שאלה

Double Oxygen

New member
תגובה

אני רק רוצה להבהיר לך משהו כדי שיהיה לך ברור בדיוק מה המקום שלך כאן בפורום. זה נחמד לדעת שיש עוד אנשים שמתעניינים בכימיה ורוצים לדעת כמה שיותר ואני באמת מעריכה כאלה. העניין הוא שאתה לא מחפש בעצמך תשובות שלדעתי לא צריך להיות מתכנת מחשבים כדי להצליח למצוא. לפני שאתה פונה לפורום אתה צריך לחפש בגוגל ואני מאמינה שיהיה לך את כל התשובות שאתה מחפש. בקרוב,ככל הנראה אני אהיה המנהלת כאן ואם אני אמצא לנכון לא תהיה לך אפשרות לקחת חלק פעיל בפורום. אני לא מונעת ממך לשאול שאלות כי סקרנות זו הדרך הטובה ביותר ללמוד משהו חדש. אז אני מבטיחה לענות לך על השאלה הזאת בתנאי שאתה מחפש קודם בגוגל וכותב כאן מה אתה חושב שצריכה להיות התשובה. אם התשובה שלך לא תהיה נכונה אני אסביר לך מאיפה הטעות שלך נובעת ואם דווקא התשובה שלך תהיה נכונה אז תדע שאולי אתה יכול להסתדר גם לבד. בהצלחה.

Double Oxygen

New member
כן

פניתי אליהם בדיוק לפני שבוע ולצערי מיום ראשון ועד יום חמישי הייתי בחופשה והם התקשרו ולא יכולתי לענות. אז שלחתי להם הודעה והם אמרו שהם יצרו איתי קשר במהלך השבוע הזה.

הבנתי, בהצלחה!

יש לך את הקול שלי, אם זה עוזר,כאמור
ולמען האמת כמו שציינתי כבר, מנהל נדרש פה בדחיפות אם הפורום רוצה להיות משהו מעבר ל"פורום שעושה לכם את שיעורי הבית בשאלות מאד בסיסיות בכימיה".

לִימוֹר

New member
אבל כבר עכשיו הפורום הוא

מעבר ל"פורום שעושה לכם את שיעורי הבית". הוא גם "פורום שעוזר לכם להרעיל את עצמכם בניסויים מיותרים" והוא בית חם לטרולית שמקווה שלא יעיפו אותה גם מהפורום הזה.

zlp

New member
אמץ לך ../images/Emo191.gif

לא ראיתי הודעות שלה בפורומים אחרים, אבל לדעתי היא לא טרולית אלא חולת נפש. דרך אגב, הנה שאלה בכימיה/פיסיקה בסיסית. ילד66, אתה מוזמן לנסות לפתור אותה: בהנחה שארון הברית היה עשוי מתוריום, כמה מנופים היו נדרשים כדי לשאת אותו באויר?

deathcaster

New member
אתה דווקא כן ראית

והיא חולת נפש, וגם טרולית הוא כל שבוע בערך מחליפה כינוי, כי כל שבוע בערך חוסמים אותה סגנון הכתיבה שלה מאוד קל לזיהוי, כך שאם אתה משוטט בפורומים אחרים בתפוז בשנים האחרונות, אתה בטוח נתקלת בה (או יותר נכון... הפורומים שאתה משוטט בהם בטוח סבלו ממנה)

DIKZ

New member
תגובה חריגה

שלום ל "חמצנית" ולרבים וטובים נוספים התגובה הנוכחית שלי תהיה מעט חריגה באווירה הכללית כאן. אישית, לי לא מפריעה כלל התקפת השאלות של שיעורי בית, נסיונות ( מסוכנים ) בכימיה ביתית ואפילו לא טרולים "משעשעים". אם אנשים \ צעירים טורחים לשאול ואפילו שאלות מתישות, אפשר להמנע מתגובה אפשר להתאמץ מעט יותר ולדחות את הפניה בצורה מנומסת ועינינית ,אפשר להנחות ולהסביר ואפשר גם לענות במדוקדק ( מידי פעם ) . יש אולי מס' "עצלנים" בין השואלים , אך זה איננו הכלל. ======================================= ולנושא נוסף שיעורר מחלוקת כנראה והוא ניהול הפורום. אני מבין שאוקסיג'ן ( = O2 ), כבר הכתירה את עצמה {כמעט} כמנהלת. הייתי מבקש לדעת מהן התכונות \ כישורים , המכשירים אותך לתפקיד. לפי המצב כרגע , O2.כנראה מועמדת יחידה ניסיתי ,על רגל אחת לבדוק את התכונות בעד וכנגד המינוי, והנה סיכום חלקי קצר: בעד : חרוצה, משתדלת, עברית תקנית ,ניסוח טוב, עונה בסבלנות, מיועדת לתיכוניסטים נגד: משתתפת טריה מדי, שמיניסטית (כמדומני ) עם עומס לימודים גבוה, לא תוכל לסייע לסטודנטים, התנשאות מסוימת, ויש טובים ומתאימים יותר בפורום. ברירת מחדל. אני מקווה שלא תפגעי מדי, ,אך ביקורת { בונה או הורסת } היא מנת חלקו של מי שנכנס לנעליים ציבוריות. שבת שלום , dikz

Double Oxygen

New member
תגובה לדיקס

אין לי ממה להיפגע ואני דווקא מעריכה את מה שיש לך להגיד. כל מה שאמרת נכון אבל כמו שאמרת אני כרגע היחידה שהציגה מועמדות וכמו שאמרתי כבר בעבר,אני בסה"כ רוצה לנהל את הפורום יחד איתך ועם שאר האנשים האחרים שתמיד כאן. אז אמנם אני אהיה המנהלת באופן רשמי אבל אתם תמיד תהיו אלה ששולטים כאן. דרך אגב,אולי בשלב הזה של החיים אני לא יכולה לעזור כל כך לסטודנטים אבל בהמשך אני בהחלט אוכל כי מן הסתם אני אמשיך ללמוד כימיה או כל תחום אחר שמשלב כימיה ככה שאין לך מה לדאוג. ומה גם,שבעבר גם עניתי על שאלות של סטודנטים וגם דווקא הצלחתי. אז אם יש לך רעיון נוסף אני אשמח לשמוע ואולי תצליח למצוא פתרון אחר. תודה לך וערב טוב.

אני בדעתך

לדעתי אפשר פשוט לא לענות. וגם אני רוצה להציע מועמדות, אני רק צריכה לחכות לתשובה אם אני ממשיכה שנה הבאה לכימיה או לא. אז היא לא המועמדת היחידה.

הופה...

טוב התחלתי למלא את הטופס וצריך למלא 3 ממליצים...אז יש לי ממליצים? וסתם שאלה תאורטית...אם נניח לא ימצאו לי ממליצים (מה שאני לא אקח אישית כמובן, בזמן האחרון לא הייתי פה ואולי בכלל שכחתם מקיומי), אני עדין יכולה להרשם? שאלות כמובן, יתקבלו בברכה.

Double Oxygen

New member
תגובה

אני באופן עקרוני כבר שלחתי בקשה לתפוז והם רק צריכים ליצור איתי קשר כדי לקבוע פגישה. במידה ותמשיכי ללמוד כימיה אני אשמח שאפילו את ואני ננהל ביחד את הפורום. מה דעתך? אם את מסכימה זה יהיה נחמד שיהיו שתי מנהלות שאחת כבר סטודנטית ואחת עדיין לא אבל תהיה בהמשך. דווקא נשמע רעיון טוב. אני אשמח אם תגיבי למה שכתבתי.

תיראי

אני לא ממש מכירה אותך. מההודעה למעלה אני כן יכולה להסיק שאני ואת ממש לא באותו ראש. אני דוגלת בגישה של להתעלם ממה שלא מתאים לי לענות, ולענות ברמות שונות של השקעה על מה שכן. במידה ונגיע למצב בו אני ואת ננהל את הפורום ביחד, ניצטרך ליישר קו ולתאם עמדות (נישמע ממש פוליטי..), כי הפורום באמת זקוק לסדר עם כל ההודעות המוזרות שרצות פה. בכל מיקרה לא אישרו לא אותי ולא אותך, אז אני לא רואה סיבה לתכנן כל כך.

אוקי..

אני בת 24 בעוד שבוע וקצת. התחלתי ללמוד בספיר במסלול הנדסה שנה א, במטרה ללמוד הנדסת כימיה או הנדסת חומרים (זה מסלול כניסה לבן גוריון שנועד לאנשים שלא עומדים ברף כניסה לבן גוריון). שייטתי לי בין המסלולים עד שניסגרתי על הנדסת כימיה, אבל לצערי לא הגעתי לממוצע הנידרש ולא עברתי לבן גוריון. אזזזזז עברתי למסלול של כימיה ומדעי החיים שנה א, שזה כמו הנדסה אבל בדגש על כימיה ומדעי החיים. הפעם לימדתי את עצמי ללמוד כמו שצריך, וכעת אני מחכה לציונים של 2 מבחנים כדי לדעת אם אני עוברת לבן גוריון או לא. הסיכוי די גדול, אבל אני לא רוצה לשמוח עד שאני לא רואה את זה רשום מול העיניים. אממ..מה עוד?

deathcaster

New member
אל תאמיני לו !

הוא סתם רוצה למשוך אותך לדייט ! סתם סתם
את יכולה לרשום אותי כממליץ, אני אשמח אם יהיה לפורום יותר ממנהל/ת אחד/ת.

אוקיי, NEXT !

סתם סתם :) ח"ח על המאמצים , ובהצלחה עם המבחנים ! אשמח להמליץ... רק שיתמנה כבר מנהל לפורום הזה
[ קאסתר - עלית עליי!]

למעלה