שאלה....

freak2100

New member
שאלה....

למישהו פה יש שרת, והוא יהיה מוכן לארח משחקים של KingPong2 על השרת שלו? הכוונה היא, שצריך להתקין תוכנה (בשם Flash com server... אנחנו כבר נדאג לזה, וחשוב לציין שהגרסא תהיה פרוצה, אז... קחו את זה בחשבון...) וגם, אם הבנתי נכון, לארח את הקבצים של המשחק כל זה לא אמור לקחת הרבה משאבים\שטח וכאלה (אלא אם נהיה שלאגר הסטורי ויכנסו מלא אנשים, אבל אני לא מאמין שזה יקרה, ואם כן - נחפש עוד שרתים או משהו) אני שואל פה, כי אני יודע שיש (או היו) כאן אנשים עם שרת לCS, ואני חושב שאם שרת של מישהו יכול לאחסן משחק CS...... משחק KP2 לא אמורה להפריע לו ממש
יש כאן מישהו? אולי מישהו מכיר מישהו עם שרת, ויכול להפנות אותי? תודה
(אגב, עוד לא בטוח שנצליח לעשות את זה, אבל אם כן נהיה חייבים שרתים... ואנחנו לא יכולים להשאיר את המחשבים פתוחים כל יום כל היום, ולי אפילו אין חיבור מהיר, ובכלל - זאת תהיה בעייה, אז חשבתי שיהיו כמה שרתים, כמה מהם שלנו, ועוד כמה שנצליח לגייס למטרה...)

freak2100

New member
בערך ../images/Emo32.gif

ואמורה -> אמור (לא יודע אם יש עוד טעויות, כשפתחתי את ההודעה הזאת בשביל להגיב ראיתי את הטעות הזאת)

barkai36

New member
היה אחד עם שרת CS

שקראו לו פלאפון ירוק 2 והוא היה כאן תקופה קצרה ואז נעלם ואי אפשר לשים על שרת של חברה חיצונית כמו IRC.CO.IL סתם קבצים שבא לך (לפחות עד כמה שידוע לי) הוא היה היחיד שהיה לו שרת כי הוא קנה, אנחנו סתם ניסינו להשיג בחינם ואין מתנות בחינם אבל אני זוכר שblacknn אמר שההנהלה מוכנים לתת לפורום שטח כי באותה תקופה הייתי צריך להעלות סרטונים אבל בנתיים הוא לא מסר לנו שום פרטים לגבי שרת, שם וסיסמא

the1andonly

New member
חברות שרתים של cs לא נותנים איכסון

אתם תצטרכו לקנות שרת מחברה.

למעלה