שאלה?

necky

New member
שאלה?

האם זה הקול פייג' שהיא שרה בסוף הפרק שהיה בשבוע האחרון ביום שלישי?

כן, בדרך כלל לוקחים קול אחר אבל רוז

באמת שרה...

necky

New member
סבבה

אני שמח להגיד שיש לה קול ממש יפה והיא תצליח כזמרת כמו שהיא מצליחה כשחקנית

necky

New member
למה את חושבת...

שהיא לא מצליחה לפי דעתי היא מוכרת בעולם בזכות הצלחת מכושפות

יותם13

New member
קודם כל -אני בן.............

דבר שני,אולי היא מצליחה,אבל היא חרא של שחקנית!!! אני אהבתי אותה יותר בתור טייטום מצעקה.....

necky

New member
כל אחד ומה....

שהבוא חושב אני אוהב אותה בתור שחקנית ולפי דעתי היא שחקנית טובה

יותם13

New member
סוף סוף........

יש פה עוד מישהו נורמלי!!! 1)היא חרא של שחקנית בכמה מובנים: 1)...היא חרא של שחקנית. 2)היא ממש לא אמינה! היא בדיוק ההפך מהולי המלכה! אצל הולי אתה ממש רואה כישרון, ובמקרה של רוז,אני עד היום מחפש את הכישרון,אבל לא כל כך מוצא.....3)סצינות בכי וצחוק-ציון גרוע! לפני כמה זמן היה כתוב בראש 1 שרצו לקחת את זאת שמשחקת את ואלרי בבורלי הילס לתפקיד פייג',ונראה לי שהיא הייתה יותר מתאימה. יש לה יופי ביצ'י כזה,וזה היה יכול להוסיף המון לסדרה....

kobibm13

New member
דווקא

אני אוהב את "החמידות" שלה.. שהיא כמו תינוקת כזאת.. זה הדבר היחיד שטוב בה.. אם תשימו לב מתי שמצלמים אותה עולה במדרגות שי לה תחת ענק!!!!!!!!!!!

מסכים...

ואני שונא את כל ההתנהגות הילדותית שהיא חושבת שזה חמוד,אני לא איזה מעריצה בכיתה ג' אז די כבר עם הקטעים המפגרים האלה!!

Phantom Planet

New member
לא נכון!!!

תאמת היא אחלה שחקנית... לדעתי היא משחקת ממש יפה!!!! אבל כל אחד והדעות שלו... כמו למשל שאני חושבת שהאחיות פיק הם ממש זבל של זמרות ואחרים חושבים שהם טובות ( ני לא מבינה למה)!

נכון!!

שהולי עושה קיטעי בכי ממש רואים שזה אמיתי כמו הפעם שרצו לשרוף את פיבי עוד אן פרו היא ממש עושה את זה וגם במוות של פרו היא ממש ע-נ-ק-י-ת! ולא בגלל שאני אוהבת אותה רואים עליה...... פיג' מנסה להיות פיבי!! לפני שפייג' באה פיבי הייתה התינוקת אם הפרצופים והיא ידעה לעשות אתזה פייג' ממש לא.. גם עכשיו יש לבנות פרצופים שהורגים אותי אבל פייג'.. משהוא מעוות אני בכלל מעדיפה את פרו-שאנון...... והיא הכי יפה אם השער הבלונד לא אם השחור המפחיד!!!!!

יותם13

New member
פייפר הייתה מעולה בכמה פרקים...

זליגת מוחות (איזה חרא של תרגום....), זעם מן הגיהנום, הגיהנום משתולל...מכושפות שוב א+ב....וכמובן יש עוד מלא!

וואי באמת?!?אז רק שתידעי..

ממש לא אכפת לי........... אני רושמת איך שבא לי.....

shalehet

New member
סוף סוף אנשים שחושבים כמוני

היא ממש שחקנית גרועה וגם מעצבנת. בהחלט היתה עדיפה ב'צעקה' ואין על שאנון

orlandoB

New member
רוז אחלה שחקנית, קודם כל...

אז קודם כל- היא אחלה שחקנית לדעתי, והקול שלה יפה מאוווד. חוץ מזה- היא גם יפה. מאוד יפה. ומי שחושב שלא- שיראה שוב את סוף הפרק האחרון...

AndreaCorr ©

New member
רק אמרתי

שאני לא חושבת שהקול שלה כזה יפה. כן, היא שחקנית טובה. כן, היא יפה (בערך). זה לא עושה אותה בהכרח זמרת טובה..

למעלה