שאלה

stamsem

New member
שאלה

שלום לכולן אני בהריון בשבוע 15 בשקיפות עורפית בשבוע 12.5 הרופא ראה ששלפוחית השתן מורחבת לא הסביר לי יותר מידי אמר שזו לא סקירה מאז אני מחפשת מידע באינטרנט ולא ממש מוצאת הסבר שאלתי את הרופאה של ילדי וגם היא לא מכירה את הממצא הזה וגם לא רופאת המשפחה שלי . בגדול הבנתי שזה קורה הרבה בעובר זכר ויכול להיות שהעובר פשוט לא רוקן את השלפוחית או ושזה יכול להשתנות אבל מצד שני יש בעיה שיכולה להיות אי ספיקת כליות וזו כבר בעיה ענקית ואז יש מצב להפסקת הריון מאז הבדיקה אני מנסה לא להקשר להריון מפחד שאאלץ להפסיקו לילדים לשאר המשפחה ולחברים לא סיפרתי כלום רק אני ובעלי מודעים להריון יש לי 3 ילדים בבית הם תמיד במקשים אח/ות אני לא יכולה להגיד להם שיש בדרך ואז לאכזב אותם אני בעצמי לא אבין ובטח שלא אוכל להסביר להם הם למישהי כאן יש ניסיון עם ממצא כזה ? תודה . פרסמתי שאלה זו גם בפורום אובדן הריון (בתקווה שאיני שייכת לשם) .

מתי הסקירה שלך?

לטעמי, לחכות לסקירה, מאוד יכול להיות שזה משהו אנקדוטלי. מזה ועד אבחנות כה סופיות המרחק רב.

stamsem

New member
תודה ו..

הסקירה ביום שלישי הקרוב בערב המתח כבר הורג אותי ממש לא קל להסתיר הריון במיוחד עם העייפות והחולשות שיש לי שלא היו לי באף הריון .

stamsem

New member
מעדכנת ..

עברתי הערב את הסקירה והכל תקין לשמחתי חבל שהרופא שעשה לי את השקיפות הפיל לי את הלב ובגללו הייתי מעל שבועיים בחרדה נוראית אני מרוצה שהכל תקין .

למעלה