שאלה

שאלה

כשאני אומר לחברים שלי שאני מתכנן לקנות באס (כנראה בשבועיים הקרובים זה יקרה) הם אומרים לי "לאאאאאא אל תקנה בניו סאונד!! רק לא שם!". אני לא מבין למה זה, באמת כדאי שלא בניו סאונד? ועוד אותם חברים אומרים לי ללכת לכלי זמר עפולה, ממש..... התקשרתי ואמרו לי 1600 לפנדר סקוויר, לפי מה שאמרו פה על סקוויר זה לא נראה לי .\

The Exorcist

New member
שאלות:

1. שאלת את חברים שלך למה הם אומרים לך לא לקנות בניו סאונד? 2. ניסית את הסקוויאר? אם הייתי בוחר את הגיטרות שלי לפי מה שאחרים אומרים מזמן היו לי רק איבנז, ג´קסון ובי סי ריץ´.

אממ

1-סתם ענו לי "כי בניו סאונד זה זבל!!" 2-משמיצים פה את סקוויר כל כך שכבר הבנתי שלא כדאי לי את זה לא מבחינת אם נוח לי אלה שפשוט הגיטרות שלהם בנויות מחופף (כמו הפארקסונס שלי, לא רוצה עוד גיטרה מחופפת כזאתי! (הג´ק שלה (או איך שלא קוראים לאיפה שמכניסים את הכבל) לא היה הלחמה לחוטים שלו, וגם העניין עם הבורג.. ואני לא יתפלא אם בכל הבפנוכו שלה זה פשוט נראה כמו אחרי מלחמה..) טוב נראה לי יילך לכלי זמר ויינסה את הסקוויר בכל זאת.. נקווה רק שההורים יסכימו לתת לי עוד 200 שקל וקצת בשביל להשלים לסכום, אה ותגידו, כלי זמר יהיו נחמדים וייתנו לי נרתיק חינם נראה לכם?

בסוף יוצא בנתיים...

שאבא שלי ינסה לראות אם הוא יכול למצוא באס שניה מאיזה אחד במפעל שהוא עובד בו שיש לו/היה לו חנות לכלי נגינה, או שאמא שלי תסדר לי משהו בקצת הוזלה מכלי זמר חיפה (איך איפה קשרים בדיוק ולמה לא ידעתי עליהם??). או שחבר של אחותי ינסה להשיג לי יד שניה אם אני ייתן לו שם של דגם וחברה.. איזה סיפור נהיה מזה שרציתי לקנות באס... נכון שאני מתקרצץ לכם? טוב אז אני יפסיק.. פשוט אני דורש צומי לאחרונה

בקשר לסקוויר

למרות הסטיגמה המתמשכת על הסקוויר החשמלית אני יכול להגיד לך בתור אחד שזוהי הגיטרה בס הראשונה שלי שהיא גיטרה פשוט מעולה למתחילים אתה תהנה ממנה ולפי דעתי אתה צריך לנסוע לעפולה ולבדוק אותה בעצמך כי היא ממש שווה ואני מבטיח לך שתרצה לקנות אותה *ולידע כללי הגיטרות בס של סקוויר הרבה יותר איכותיות מהחשמליות(לא רק אני אמרתי)

שתדע לך,

שלהגיד שהבסים שלהם יותר איכותיות, זה ממש לא נכון. זה מאוד משתנה מגיטרה לגיטרה, ומדגם לדגם.

למעלה