שאלה

ניוסי13

New member
שאלה

שלום לכם :) לאחרונה התחלתי לראות באפי ואני כבר לקראת סוף עונה 2 (אני מושכת את הזמן שלא ייגמרו לי הפרקים!) הבנתי שמתישהו יש הרבה קרוס אוברים עם אנג'ל ואני רוצה לראות אותם יחד עם באפי.. תוכלו לפרט לי מתי הם קורים להיות שאוכל להתאים את הצפייה בין שתי הסדרות? יום נעים, חובבת באפי..

קרוסאוברים

הקרוסאוברים בעקרון מתחילים בעונה 4 של באפי (יחד עם עונה 1 של אנג'ל). למרות שאם אני היתי את, בצפיה ראשונה, היתי רואה את באפי כולה לבד, ואז את אנג'ל לבד, רק כשתראי את אנג'ל תראי לפני הפרקים עם הקרוסים שוב את הפרקים המתאימים בבאפי. אבל זה רק אני

Kryptonite

New member
בחיים לא

זה גם הורס את ההנאה שבקרוס-אובר (לראות איך עלילה מתחילה בבאפי ומסתיימת באנג'ל, או להפך) וגם הרבה יותר כיף כל פעם לראות צמד פרקים - ולקבל את המנה היומית גם של באפי וגם של אנג'ל.

טוב, בוא נדסקס את זה

בכל מקרה רציתי לדעת מה דעתכם בנושא. אני יכול להגיד שאני ראיתי בפעם הראשונה שלי רק את באפי ובכלל לא הרגשתי את החסר, ובפעם השניה ראיתי ביחד עם אנג'ל. בשבילי, לראות פרק-פרק מאוד פגע. גם לראות שניים-שניים או שלושה-שלושה. זה יצר סיטואציה שבה אני כל פעם מחכה שהפרקי אנג'ל ייגמרו כדי שאוכל לחזור לבאפי, ובגלל זה לא היתה לי הערכה נכונה לסדרה המצויינת שהיא אנג'ל. אם כמה שהסדרות בנויות לפעמים בצורה מושלמת לראיה ביחד, רוב הזמן הסדרות נמצאות במקומות שונים לחלוטין. תקופה שמחה(יחסית) בבאפי ודכאונית באנג'ל, או להפך (טוב, לא. אנג'ל תמיד דכאוני.) חוץ מזה, לפחות לדעתי יותר קל לאהוב ולהתחבר לבאפי, ובגלל זה קשה לקבל הערכה נכונה לאנג'ל והסדרה הופכת במקום ל"סדרה נוספת בבאפיוורס" ל"הסדרה השניה בבאפיוורס" ולחצי הפחות טוב של באפי. וחבל. מה דעתכם? מישהו מכם יכול להעיד שהוא ראה את אנג'ל ובאפי בפעם הראשונה ביחד אבל אהב את שניהם באותה המידה/את אנג'ל יותר?

גיל.

New member
וידוי

טוב, לא בדיוק וידוי כי כבר כתבתי את זה כאן בעבר... עדיין לא צפיתי באנג'ל... זהו. הוצאתי את זה. בדיוק בימים אלו אני נערך לשנות את זה... כנ"ל לגבי פיירפליי... למען האמת, צפיתי בשתי העונות הראשונות של אנג'ל, אבל לא המשכתי לעונה 3 והלאה. כשראיתי את שתי העונות הראשונות ניסיתי לראות אותן לסירוגין עם באפי, ואני חייב לציין שלא הרגשתי בתרומה הגדולה של זה. גם כשעלילה מסוימת (בלי ספוילרים) התחילה בסדרה אחת ונגמרה באחרת. זה נבנה בצורה שזה לא חייב צפייה בשתי הסדרות.

FredScarran

New member
הממ, זה יכול להסביר את זה...

החשיפה הראשונה שלי לבאפיוורס הייתה העונה השלישית של אנג'ל ששודרה בשידור יומי בערוץ שלוש לפני איזה ארבע שנים. מאד אהבתי את הסדרה ואת הדמויות, והמשכתי עד אמצע העונה הרביעית (בשלב זה הפסיקה להיות לי טלוויזיה). לפני שנתיים התחלתי לראות באפי, ואז התחלתי לראות אנג'ל במקביל. לא הצלחתי להתמיד פרק כן פרק לא, אז הייתי רואה בקבוצות, ובשלב מסוים (סוף השניה של אנג'ל והחמישית של באפי) עזבתי את אנג'ל, ראיתי באפי עד הסוף וחזרתי לאנג'ל. בצפיה הזו ממש לא התחברתי לאנג'ל, ואפילו הרגשתי שאני רואה עד הסוף "כי צריך לגמור עם זה". עכשיו בעקבות השרשור הזה, אני חושבת לראות אנג'ל שוב, בלי קשר לבאפי, ולשפוט את הסדרה בפני עצמה ולא לעומת באפי, כי באמת אין לה שום סיכוי ככה...

alonback

New member
כמובן שאנג'ל לא משתווה לבאפי

אבל תן לי סדרת בת אחת שיותר טובה מסדרת המקור (אם תגיד tng אני ארצח אותך). אל תשווה את אנג'ל לבאפי מכיוון שכל סידרה תראה רע כשמשווים אותה לבאפי, תשווה את אנג'ל לכלל הסדרות בטלוויזיה ואז יש לה מקום מכובד באמצע עם נטייה כלפי מעלה. בקשר להאם לראות את הסדרות במקביל, אני חושב שכן, אני מתייחס לכל סידרה כ"עולם" בפני עצמו ככה שאין לי בעיה של השוואות וזה עוזר לשמור על רצף עלילתי ( אומנם הקרוסאוברים של העונה הראשונה והשנייה של היו מאוד לא נחוצים לרצף עלילתי אבל הקרוסאוברים של פיית', ווילו ובסוף אנג'ל כן תרמו לרצף)

WatchMeWatchYou

New member
../images/Emo45.gifמסכימה איתך

צפיתי בשתי הסדרות, כל אחת בנפרד. קודם באפי, אח"כ אנג'ל. לפני מספר חודשים קניתי את כל העונות של באפי בדיוידי, והחלתי לצפות. כשהגעתי לקרוס אוברס, צפיתי במקביל גם באנג'ל. גיליתי באמת שאני רק מחכה שהפרק ייגמר, ואפילו התפתיתי להריץ קדימה. בסוף ויתרתי וצפיתי רק בבאפי. שלא תבינו לא נכון, אנג'ל היא סדרה מעולה, אבל כשמשווים לבאפי, זה פשוט לא זה.

On23

New member
אנג'ל זו סדרה מעולה,

אני אוהב את באפי יותר, כמובן, אבל שחושבים על זה, לאנג'ל לא היו נפילות. העונה הראשונה לפי דעתי גם מוצלחת, היא כי לא אחידה ברמתה ולפעמים נוטה לשעמם, היא בטוח יותר טובה מהעונה הראשונה של באפי. ולבאפי היה גם את העונה הרביעית שהיא לה קו עלילתי דפוק (אבל פרקים לא קשורים מופתיים). לאנג'ל תמיד היו קווי עלילה טובים, וגם היא הסתיימה יותר טוב מבאפי. אז קשה לי להחליט.

למעלה