שאלה

MrCola

New member
שאלה

היי לכולם, אני חדש בכאן והנושא של חלומות צלולים מיגנט אותי. יש לי כמה שאלות להתחלה: 1.אם אני לא זוכר את החלומות של הלילה-מה לעשות? 2.חבר שלי הצליח לדבר עם אח שלו דרך החלום-איך אני יכול לעשות את זה? 3.מה הסיכונים שלי כתוצאה החלום צלול?(יש עוד משהו חוץ משיתוק שינה) מקווה להשתלב ולהשכיל כאן XD לילה טוב...

Bluescale

New member
../images/Emo24.gif ברוך הבא ../images/Emo24.gif

דבר ראשון, זה צעד גדול ומאוד משמעותי בחייך - הפסקת לבזבז לשווא 1/3 מהחיים שלך! אז בוא נגש לשאלות: 1. מצויין! זכרון חלומות מתפתח עם הזמן ועם ההשקעה שלך ביומן החלומות. דבר ראשון - לפני השינה תאמר לעצמך מספר פעמים במחזוריות "אני הולך לישון, אני הולך לחלום, כשאתעורר אזכור את החלומות שלי". זה דבר ראשון, תמשיך לאמר לעצמך את זה [בראש] ולהרדם עם זה. בבוקר, כשאתה מתעורר [לאחר 6-7 שעות אל תישן פחות] אל תתעורר בבהלה. פקח עינך לרגע קצר לסתום את השעון המעורר
וסגור עינייך שוב פעם. עכשיו תנסה להזכר מה קרה לך לפני שהתעוררת..... לא הצלחת? לא נורא, תנסה לדפדף בראש אסוציאציות - "אולי חלמתי על.... אולי חלמתי על..." לא ייצא? לא נורא. לאט לאט תתחיל לזכור בהתחלה רק חלקיק קטן של חלום וכך זה ייתפתח עד לפחות חלום אחד בלילה. כשאתה מגיע לשלב הזה אתה מוכן לנסות לחצלל. חשוב מאוד! - לנהל יומן חלומות. כל פעם שאתה זוכר איזה חלום. תרשום אותו ביומן המיוחד הזה.
2. עד שלא תהיה הוכחה לחלימה משותפת [ואין כזו בנתיים] אין לי אמונה בזה. 3. אין שום סיכונים בחלימה צלולה ואגב שיתוק שינה <<<---- זה לא סיכון כלל. זה תהליך טבעי לחלוטין שקורה לך כל... אבל כל לילה ורק בגלל שאתה מודע כשאתה נרדם אתה חווה את זה. אל דאגה!

silverhawk

New member
../images/Emo45.gif

ובנוגע לנקודה השניה, לא הייתי לוקח כעובדה כל דבר שהחבר הזה אומר לך. :)

למעלה