שאלה תאורטית אבל אפשרית

שאלה תאורטית אבל אפשרית

אם היה לכם/ן בן/ת דודה ויש בניכם מעין מתח אינטימי היתם יוזמים למשהו (לשכב וכאלה...)? סיפורים מהחיים אשמח לשמוע. תודה.

lonestar2003

New member
איזה קטע! חלמתי על זה לפני יומיים!

שהיה לי קטע עם בן דוד וזה היה לי מאוד מאוד קשה לעיכול. גם בחלום. כתבתי על החלום בבלוג. אתם מוזמנים להכנס ולקרוא.

bugbuster

New member
קירבת בני דודים אפשרית

היא הנקיה והאפשרית ביותר מבין מה שבמושגים שלנו מוגדר עריות. הראיה, נישואים בין בני דודים... כשלעצמי, אינני מגדירה כלל עריות. אין אפילו דמיון בין יחסים כאלה לעריות מהסוג הקשה: אימא -בן אב - בת אח- אחות
מקווה שזהותי ויחסי העריות שמנהל ידועה לכם... כלומר יתכן משוחד, או בעל אינטרס.
(גלי, ארצה! או שוב הזאב והכלב? ומאיפוא ת'ריח?)

lonestar2003

New member
זה עדיין לא דבר נורמלי!!!

ובטח שלא "נקי". לא חושבת שמישהו בעולם הזה היה מקבל בהבנה את העובדה שאני ובן דוד שלי נאהבים. זה עדיין קשר דם קרוב מדי לטעמי. ההורים אחים, למען השם. מה נקי בזה?!

אין בעיות הלכתיות

ואין בעיות חוקיות, וישנם זוגות (תתפלאי גם בארץ) שהם בני דודים ונשואים כדת וכדין!

lonestar2003

New member
לא קוראים לי סתוונית

ובעיני הדי ליברליות זה חולני. אני ובן דוד שלי?! זה ממש כמו אח בעיני. יש גם מקומות שלזיין כבשים זה נורמלי או לאכול כלבים ואין ספור דברים מוזרים. אצלנו חותכים את הזין לתינוקות תמימים. גם זה מוזר. הקיצר, בעיני המתבונן...

bugbuster

New member
סתוונית כהן-רייכנבורגל, מצידי יהיה

שמך אבוקדו. ככל העולה על נפשך בכרטיסך.
ככהה.. בעדינות כזות'י כאילו כזאת? בשפה בתיימית פ'הרחית?
זיון כבשים? את לא מעט ניסחפת יקירה? שלא לדבר על ההודעה מלמעלה, לגבי החוקיות. ולו ההילכתית, ויש לכך אגב מושוואת מדויוקות.
לא נאה לך? איש איננו כופה עליך.
אבל מיכאן להשוואת מישכב בהמה, ניסחפת? או ששמך עוזי כהן אולי?

ישנם הרבה דברים מוזרים

מי את שתקבעי מה אנשים בוגרים יעשו מרצונם החופשי זה עם זה? קוראים לזה חופש

היה לי מקרה דומה..

שהיא בת דודה שלי אבל למעשה חורגת..כי אין לנו שום קשר דם משום צד.. והיא נדלקה עליי ובילינו ביחד..אבל כשראיתי שדברים יוצאים מפרופורציה..עצרתי את הכל...

אממממ..... ../images/Emo41.gif

לא יודעת אם הייתי יוזמת משהו, בכל זאת לא הייתי רוצה שזה יחזור לי כל מפגש משפחתי מחדש (יש לי זכרון טוב
), אבל אם היה מצב אולי לא הייתי מונעת אותו... אבל בגלל שזה בכל זאת קרוב משפחתי הייתי נותנת לדברים לזרום ולפני הסקס (אם היה מגיע למצב כזה) הייתי מבררת בדיוק מה הקטע ומה הציפיות והגבולות. בהפוכה זו יכולה להיות טעות חיים.... כתם במשפחה שנשאר לאורך זמן. אחרי הכל....
אולי יש דברים שכדאי להשאיר לפנטזיה.....

blue moon angel

New member
בטח!

בגיל 6 בערך. חקרנו זה את זו אבל שם זה נגמר. אני עדיין מנסה להדחיק את המקרה לפינה אפלולית...

shellush

New member
יש לי איזה בן דוד שלישי שלא הכרתי

עד לפני 8-9 שנים כי הוא חי בארה"ב, וכשראיתי אותו באירוע משפחתי בטרם הכירו ביננו כקרובי משפחה פלירטטנו זה עם זו ואז באה סבתא שלי 'אוי, איך אני שמחה שסוף סוף את פוגשת את בן דודך מאמריקה' והתבאסנו לאללה וקבענו להיות ידידים, נראה לי שבגלל זה שנינו עדיין במבוכה.

sardukar

New member
או קי זה באמת באמת קרה לי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לפני כשנה וחצי בקיץ הגיעו אלינו קרובי משפחה רחוקים של אבא (בני דודים מדרגה שניה שלו)שלי שגרים בירושלים. אני מכיר אותם בעיקר מסיפורי ההורים שלי. למיטב ידיעתי הייתה להם בת אחת בגילי ולא היה לי מושג שלבת הזאת (ממש משעממת ופחדנית שבגיל עשרים התנשקה פעם ראשונה) יש גם אחות הרבה יותר סקסית ומעניינת. קראו לה יוליה והיא גדולה ממני בשלוש שנים סטודנטית. כל מקרה כשהם באו אלינו והכרתי אותה ישר היה בינינו קליק מיידי מכיוון ששנינו היינו דיי דומים מבחינת אופי והיה לנו המון מין המשותף. ישבנו על המרפסת בקומה העליונה ועישנו נרגילה ודיברנו המון. בראשי כל הזמן עברה המחשבה של איזה זין שאנחנו מאותה המשפחה מכיוון שאין מצב להתפתחות העניינים ביננו. בסביבות חצות קיבלתי טלפון מחבר שבישר לי שמתקיימת מסיבה בישוב לידנו שכדאי לי לבוא. המסיבה הייתה של שמיניסטים ולא הייתי בטוח אם יוליה תרצה לבוא אבל להפתעתי היא הסכימה. ממש ממש ממש נהננו במסיבה שכמו שכל מי שגר בישובים וקיבוצים יודע הייתה חופשיה וחסרת מסגרות המותגים של הערים הגדולות. אחרי המסיבה התפלחנו לבריכה של הישוב שלי ושם התחלנו יותר להתקרב למרות שהספק הנוראי שלי לגבי האם היא באמת רוצה או שזה סתם נדמה לי ואני אתפדח נשאר בתוקף. אחרי שיצאו מהמים היא הורידה את החזיה וראיתי את החזה הממש ממש ממש שווה שלה וזה רק עוד יותר הלחיץ אותי. אחרי זה הלכנו אליי לחדר וראינו סרט בדיוידי ושם היא התחילה לשלוח ידיים והספק שלי נעלם. בואו נגיד שלא הרגשתי רע עם עצמי ולמרות שלמחרת ההורים שלה צעקו עליה המון אחרי שהם ראו אותנו מתחרמנים בבריכה. היה סבבה אהבתי ונהנתי מאוד.

היה לי קטע עם בן דוד.

אמבטיה משותפת... אני הייתי בן 4 והוא מבוגר ממני בשנתיים. יש תמונה משותפת שלנו באמבטיה. זה נחשב?

למעלה