שאלה

Yakir4179

Well-known member
בעקרון אין לי מה לחשוש, רציתי לדעת איזה אפליקציה הכי טובה להתכתבויות ללא זיהוי פרטים עלי או יכולת לחייג אלי , פשוט מכניס ניק ובוחר מספר טלפון שונה שיכלו להתקשר אם צריך תודה​

Yakir4179

Well-known member
בעקרון אין לי מה לחשוש, רציתי לדעת איזה אפליקציה הכי טובה להתכתבויות ללא זיהוי פרטים עלי או יכולת לחייג אלי , פשוט מכניס ניק ובוחר מספר טלפון שונה שיכלו להתקשר אם צריך תודה​
אין לי בעיה עם ווטאספ ולמחוק, מעדיף אפליקציה אחרת ככה שאם הילדים או הבן זוג רואה לא יראה תכתובת ופרטים עלי​

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

אין לי בעיה עם ווטאספ ולמחוק, מעדיף אפליקציה אחרת ככה שאם הילדים או הבן זוג רואה לא יראה תכתובת ופרטים עלי​
בוקר..."ילדים או בן הזוג?אתה לא כתבת שאתה לא מתעסק עם נשואות?ולמה שתרצה להסתיר?😱

Yakir4179

Well-known member
בוקר..."ילדים או בן הזוג?אתה לא כתבת שאתה לא מתעסק עם נשואות?ולמה שתרצה להסתיר?😱
בוקר טוב😊😘
אני מנהל קשרים וגם התכתבויות 98 אחוז פנויות , פה ושם התכתבות נעימה עם נשואה שלא יצא או הולך לצאת זיון בצימר, הן מכירות אותי אני לא בסטטוס זר, אותי זה מדליק ומגרה מאוד מינית גם, בעקרון לא מתאים למ שיראו התכתבות בינינו גם אם זה לא מינית , מכבד ילדים בן זוג !
לכן אפליקציה אני אבדוק את קיק תועיל ביותר , בווטאספ זה נשמר ויכולים לקרוא​

למעלה