שאלה..

עמיתוש

New member
שאלה..

מי כאן קרא את הטור שלי, של "הפיזיקאי"? כי בפרק הראשון חשבתי שקוראים הרבה ומתעניינים לפי התגובות, אבל בשני ובשלישי, היה נדמה כי כל המאמץ והזמן שהשקעתי לכתוב היו לגמרי לשווא.

הרכבת

New member
השקאת מאוד!!!!

זה מאוד היה כדאי כל החלקים של ה"פיזיקאי"... היה מענין! הרכבת מחר כולם לראות! 2:25 אני במי אמור בתפקיד הסוהר..... ביי!

cedar point

New member
אני קראתי

והוא היה ממש מעניין אבל אולי נמאס לילדים אחרים לקרוא על הנושא, הם רואים שכתוב שם על פיסיקה וזה ארוך ולא רוצים לקרוא ובהתחלה היה לאנשים כח לקרוא כי זה היה דבר חדש....

ori 15

New member
מעניין מאוד ../images/Emo45.gif

את האמת, יש אנשים שרק אוהבים את הרכבות הרים ולא מעניין כ"כ איך הכל עובד... דווקא אני למדתי מהפינות האלו, וזה מעניין מאוד לדעתי
אולי זה גם בגלל שהמילה "פיזיקה" לא ""מפחידה" אותי
אני חושב שאם יש לך קצת כוח וסבלנות יהיה נחמד אם הפינות ימשיכו כי אותי אישית זה מעניין, וגם ראיתי שבינתיים רשמו שזה מעניין
הערה קטנה - אני מכיר את ההרגשה הזאת, זה קרה לי כמה פעמים...אבל ממשיכים הלאה - אני אומר לעצמי שבטוח אנשים מתייחסים לזה ומעריכים את העבודה שעשיתי אך לא מגיבים
אולי זה קצת מאכזב, אבל ככה זה בד"כ...

montu

New member
אני קורא וזה ממש מעניין! וממש לא ח

בל על המאמץ! ואגב, מה נסגר עם התוכניות להפיכתך למנהל? כי נראה לי שדי הוחלט שזה בסדר, אבל הצטרפו עוד אז גם הם צריכים עכשיו לענות על זה?

Alonnnn

New member
את הראשון והשני קראתי ..

את השלייש לא הספקתי לקרוא או שהוא חמק לי בין כל ההודעות. מבטיח לקרוא ותמשיך זה מעניין ! .

למעלה