שאלה

tovalm

New member
שאלה

אני זוכרת שראיתי פה בפורום (ולא זוכרת מתי ולא ראיתי בסדנאות) שמישהי הסבירה על עטיפת אבן מלבנית בשיטת פיוטה, האם זה אותו הדבר? כי אני זוכרת שהיא הסבירה משהו אחר, שיוצר את הסגירה בקצוות. אם אפשר הסבר, אשמח, תודה.

tovalm

New member
רותי, תודה רבה, כנסי בבקשה

אני מתכוונת בלי בד, שמקיפים את האבן ואז בפיוטה.

את אוהבת את השיר

אוי אילנה ????!!!! בואי נלמד יחד לקרוא. tovalm ביקשה הסבר על עטיפת אבן מלבנית בשיטת פיוטה. משוש חייך באחד הסדנאות ששכחת לציין שהיא כבר פרה היסטוריה הראתה על עטיפת אבן מרובעת. אם תרצי לעלות את סדנא על עטיפת אבן מלבנית אנחנו נשמח. ועל הדרך תמסרי ד"ש... תפסיקי לחפש ריב.

tovalm

New member
תודה רבה-זה מה שחיפשתי, מתנצלת שהטעתי.

משום מה זכרתי מלבן אך זו באמת הסדנא שראיתי.

די תי

New member
וואו! זה מהמם ומפחיד גם יחד....

גם עם התרשים - לא ממש הבנתי איך יוצרים את הנפח.... נראה לי שרק ניסוי וטעיה יעזרו לי.....

tovalm

New member
תודה בנות, אפונה תיכנסי דחוף!

ה-ר-ס-ת אותי עם הסטיי פוצין! בטח לא ידעת שאני מ"מועדון" הרומנים, אנצלג' טוטו, וורבשט פוצין.

טובה הצחוק הוא שאני בכלל ממועדון ה"פולנים"

אבל היתה לי חברה שתמיד היתה אומרת "סטיי פוצין" ובסוף קראנו לה בעבודה "פוצינלה" כך שלא בדיוק הבנתי את מה שכתבת בסוף. סטיי פוצין = זה פשוט..."רק רגע" גם בעלי מטרנסילבניה דובר רומנית ואני יודעת כמה מילים "עסיסיות" שהס מלהזכיר

tovalm

New member
חחח...

כתבתי שאני מבינה הכל ומדברת קצת, לגבי המילים העסיסיות... מבינה בדיוק למה את מתכוונת, יש כמה ספציפיות שהן באמת עסיסיות, ודרך אגב, שמי גלי, הכינוי שלי מורכב משמו של בני.

למעלה