שאלה

Handy man

New member
שאלה

אני חדש ולכן אני מניח שכבר שאלו את זה פה וזה נטחן למוות אבל בכל זאת . יש לי שלושה מחשבים . אני רוצה שכולם יהיו מחוברים לרשת דרך הHUB שאני יקנה . לכולם יש WIN2000 , למרות שאני מבין במחשבים ברשתות אף פעם לא עסקתי . ברור לי שלא תהיה לי בעיה מיוחדת להתקין את הHUB ולרשת את שלושת המחשבים . מה שכן היתי רוצה לדעת זה אם אפשר להפוך את המודם ADSL שלי לROUTER . הבנתי שROUTER שומר את ההגדרות של החייגן בתוכו, וכך גם אם המחשב הראשי כבוי שאר המחשבים נכנסים אוטומטית לאינטרנט דרך הHUB כי המודם "רץ ומתודלק בסיסמא והגדרות " 24 שעות . אני גולש של אינטרנט זהב , ויש לי את המודם השחור של ALCTEL . הבנתי שהמודם צריך להיות מסדרת הPRO כדי להפוך לROUTER . ואם הבנתי נכון מהמדבקה מתחת למודם זה אכך דגם PRO ברשותי . בקיצור איך אני עושה ROUTER עם ההגדרות ואיך מגדירים את המחשבים כך שיקלטו אותו בלי בעיות אוטומטית ........... בתודה ...........

Handy man

New member
עוד שתי שאלות קטנות

שמעתי שמישהו הפך את המודם לROUTER , אך נתקל בבעיות שונות , גם בהורדת קבצים וגם בכל מיני תוכנות כדוגמאת ICQ . אגב בכל מחשב כרגע יש NORTON INTERNET SECURITY + FIREWALL, זה אמור להפריע ברשת וגלישה הדדית של כל מחשב לחוד דרך הHUB ? לפעמים אני צריך לסנכרן את המודם (מכבה ומדליק) בשביל שהוא ימשיך לעבוד בקצב טוב . מה קורה ברגע שהמודם הופך לROUTER ? האם הוא מסתנכרן אוטומטית ? האם אני מדליק אותו והוא אוטומטית מתחבר לשרת , וכך אני ישר יכול לגלוש בלי צורך בחייגן ? אני מעוניין לבצע את השינוי הזה רק אם השיטה הזאת בטוחה וחסרת בעיות . שוב תודה ...........

matam haifa

New member
האם נכנסת לאתר בלינק הירוק למעלה?

בשביל מה התאמצו כאן החבר´ה להקים אתר כזה טוב, נצל אותו קודם. למעלה, לחץ על הירוק. ומה יעשה עיוור צבעים? לא חשבו על זה . . .

Handy man

New member
ממש אין שם את התשובה לשאלה שלי

לא יודע אם בכלל טרחת לקרוא את השאלה שלי . לאחר שיטוט קל באתר גיליתי שאין מידע לגבי הפיכת מוסדם אלקטל לראוטר , או התייחסות לנושא , אלא מידע לגבי רשתות ושיתוף אינטרנט בלבד . בשביל מה התאמץ הבחור הזה לבנות שאלה טובה כזאת אם אף אחד לא עונה ?

Scott

New member
פעם המליון חמש מאות אלף ארבעים ואחת

לכל מי שנכנס לפורום הזה, ושואל שאלות (מבלי לטרוח בעצמו ולבצע חיפוש מינימלי, אפילו בדף הראשון שעולה מולו) הפורום לא עסק, לא עוסק, ולא יעסוק בשדרוג אלקטל. לא זה המקום! בשביל זה יש מקומות אחרים. Scott |ציטוט|:(אנחנו השומרים רים שומרים רים שומרים רים אנחנו השומרים רים שומרים על המלכה זום זום זום) |סוף ציטוט|

Scott

New member
אה, ודבר נוסף וחשוב

ה"שיטה הזאת" רחוקה מלהיות פשוטה ובטוחה. כבר היו אנשים שהרסו לעצמם את המודם בצורה הזאת. Scott

yaronmunz

New member
הוא לא עוסק בשדרוג !

יש לן כבר את גרסת ה- PRO

Handy man

New member
בסך הכל ביקשתי משהו

שאני חושב שכולם פה יודעים איך לעשות. אבל אם אתם עקשניים במה לעזור ומה לא לעזור אז אולי אני יחפש במקום אחר . מצאתי פה רק חכמולוגים ואנשים עצבניים . ומה ביקשתי ?

Handy man

New member
ועוד משהו קטן לSCOTT

אל תאשים אף אחד בשאלות שלו . שם הפורום הוא פס רחב ורשת וזה בדיוק מה ששאלתי , איך לשלב פס רחב ברשת שלי . זה שהמצאתם כל מיני חוקים כמו לשאלות כאלה לא עונים ולשאלות כאלה כן עונים זה כבר לא אשמתי . מובן ?

למעלה