שאלה...

שאלה...

יש לי חברה טובה, היא בלונדינית, שופעת, רזה וגבוהה ונראית מצוין לדעתי, אבל יש לה הערכה עצמית נמוכה. היא אומרת שלידי היא מרגישה רגשי נחיתות, מה שנראה לי מוזר כי בכל זאת, לא אומרים שגברים מעדיפים בלונדיניות?! אז שאלה לגברים שבצ'ט, וגם לנשים שבא להן להגיב אם הן גם בקטע של נשים: בלונדיניות או ברונטיות? מה אתם מעדיפים?

רגשני

New member
אני מעדיף בלונדיניות אך נופל

כל פעם מחדש... (בלונדינית טיבעית, כמובן) אע"פ שרוב הבלונדיניות בארץ הן מה שקוראים שחורדיניות עדיין אפשר למצוא כאלה שהן "נאטורל".

donkish

New member
פחות חשוב לי הצבע,

למרות שאני מעדיף בהירות, אבל השופעת יותר משך אותי...

הגברים שבצ'ט עסוקים כרגע.

מתי את מביאה אותה לפה? אנחנו כבר נרים לה את המורל ואת ההערכה העצמית, וכמובן שבלונד נטורל עדיף.

מה זה משנה הצבע?

כל צבע יכול לעשות את זה בגדול, תלוי מה האישה משדרת. מה שכן, חוסר בטחון בטוח מוריד. לנוAה לפחות...

אז ככה...

1.היא לא בלונדינית טבעית. 2.יש לה סיליקון בחזה מה ששמתי לב שמלהיב את הגברים יתר על המידה ומוביל אותי לשאלה הבאה שלי: חזה: טבעי ובגודל סביר, או סיליקון?

Miss Thang

New member
אני אמנם לא גבר,

אבל בטח שטבעי!!! סילקון ממש דוחה אותי. ולא - זה לא מקנאה:)

Miss Thang

New member
מה את יודעת....

תיכף אני אתחיל לספר על החוויות ה"לסביות" שלי בפורום. מה רק כי אני אישה אסור לי להגיב?!?!

תמיד עדיף טיבעי

זה נראה טוב יותר. אם היא לא הרגישה שלמה עם עצמה ומצאה לנכון להגדיל להקטין לשים סיליקון, וזה מה שעושה לה טוב, אז לבריאות.

רגשני

New member
אין כמו טבעי אבל שווה לבדוק

את אופציית הסיליקון. בעצם, במחשבה שניה, קצת מפחיד הסיליקון הזה - תארי לך שאני מוחץ את שדה בעדינות בכף ידי ולפתע הכל מתפוצץ לה שם בפנים - לא נעים...

tokit

New member
הכי עדיף זה מה שיגרום לנו אושר..

אם מישהי מאושרת עם טבעי בגודל סביר, אחלה. אם מישהי צריכה סיליקון כדי להרגיש טוב עם עצמה, שתלך על זה. הבעיה היא, שגם סיליקון לא תמיד יביא את האושר המיוחל, עובדה שהחברה שלך עדיין מרגישה רגשי נחיתות לידך.

ביג שחר

New member
../images/Emo45.gif מסכים בהחלט בהקשר הזה...

לא חשוב הצבע, לא חשוב הגובה, לא חשובים הציצים, לא חשובות העיניים... צריכה להיות משיכה בסיסית וכן - שהיא תראה לטעמי וטוב... אבל מה שקובע באמת ובגדול זה האופי נטו. משדרת את הדבר הנכון
... משדרת חוסר בטחון, חוסר עצמאות, חוסר אינטליגנציה... וכו וכו וכו.. (או ההפך - סנוביזם בטירוף וכד'...) והיא תקבל
ברור...

למעלה