאלה

kobyash

New member
מי../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

איפה הם, המגעילים האלה

NFN123

New member
אני חושבת שזה ככה אצל כולם...

רק שחלק מסתירים את זה וחלק לא ממש טורחים... נראה לי שזה קורה לאנשים כשהם נמצאים במצב לא הכי נחמד בחיים שלהם. כשהם מרגישים שלא הולך להם כלום. אז כל עוד השיגרה ממשיכה כרגיל הם איכשהו סוחבים. ברגע שלמישהו אחר קורה משהו טוב - הם מקנאים. לא מבינים למה לו זה קרה ולהם לא. וזה לא שהם לא שמחים בשבילו, כי הם כן... וזה לא שהם רוצים שיהיה לו רע... הם פשוט מקנאים ורוצים שגם להם יקרה כבר משהו טוב... במיוחד אם זה מישהו שהיה באותה סירה איתם ועכשיו הוא כבר לא. ולמה הם טורחים להראות את זה? שאלה טובה. הם לא אמורים והם יודעים את זה. אבל הם רוצים קצת שירחמו עליהם. הם רוצים לדעת שעוד חושבים עליהם. כי פתאום הם מרגישים קצת left out או קצת מקופחים אז בכלל הבאסה גוברת. ככה נראה לי...

אישון36

New member
לא מעט אנשים.

הנקודה היא שלעולם אנחנו לא יודעים את מצבינו עד שאנו רואים אחרים שהחלו פחות או יותר באותה נקודת מוצא. האופנובנק היה מספיק מיסכן שכן לא היה לו כסף להשלים את הוילה החדשה....נקודת ההשקפה שלו לחיים הייתה כזאת שהוא היה חייב את הכסף על מנת להמשיך לחיות, במחינתו החיים ללא וילה אינם החיים המושלמים. בכול אופן, עיצתי, אל תהי בחברת אנשים הרוצים במפלתך, שתפלי.......יהיה הרבה יותר קשה לקום. אישון. כולם נופלים...........השאלה היא הקימה.

אופס...

הפעם לעניין... למה יש אנשים שעושה להם רע שלמישהו אחר טוב? קנאה... פעמים רבות אנשים הם צרי עין... וחושבים שהדשא של השכן תמיד ירוק יותר... ולניתוח יותר מעמיק... אדם שעושה לו רע לראות את השמחה של אחרים הוא אדם שאינו שלם עם עצמו... אדם שבמודע/או שלא חסר לו משהו שהוא מדמיין או שרואה שקיים אצל אחר וכן זה רק מעצים את מה שחסר לו בעצמו.

gilad269

New member
כי

יש אנשים מגעילים.קשה לאנשים מסוימים לראות שטוב לך.אם תצטרכי אני כאן לשירותך.גם במסרים

אממ

קראתי את התגובות שלכם ובהמשך לזה... אז בעצם אנשים שלא טוב להם בחיים, או עוברים תקופות לא קלות, הם אנשים שיהיה להם קשה לפרגן או לשמוח בשמחת מישהו אחר? ומכאן בעצם אנשים שיודעים לפרגן, או בוא נגיד אנשים שחלק מתכונותיהם זה שהם יודעים לפרגן לאחרים (אם זו אכן נחשבת תכונה) הם בדרך כלל גם אנשים ששלמים עם מה שיש להם?

gilad269

New member
יש

אנשים שקשה להם בחיים,ובכל זאת יודעים להעריך ולפרגן לאחרים.לשמוח בשמחת מישהו אחר,זה משהו שבא מבפנים,ואם הם לא שמחים בשמחתך,סימן שהם לא שלמים עם עצמם.לכן מי שיודע לפרגן,ולהחמיא ולתת מילה טובה זה מישהו ששלם עם עצמו.

magenta73

New member
פירגון וקנאה...

אומרים שהדשא של השכן ירוק יותר. מפלצת ירוקת העיניים תמיד תראה לך את העולם בצורה הזאת. במיוחד אם אתה כל הזמן משווה את עצמך לאחרים, ורואה את ההשגים שלך רק איך הם נראים בהשקפת החברה ואנשים אחרים. אז כן, נראה לי, שפירגון הולך עם שלמות. למרות שיש כאלה שפשוט מפרגנים, כי הם אוהבים את האדם האחר. אז כאן, יכול להיות שהם לא שלמים עם מצבם, אבל הם שלמים עם מערכת היחסים שיש להם עם אותו אדם (נגיד חבר טוב). אני גם חושבת שזה קשור לסביבה ולחברה שאנחנו חיים בה. לא קל פה, סך הכל ואנחנו עסוקים בלשרוד. ופשוט שוכחים מהדברים הגדולים יותר, התמונה הגדולה יותר, ומכך שמדובר, סך הכל בבני אדם... המון אנשים לא יודעים לפרגן. אני רואה את זה יום יום גם בדברים קטנים, כמו בעבודה שלי. לקוחות יודעים יופי להגיד שמשהו לא בסדר, אבל את הפעמים שמתקשרים, נגיד, להגיד "סחה על העבודה, יצא יפה מאוד", אני יכולה לספור לך על יד אחת. או אצבע אחת... האמצעית ליתר דיוק...

למעלה