שאלה

coolel

New member
שאלה

לגבי בניית פורום בשיטה הרקורסיבית בלי שימוש בGETROWS או משו אלא קריאה פשוט כל פעם של ההודעות מהמסד נתונים יש לי בעיה בפונקציה כי כל ריצה של הפונקציה אמור להפתח הRS לSQL אחר שמחפש את הבנים של כל הודעת אב אבל הRS כבר פתוח מהשאילתה של ההודעת אב שלו ואי אפשר לפתוח את אותו RS פעמיים ויש שגיאה איך אמורה להראות הפונקציה כדי שזה יפעל מבחינת הפתיחה והסגירה של הRS? תודה...

אתה צריך לעשות שאילתה...

ששולפת את כל ההודעות שהודעת האב שלהן היא X,Y,Z.ה - X,Y,Z רשומים בתוך IN, ובתוך ה - IN הזה יש שאילתה ששולפת את15 ההודעות אב האחרונות (או כמה שתרצה). משהו כזה:
SELECT * From tblMsg WHERE RootID IN (SELECT MsgID FROM tblMsg WHERE levelID = 1 OREDER BY mDate DESC)​
levelID = 1 אומר שזו הודעת אב, תתאים את השאילתה לצורת המסד שלך...

coolel

New member
לא הבנת את השאלה

אני לא מחפש איך לכתוב את השאילתה אלא איך לפתור את הבעיה שבפורום רקורסיבי צריך להריץ שאילתות בתוך שאילתות... ואי אפשר להריץ שאילתה ששאילתה כבר פתוחה...

אתה לא הבנתי אותי...

אתה יכול לפתוח עוד Recordset, אבל זה יהיה ממש מטומטם, או לשלוף את ההודעות עם השאילתה הזאת שתפתור לך את הבעיה.

coolel

New member
אני יודע... אבל בכל זאת אני רוצה

לנסות... אני מנסה לבנות רקורסיבי בצורה מסויימת מסיבה... השאלה איך אני עושה את זה כי אפשר לעשות RS.OPEN כשהאובייקט כבר פתוח מהודעת האב איך אמורים לעשות את זה?

למעלה