שאלה

צליל44

New member
בסוף שנת 2019 הייתי בוועדה לגודל רכב שאז קבעו לי שאני צריכה ללמוד ברכב לאביזרים מיוחדים. ביטוח לאומי פנה אלי במכתבים אם אני רוצה ללמוד דרכם ולא הגבתי לבקשתם. היות וסגרתי עם חברה שתלמד אותי ייתר מהר ואני אוציא רשיון מהר. רצה הגורל והחלו להגיע הסגרים. בין היתר החברה לא עומדת במילותיה - שיעור אחת לשבוע, ולכן הגשתי בקשה רק עכשיו לביטוח לאומי שאני מכוניינת ללמוד דרכם. אבל הם רוצים שוב לשלוח אותי לוועדה ולהתחיל את הסיפור מהתחלה. הגיוני? כשמשרד הרישוי קבע לי נהיגה ברכב לאביזרים מיוחדים וקבע לי כבר את סוג הרכב שאקבל. מישהו שם התבלבל. שלחתי להם מכתב ולא עונים. מחכה לשיחה טלפונית ב 25/2.
עצות מה לעשות? לומר להם?

mironk

Member
כעקרון ממליץ להמשיך לכתוב , השירות שלהם על הפנים .. לוקח להם זמן.
ממני ביקשו ועדה חוזרת בשל החלפת רכב יצוגי.. כתבתי להם ובגלל הקורונה לבסוף ביטלו

יוסיב4

New member
קצת מתפלא . מניסיון רב שיש לי עם ביטוח לאומי השרות שהם נותנים מצויין . אני מציע לך להשתמש בשרות פניה לסניף דרך אתר ביטוח לאומי . הם מגיבים מהר לפניות כאלה . לא צריכה להיות בעיה בעניין שלך ואני בטוח שבשיחה הטלפונית שתהיה לך העניין ייפתר .

mironk

Member
זה לא קשור לביטוח לאומי , זה בירוקרטיה של משרד התחבורה והבריאות

יוסיב4

New member
השואלת אמרה שהיא פנתה לביטוח לאומי פעם נוספת לאחר שנה בעניין לימוד נהיגה דרכם ( ביטוח לאומי) ונאמר לה בביטוח לאומי שהיא צריכה לפנות שוב לוועדה לגודל רכב. בימים כתיקונם אם עובר זמן אז יש מצב שנדרשים שוב לוועדה . במצב היום של מגפת הקורונה מתחשבים .

למעלה