שאלה...

שאלה...

נפלה לי שן ושמתי אותה מתחת לכרית... בבקור לא הית שן האם פיית השיינים לקחה אותה??

Flame

New member
אממ...

אממ... כן או שאמא שלך פשוט לקחה אותה... וזה בכל זאת לא מצחיק... אז פעם הבאה אל תפתח שירשור חדש סתם כך, תודה

suffer

New member
חשוב ביותר!!!!!!!!!

ש לי פתרון...אולי תסכימו איתי ואולי לא אך זו רק הצעה... איחדתי את הדברים שקראתי למעיין "חוקיי הפורום": לכל נכנס הפורום אנא דע את הדבר הבא: יש כמה חוקי יסוד שאנו מקווים שתפנים ותדע: 1. אל נא תפתח שרשור חדש לכל מאמר, שכן מאמר חדש אינו בהכרח נושא חדש כך שברר קודם אם באחד השרשורים נפתח דיון המתאים לנושא המאמר, עם זאת מאמר יכול להיות אבן דרך לדיון מיוחד ופוקח עיניים כך שהפרידו את התפל מן העיקר! 2. שרשורי תמונות אינם מתקבלים בברכה אל נא תחשוב שאנו לא מעוניינים בתמונות שלח את התמונה במסר אישי למנהלת והיא תוסיף אותה לגלריה. 3.עוקצניות וילדותיות כאן לא תעזור משמעות הפורום לרבים אולי ילדותית אך היו רציניים! 4. טעויות קורות לכולנו הן חלק חשוב מהחיים אל תתעצבן על כל טעות קלה אלא הראה לטועה את הדרך הנכונה בצורה נעימה. 5.מיתולוגיות ותיאוריות רבות יש לעולם ולכן הוא מסתובב ולכן זכור זאת: לא כל מאמר/ סיפור מיתולוגי השונה מעמדתך שוגה הוא חפור במקורות מידע ורב הסיכויים שתמצא את המאמר או הסיפור מוצג לפניך באותה צורה

blue fairy

New member
לי נראה שזה רעיון מאוד נחמד.

אבל צריך שאנשים ידעו את זה. אולי נכניס את זה לכללי הפורום?
דניה

עלפית

New member
לי זה נראה קצת מוגזם....

אם באמת כולם יפעלו לפי החוקים האלו, וכל שאר השרשורים ימחקו, לא יהיו יותר שרשורים. אני נגד שרשורי תמונה, וגם שרשורים של שורה אחת, אבל לא צריך גם להגזים בכיוון השני... בכל אופן, רפו קצת את הרצועה, כי ככה זה לא עובד. כשמתחילים עם חוקים ומחיקות לא יודעים איפה להפסיק, ומיילא זה ברוב המקרים כדי להתחנף למנהלים.... (אמרתי ברוב המקרים, אני לא אומרת שזה כך במקרה שלפנינו). אני מעדיפה שיהיו מספר חוקים "לא כתובים" בפורום, ומי שיעבור עליהם יעירו לו במסרים, ויעזרו לו להשתלב יותר טוב... אני יודעת שעשיתי את זה עם בזוקה, וזה עבד טוב מאוד.

suffer

New member
תראי

הפורום במצב בו אנשים פורשים הוא לא ממצא את עצמו מספיק לפי דעתי... אנשים מתעצבנים סתם...וכל הדברים האלה יכלו להפתר עם היו מעיין כמה חוקי יסוד... אני לא אומרת שהם צריכים להיות דווקא כתובים בתור "חוקי הפורום"...

Pixy led

New member
הסבר

בעמוד פורום בממשק "תפוז" קיים מקום ל - 20 שרשורים, בעוד שהשרשור האחרון על העמוד נדחק לעמוד הקודם ולא נצפה עוד על-ידי הקוראים בפורום, עד שיגיע לארכיון הפורום. לעומת זאת, אין הגבלה על מספר התגובות להודעה. שרשורי תמונות, על-אף ססגוניותם והעובדה שבדרך-כלל לכל אחד יש תמונה לתרום להם, דוחקים שרשורים המכילים דיונים מעשירים וחשובים מתוך העמוד. מאחר והפורום מודע ל"צורך" של חבריו להעלות מדי פעם תמונות לפורום, הוחלט כי יותר שרשור תמונות אחד לעמוד פורום, אשר רק אליו ישורשרו כל יתר התמונות. כשכלל זה לא נשמר, נפתחים לעתים בפורום כחמישה שרשורי תמונות ללא כל סיבה, כלומר - רבע מהפורום מכיל אך ורק תמונות. אני מקווה שזה ענה על שאלתך.

למעלה