שאלה

inkydinky

New member
עפ"י הקטגוריה

בעמוד הראשי של הבלוגים (http://www.tapuz.co.il/blog/default.asp) יש חלוקה לקטגוריות (מתחת לקישור האדום והגדול ל-BlogTV). מכיוון שהבלוג שלך נמצא בקטגורית אנשים וחברה, תוכלי למצוא אותו ברשימת הבלוגים בקטגוריה זו. הוא לא יופיע בין הראשונים מכיוון שלא פרסמת הרבה הודעות. הבלוגים מופיעים ממויינים כך שאלה עם מספר ההודעות הגדול יותר מופיעים ראשונים ואלה עם מספר ההודעות הנמוך יותר מופיעים בעמודים הבאים (יש קישור למעבר לעמוד הבא ברשימה). דרך אחרת לראות קישור לבלוג שלך, היא ע"י חיפוש (נמצא מתחת לקטגוריות הנ"ל). את יכולה לחפש עפ"י תיאור הבלוג וכך אם תכתבי "חיילים משוחררים" הבלוג שלך יופיע בתוצאות. ניתן לחפש גם עפ"י שם בלוג וכך אם תכתבי "oshrat21" תראי את הבלוג שלך בתוצאות. דבר דומה יקרה אם תחפשי עפ"י כתובת הבלוג (שבמקרה שלך היא גם oshrat21).

בקשר לשאלה השניה -

בלוג הוא בעצם יומן אינטרנטי. גולשים רושמים ברשת יומן משלהם, ומציגים אותו לשאר הגולשים. לא חובה לכתוב יומן, אפשר לפרסם יצירות, להביע דעות וכד'...

תודה ../images/Emo58.gif

אני מבינה אבל אם אני רוצה שיראו את מה שאני כותבת? מה אני צריכה לעשות זה דבר נחמד אבל לא כתבתי משהוא אישי אני רוצה שיגיבו למה שכתבתי

למעלה